VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@djia Ajd da skratimo.. Može li se ovdje zaraditi?

može!? – ak one izgubiš!! [thumbsup]


@kobescak @djia
Dajte nešto konkretno za druk dolje. Koga Šelebaj ševi i gdje je Baća…….piše vam……samo trebate pročitati. Dajte neke prave argumente……..tipa, sad će to u stečaj zbog……pa navedite zašto.

Na očajnim firmama i dionicama kao što su Đakovština i Validus nije potreban nikakav druk jer ih vuče sila gravitacije pa padaju same od sebe

“A man's got to do what a man's got to do”


ne mislim ja da će to u stečaj. i ne brinite neću ovdje na temi zasipavati drukom, nije moja igra. samo me zanimalo čemu branjenje cijene kad je evidentno da se može dokupiti i višestruko niže manjim nalozima. investicijska logika mi nalaže da se pred ”vijesti” dokupljuje što niže i što skrivenije. A vi kolega Alabama vidim da znate i neke pojedinosti koje drugi na forumu ne znaju, zato sam i pitao ”gdje je sad Bača” ? [wink]

Večina je ovdje dokupila itd…. tko je (od večih) htio izači je izašao… a to što biste vi sada našim uloženim novcem i dionicama, jeftinije negoli VLDS trenutno je, željeli kupovat VLDS… to je vaš problem, a ne naš… kupite si xy kom, pa drukajte potom na asku kolko god vas volja…

Alabama ti si prava zvijezda repatica ove dionice!
Cim pomaknes svoji nalog par lipa nize, eto odmah komentara kolko hoces!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Skupilo se ekipe bogami. Ove tisućice na 12 mi nisu jasne kad je razvidno da se sklone di bi cijena išla [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@BSOD
Ne vidim šta ovi gore pišu, jer su moderirani. Taktika za danas je jednostavna……kupiti ispod 12. Zato sam maknuo nalog. Ako neće po bidu, pritisnuću maximalno ask. U 4h vraćam na 12. I tako do petka. Od ponedeljka se igra za istač.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


+3,95%

Lagan i postojan rast iz dana u dan.
Očigledan znak da ulazi smart money [thumbsup]

prije nego nastavite raspravu evo kolegin post na fnvc. radi se o cca 600kn prometa [lol]



@BSOD

Ne vidim šta ovi gore pišu, jer su moderirani. Taktika za danas je jednostavna……kupiti ispod 12. Zato sam maknuo nalog. Ako neće po bidu, pritisnuću maximalno ask. U 4h vraćam na 12. I tako do petka. Od ponedeljka se igra za istač.

poslušali te ovi. odmah po bidu…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

[lol] svaki puta upali……..još vam pišem šta radim

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

A gle, ne citaju svi ozbiljni investitori kod nas PD forum, tak da, uvijek bude kamikaza koje nisu dovoljno dobro informirane tko što radi…
[lol]

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

dokupom zaokružio target portfelja… [lol]

Istrpano 1962 komada po bidu. To je onaj veći nalog koji je stajao danima na asku, i jedna briga manje. [thumbsup]

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)

New Report

Close