VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pošteno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring
Hvala

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@Kliring
Neće pasti ispod 12. Znam tko je prodao i zašto, ali svi imamo pravo prodati, ovo je burza. Mogu ja pojačati bid, ali mi je tada ta lova vezana. Vidim pojedinci istrejdaju korf, pohvale se, navrate u vlds, da vide, da li im je ona budala od alabame skinula nalog.
Ajmo na ono bitno. Moje je mišljenje (moram se ograditi) da će FI i druga objava izaći početkom idućeg tjedna. Mišljenja sam da će prvi efekt biti porast cijene, ali i veliko iskrcavanje (u kojem i sam mislim sudjelovati) tako da sam realan, i znam da to neće podići cijenu na moj ciljani target od 20 kn. Možda sa deblokadom računa i još nekim pozitivama do kraja godine je i moguće, ali ne mislim tu "čućati" tako dugo. Na godišnji želim ići rasterećen i svake godine sve što imam u portfelju prodam……..ni ova neće biti iznimka.

nego kad ono ideš na godišnji [proud]
ma šalim se ja sam dugorični [angry]

slijedi nam precesija

di ste tehničari???

mrgude daj neku slikicu

[angry]

slijedi nam precesija

Ja ne znam, jel to prodaju s minusom, ili kaj, ali ovo je zalosno za gledati.
Cim nema naloga od gosp. Alabame, odmah se istresaju sa par sto komada, kad je on tu, nema sanse. Onda su kakti sigurni. Ista se stvar sad cijeli dan dogadjala na Belju, frajer se bidario sa 2000 komada, od 89-91,50 napokon je uspio kupiti, mali mu nisu htjeli prodati, onda ga je netko poklopio,i ovi se uxrali svi, i opet zgurali cijenu za kunu dolje, mislim, na nasem trzistu, nije potrebno znanje ni TA ni FA, nego malo bolje poznavanje biheviorizma, i eto ti para kolko hoces.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Ak ovak nastavi tonuti, ja cu kupiti jos, da smanjim prosijek ,jer mi je 12,30…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

@BSOD
1.bit će manje smetala drugi tjedan…
2. bit će više onih koji će ponovo ulazit…

Imaš pravo, dobro sam reko, svi smo tu klasa optimist… 🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Imaš pravo, dobro sam reko, svi smo tu klasa optimist… 🙂


[thumbsup] [lol]


Imaš pravo, dobro sam reko, svi smo tu klasa optimist… 🙂

možda smo u pogrešnoj klasi [shocked]

slijedi nam precesija



Imaš pravo, dobro sam reko, svi smo tu klasa optimist… 🙂

možda smo u pogrešnoj klasi [shocked]
[/quote]
Nisi……….stisnuo sam ask maksimalno, ali neće ispod 11,50

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

kada se mislite vratiti u Ingru ?
Na VLDS-u kada netko želi prodati bar ima kupca iako nisko, ali ga bar ima, INgra ni to ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close