VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moram priznati da se na ovim vašim umjetnim održavanjem cijene u određenom kanalu da fino trejdati s 2000-3000 kom i to činim zadnjih mjesec dana. validusom sam trgovao i godinama prije dok je bio na značajno višim razinama ali su me nagomilani problemi otjerali jer ne vidim ovdje dugoročan uspjeh. no, to je samo moje mišljenje koje baziram na vrlo dobrom poznavanju bilance navedenog društva (bez bahatosti ali vidim da su mnogi ovdje a niti ne shvaćaju što je to holding društvo ali nema veze, leminga nikad dosta zar ne?)

pitanje je sljedeće, ako očekujete prodaju Vabe sa znatnom premijom (što je jedina pozitivna stvar koja bi mogla označiti kakv takav novi početak) zašto držite obranu na bidu? obzirom da je ovdje skoro milijun dionica u FF kamikaza uvijek ima. zašto ih ne pustite da spuštaju cijenu pa se krcajte na nižim razinama. oni koji su duže ovdje znaju da validusu nikad nije bio problem skočiti par desetaka posto u jednom danu na objavu neke vijesti (sjetite se samo patki koje su ovdje kroz godine prolazile bez hanfine blokade, nikad isplaćenih dividendi i tako). također sam vrlo znatiželjan vidjeti kakvu egzostrategiju gospodin alabama ima ukoliko se stvari zakompliciraju (a mogle bi jer kod validusa su to normalne stvari). podsjeća me na još jednog velikog igrača koji je bio u top10 (ne smijemo mu spomenuti ime to svi znamo) koji je lijepo odrezao po bidu više desetaka tisuća u jednom danu. i on se krcao na razinama 13-14-15 pa ispraznio na 23-24. No tada su bila svjetlija vremena i bilo je bida. Danas kad se netko krene iskrcavati bid nestane, to vidite iz dana u dan, nije kao prije.
Hvala i sretno svima, zaradite pare!

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

@djia: lovimo u mutnom! a i ti fino trejdaš pa onda se nemoj žalit.

slijedi nam precesija

@djia14164
Kako nema bida? Pa svi se trenutno mogu iskrcati na 11, 50…….spreman sam platiti i više, ako se radi o količini većoj od 10tk.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Voditeljica i urednica HTV-ova Dnevnika 3 Dijana Čuljak Šelebaj potvrdila je da je njezinu sedmogodišnjem braku s poduzetnikom Vladimirom Šelebajem došao kraj.

– Da, istina je, Vladimir i ja više ne dijeli­mo istu adresu. Sporazumno smo se dogovorili prije petnaest dana. Sad smo odlučili da nam se putevi raziđu, a papire još nismo predali. I dalje ćemo imati pošten odnos zbog naše kćeri – progovorila je Dijana o bračnom krahu.

Evo Dijana je odlučila primjeniti taktiku reži i bježi koja je uvijek dobra kad se radi o bilo čemu što ima veze sa Validusom. Sad Šelebaj može oženiti dioničare Validusa

“A man's got to do what a man's got to do”

sve ok discover, slažem se, samo ljudi moraju znati čitati bilance prije nego ulože novac. nego, gdje nam je završila Marina Bača, da li se vratila u Pluris? nakon prelaska s pozicije direktorice financija FIME u Upravu Validusa te nakon smjene gubi joj se svaki trag.

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Lijepo… interes raste, posebice onih koji poznaju bilancu društva… al postoji mali problem za iste – isti košta… a tražit od nas da povećamo trenutni diskontu od 88,6%… doista je hrabro da ne kažem pohlepno, naravno sa istim dobronamjenim povratnim sretnim željama…[lol]



@djia14164

Kako nema bida? Pa svi se trenutno mogu iskrcati na 11, 50…….spreman sam platiti i više, ako se radi o količini većoj od 10tk.

kolege osvrnuo sam se na događaje prije vaše ere u Vlds. [smiley]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

Pohvalan interes… počinje selidba kapitala iz INGR u VLDS… [thumbsup]


Voditeljica i urednica HTV-ova Dnevnika 3 Dijana Čuljak Šelebaj potvrdila je da je njezinu sedmogodišnjem braku s poduzetnikom Vladimirom Šelebajem došao kraj.

– Da, istina je, Vladimir i ja više ne dijeli­mo istu adresu. Sporazumno smo se dogovorili prije petnaest dana. Sad smo odlučili da nam se putevi raziđu, a papire još nismo predali. I dalje ćemo imati pošten odnos zbog naše kćeri – progovorila je Dijana o bračnom krahu.

Evo Dijana je odlučila primjeniti taktiku reži i bježi koja je uvijek dobra kad se radi o bilo čemu što ima veze sa Validusom. Sad Šelebaj može oženiti dioničare Validusa

Znači.., vežeš konja, otareš malo prašine, upadneš u saloon i umjesto whiskeya cugneš dvije-tri tinte…

@kobescak @djia
Dajte nešto konkretno za druk dolje. Koga Šelebaj ševi i gdje je Baća…….piše vam……samo trebate pročitati. Dajte neke prave argumente……..tipa, sad će to u stečaj zbog……pa navedite zašto.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ne mislim ja da će to u stečaj. i ne brinite neću ovdje na temi zasipavati drukom, nije moja igra. samo me zanimalo čemu branjenje cijene kad je evidentno da se može dokupiti i višestruko niže manjim nalozima. investicijska logika mi nalaže da se pred ”vijesti” dokupljuje što niže i što skrivenije. A vi kolega Alabama vidim da znate i neke pojedinosti koje drugi na forumu ne znaju, zato sam i pitao ”gdje je sad Bača” ? [wink]

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

@djia Ajd da skratimo.. Može li se ovdje zaraditi?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close