VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne, nema rasta dok nam se katastrofičari ne vrate! [yawn]

slijedi nam precesija

opet korekcija,samo da nebu puno….

aj rađe priznajte tko se iskrcava od vas [tongue]

slijedi nam precesija

@discover
možda bi bilo adekvatnije pitati tko dokupljuje… 12,70?

Ma prati se ingra u padu, ne znas koja je bolja kupnja od njih dvije [lol], jedni izlaze iz ingre da bi se preselili tu, a ovi kaj izlaze odavde vide da je ingra po ovim cijenama super kupnja (mos si mislit) [lol]. Bit ce korekcija kad bude pozitivnih vijesti, nadamo se uskoro.

Rusitelj vlade ^_^.

Hm…….prodaje po 12 kuna…….pa zar vas još ima sa prosjekom ispod 12? Ili je prodaja sa gubitkom?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Prodaje po 12 jer je i zadnji puta sa 13 pala na 11 pa ovaj koji prodaje misli da će opet tako biti. Mene ne čudi jer ovdje nije ozbiljna trgovina. Di je sad onaj nalog od 50 000 komada na bidu? Pa mislim ne možete očekivati rast kad ni sam nisi dosljedan.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Prodaje po 12 jer je i zadnji puta sa 13 pala na 11 pa ovaj koji prodaje misli da će opet tako biti. Mene ne čudi jer ovdje nije ozbiljna trgovina. Di je sad onaj nalog od 50 000 komada na bidu? Pa mislim ne možete očekivati rast kad ni sam nisi dosljedan.

Znači da stavim 50000 kom. na bid?
Da počistim do recimo 12,70?
Imaš još kakvu želju?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Jel onih 50 000 komada na bidu neki dan bilo tvoje?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Je, Kliring, bilo je moje. Misliš da će odnos bid-ask utjecati na cijenu? I do kada bih ja to trebao ispravljati tuđe "krive drine"? Ne misliš li da sam ja za ovu dionicu već dosta napravio? Pa svakim mojim "čišćenjem" i meni se diže prosjek. I na kraju, nisam ja baš toliko blesav, da stalno drugima činim usluge. I moj cilj je zaraditi. A ako vlds ovisi samo o meni (a vidim da je tako) onda ćemo čekati objave. Trenutno je moja "izloženost" u vlds prevelika, da bih još kupovao, dapače, rado bih je smanjio.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Je, Kliring, bilo je moje. Misliš da će odnos bid-ask utjecati na cijenu? I do kada bih ja to trebao ispravljati tuđe "krive drine"? Ne misliš li da sam ja za ovu dionicu već dosta napravio? Pa svakim mojim "čišćenjem" i meni se diže prosjek. I na kraju, nisam ja baš toliko blesav, da stalno drugima činim usluge. I moj cilj je zaraditi. A ako vlds ovisi samo o meni (a vidim da je tako) onda ćemo čekati objave. Trenutno je moja "izloženost" u vlds prevelika, da bih još kupovao, dapače, rado bih je smanjio.

Razumijem te. Ali sumnjam da bi se uopće i nečela ta podrška s tvojih 50 000 kom da je ostala jer bi se drugi ubacivali ispred. Sad je gotovo, put prema 11 je slobodan. Kupit ću niže ako bude trebalo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring
Neće pasti ispod 12. Znam tko je prodao i zašto, ali svi imamo pravo prodati, ovo je burza. Mogu ja pojačati bid, ali mi je tada ta lova vezana. Vidim pojedinci istrejdaju korf, pohvale se, navrate u vlds, da vide, da li im je ona budala od alabame skinula nalog.
Ajmo na ono bitno. Moje je mišljenje (moram se ograditi) da će FI i druga objava izaći početkom idućeg tjedna. Mišljenja sam da će prvi efekt biti porast cijene, ali i veliko iskrcavanje (u kojem i sam mislim sudjelovati) tako da sam realan, i znam da to neće podići cijenu na moj ciljani target od 20 kn. Možda sa deblokadom računa i još nekim pozitivama do kraja godine je i moguće, ali ne mislim tu "čućati" tako dugo. Na godišnji želim ići rasterećen i svake godine sve što imam u portfelju prodam……..ni ova neće biti iznimka.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close