VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cuj Loris kako nema kupaca na ingri, pa ko kupuje onda. Ak cemo gledat tako bez obzira sto mlate po bidu na ingri uvijek netko kupuje zar ne, jel ne bi bilo prometa [lol]
Ovdje se bar cekaju neke pozitivne vijesti koje bi mogle osvanut uskoro, kod Vas tamo na ingri pozitivne vijesti samo "prste" a dionica tone. Ovdje pak dionica tone al ne previse da bi se zabrinjavali ipak smo mi ovdje kako kaze BSOD klasa optimist (meni je prosjek ulaza 12,68).
A gospon Alabama samo skuplja, nije mi jasno zasto ste uopce pokrenuli onu akciju prosli tjedan ako Vam je u interesu da smanjite prosjek (ko i svakom normalnom trejderu ^_^), a ne da ga povecate, a vec tako i onako imate previse, bit ce Vam tesko izaci kasnije, osim ako ne bude neki malo jaci rast sto se stvarno nadam.

Rusitelj vlade ^_^.


@Kliring
Neće pasti ispod 12.

neće ispod 11,50

neće ispod 11….

neće ispod 10,50….

neće ispod……
[bye]

“A man's got to do what a man's got to do”

@kobescak [thumbsup]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


@kobescak [thumbsup]

koja je prodajna cifra gore na vrhu stranica? ajd skini sa aska sutra poveću količinu ispod 12… [shocked]
No, možeš naravno i pokušat čučit te čekat… [pray]

Lijepi pozdrav svima !!
Kažu stari ljudi tko ženi sina i pravi kuću nije ga za žaliti.
Maloprije sam ušao u kuću, vjerujte mi oprat se ne mogu od umora. Presložili smo 21ccm3 građe, četvrtak, petak, subota do podne i jutros od 10 do 19h. Sve povezano, sutra još ostaje pokriti.
Ovo što sam danas vidio, iskreno ostavio sam naloge na prodaji otvorene na 16kn. Ovo može napraviti samo neko mudar i tko ima dosta love. Vjerujem da je ušao ispod i 10 kn i sad izlazi na 12,xx. Dobra zarada, dobra ali se moglo puno, puno više zaraditi, no tako je moralo biti. Ja se zovem malim, pa to ne mogu odraditi ali prijatelj Alabama bi to bez problema mogao, a ako se ne varam i je,,,"po Asku, ali neide ispod 11,50". Dobro prijatelju znaš da ide ispod 11,50 (kanalno) i sutra če još dole, moguće do 11,30 kn, a onda opet nazad. Nisam ovih dana zbog rada otvarao komp, osim naveče, no nisam očekivao ovakvo rušenje. No po meni nema panike za one koji su U, i koji žele još dokupiti, ali trebalo je preči onaj glupi vrh, obilješit ću ga na grafu i onda bi to debelo poteglo UP, ovako,,,11,30 cca, pa opet nazad. Nije loše razlika – zarada cca 15-16% kanalno ili nekakav uzlazni trokut. Netko se uplašio SS, koji je blizu gornjeg bola, ali cijena može daleko gore i to ću obiljžiti. No poslije ovoga opet…šteta !! [angry] [angry]
Sad sam uvjeren još više da će preko 16, a i puno višlje. (drugi graf)
LP

I very much love INGRA !!

Podravka naplaćuje Plurisov dug prodajom dionica Mirne na ZSE 19.05.2011.
Dakle? 2+2= odblokada VLDS računa (radi Plurisa) od strane Podravke?

Prodajni ugovor br. 1:
HITA-VRIJEDNOSNICE d.d. za investicijske usluge i poslovanje s financijskim instrumentima, Palmotićeva 2, Zagreb, OIB: 32998446701, MBS 080125383, koju zastupa predsjednik Uprave Ivan Tadin (u daljnjem tekstu: HITA-VRIJEDNOSNICE), temeljem Rješenja o ovrsi Trgovačkog suda u Varaždinu od 17.06.2010. godine, Rješenja od 12.10.2010. godine i Rješenja od 11.11.2010. godine (dalje u tekstu PRODAVATELJ)
i
(dalje u tekstu KUPAC)
(kad se spominju zajedno: Ugovorne strane)
sklopili su u Zagrebu, dana XX. svibnja 2011. godine slijedeći
UGOVOR O PRODAJI DIONICA
Članak 1.
Ugovorne strane suglasne su da je:
– Trgovački sud u Varaždinu, u ovršnoj stvari ovrhovoditelja PODRAVKA d.d., Ante Starčevića 32, 48000 Koprivnica, OIB 18928523252, koju zastupa punomoćnik Ivica Crnić, odvjetnik iz Zagreba, Petrova 182, protiv ovršenika PLURIS d.d., Anina 2, 42000 Varaždin, kojeg zastupa punomoćnik Ivan Zvonimir Jelić, odvjetnik iz Odvjetničkog društva Jelić, Čavlina, Zrinšćak i Haramija iz Zagreba, ĐorĎićeva 14, Rješenjem o ovrsi od 17. lipnja 2010. godine, Rješenjem od 12. listopada 2010. godine te Rješenjem od 11. studenog 2010. godine, povjerio Prodavatelju procjenu i prodaju 155.329 redovnih dionica Mirna d.d. iz Rovinja, oznaka MRNA-R-A, koje su vlasništvo ovršenika;
– javna dražba održana na Zagrebačkoj burzi 19. svibnja 2011. godine; i da je
– najveća izdražbovana cijena bila Kupčeva
Članak 2.
Slijedom utanačenja iz prethodnog članka Prodavatelj prodaje Kupcu 155.329 redovnih dionica Mirna d.d. iz Rovinja, oznaka MRNA-R-A, čija je nominalna vrijednost 15.532.900,00 KN.
Članak 3.
UtvrĎuje se ukupna kupoprodajna cijena u iznosu od
XXXX,00 KN
(slovima: kuna).
Kupoprodajna cijena iz prethodnog stavka Kupac je dužan uplatiti na račun br. 2390001-1300004161, koji je otvoren u Hrvatskoj poštanskoj banci, najkasnije do 24. svibnja 2011. godine.
Članak 4.
Ugovorne strane suglasne da će se prijenos vlasništva na predmetnim dionicama izvršiti temeljem ovog Ugovora i Rješenja navedenih u članku 1. ovog Ugovora, kojim se odreĎuje da se vlasništvo na predmetnim dionicama upiše kod Središnjeg klirinško depozitarnog društva, Heinzelova 62a, 10000 Zagreb, na vlasničku poziciju Kupca, te da se brišu sva prava i tereti na istima.
Članak 5.
Ugovorne strane suglasne su da će dogovorom pokušati riješiti eventualne nesporazume nastale u provedbi odredbi ovog Ugovora, a ukoliko to ne bude moguće spor će se rješavati kod nadležnog suda u Zagrebu.
2
Članak 6.
Ugovorne strane suglasne su da ovaj Ugovor stupa na snagu nakon što ga potpišu njihove ovlaštene osobe čije će potpise ovjeriti javni bilježnik.
Članak 7.
Ovaj Ugovor načinjen je u 6 (šest) istovjetnih izvornih primjeraka od kojih po 2 (dva) zadržavaju ugovorne strane a po 1 (jedan) primjerak javni bilježnik i Zagrebačka burza.
PRODAVATELJ: KUPAC:
____________________________ _______________

Prodajni ugovor br. 2
http://www.comlinebrokers.com/wp-content/uploads/2011/04/Ugovor_drazba_1.pdf


@Kliring
Neće pasti ispod 12.

neće ispod 11,50

neće ispod 11….

neće ispod 10,50….

neće ispod……
[bye]
[/quote]
I sutra je dan. Vidjećemo da li će pasti ispod onog što sam naveo……ili ću ja postati većinski vlasnik validusa. Maši nekom drugom……

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

i mahat ce… izgleda 🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

@Alabama
Vidim da znaš točno ono što treba, nisam niti sumnjao. Kupuješ 0,20 lipa iznad mogućeg targeta pada. Ako ti se posreći pa uspiješ kupiti, bit će to pravo dobra zarada…OPET !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!



@Alabama

Vidim da znaš točno ono što treba, nisam niti sumnjao. Kupuješ 0,20 lipa iznad mogućeg targeta pada. Ako ti se posreći pa uspiješ kupiti, bit će to pravo dobra zarada…OPET !!
LP [angry]

Prijatelju, nisam ja jučer ni kupio ni prodao niti jednu dionicu. Napisao sam jedan post (moje viđenje vlds) a paničari srušili skoro 8%.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




@Alabama

Vidim da znaš točno ono što treba, nisam niti sumnjao. Kupuješ 0,20 lipa iznad mogućeg targeta pada. Ako ti se posreći pa uspiješ kupiti, bit će to pravo dobra zarada…OPET !!
LP [angry]

Prijatelju, nisam ja jučer ni kupio ni prodao niti jednu dionicu. Napisao sam jedan post (moje viđenje vlds) a paničari srušili skoro 8%.
[/quote]

Sorry onda, ja sam mislio da si ti, jer samo netko s puno love to može napraviti, ali netko tko zna što se događa.
P.S: Ovo je namjenjeno revolverašu Wajatu… prijatelju,, ako neznaš, ni nemoj. A ti slobodno čekaj na 10,50, znaš kada češ dočekati.. NIKADA !! [angry]

I very much love INGRA !!

Evo, kaj sam jucer napisao, to se i objestinilo…sad nitko ne zeli prodati po bidu, cekaju da ih mi napadnemo, eto, ja sam prvi skinuo 100 komada, čisto za show off 🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

New Report

Close