VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam jučer uzeo onih 510 komada.
Ukupno imam oko 4.500 kom i još mislim dokupiti.

Onda društvo, kakav je danas plan, koja stanica je danas, čemu stremimo ?
I ne spavajte nego radite nešto………….. [tongue]

Danas bi morao biti dobar dan.. Već sam dosadan, al ovo izgleda stvarno jako dobro..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Danas bi morao biti dobar dan.. Već sam dosadan, al ovo izgleda stvarno jako dobro..

Izgleda odlično…….samo da ask ne popusti

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Danas bi morao biti dobar dan.. Već sam dosadan, al ovo izgleda stvarno jako dobro..

Zašto biste bili dosadni sa dobrim stvarima… ako je mnoštvo na temi VLDS lanjske godine bila multi -svakodnevno negativno dosadna u svezi konstantnog rušenja cijene… , pa valjda se ima pravo sada, kada je VLDS trend i sentiment opravdano up… isto regresno i svakodnevno naglašavati… [thumbsup]



Danas bi morao biti dobar dan.. Već sam dosadan, al ovo izgleda stvarno jako dobro..

Izgleda odlično…….samo da ask ne popusti
[/quote]
Mislim da neće, bude se pojačao.. Tehnički, dobili smo proboj, dalje ide lako.. Tako bi trebalo biti.. Vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ne ide lako bez kupnje. i to one kupnje kad kupiš a ne kao kad stojiš ko drvena marija. Uzeo sam ovih po 12,69 ali odmah se prodaja povećava, bez proboja 13, ništa od pravog rasta.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Koliko vidim……ni jedan veći igrač nije stavio naloge na prodaju.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Kliring

Ići će.. Treba vremena da ubrza.. Probaj kupit poštenu količinu i moraš podić cijenu, htio ne htio.. Ovo je buy kako god pogledaš.. A kasnije će se uključit i kasnopaleći i napumpat..

evo pogledaj recimo Korf.. Proboj, cijena raste.. Jednostavno..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ovih 2300 kom su mojih, dajte mi udijelite… [rolleyes]

evo uzet ću još ovog po 12,69

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ez+to pojeden ovaj na 12,50. znao sam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close