VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gosp. Alabama nemojte se ljutit ali i ja sam dokupio 600kom… i jos cu ako bude potrebno 2000kom. ali zasto se gurat na bidu kad nam ask nudi povoljnu cijenu… [lol]

Ma sve5, kolega. Oprostite. Ali jedino na što se ja mogu osloniti je moj cash.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Sram Vas i stid bilo.. dok ja pripremam teren za istovar građe Vi se gostite…NEKA.. a sada "Put putuje moj jaran, putujem i ja " Koja je lijepa budućnost pred nama, neki pojma nemaju o tome. Jučer sam rekao da neću pisati do 13,5x, ma ne mogu odoliti ovoj ljepoti…..Crumi… di si prijatelju !!
LP svim Validašima !! [angry]

I very much love INGRA !!


Sram Vas i stid bilo.. dok ja pripremam teren za istovar građe Vi se gostite…NEKA.. a sada "Put putuje moj jaran, putujem i ja " Koja je lijepa budućnost pred nama, neki pojma nemaju o tome. Jučer sam rekao da neću pisati do 13,5x, ma ne mogu odoliti ovoj ljepoti…..Crumi… di si prijatelju !!
LP svim Validašima !! [angry]

Prijatelju, šta kažu "crtkarije"…..koliko još moram toga kupiti?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





It’s ALIVE!! [sealed]

…e ovo se zo ve kupnja [thumbsup]
[/quote]

To se zove silovanje. Bez novih dobrih vijesti neće nikud pobječi a silovatelji će biti kažnjeni. Nije još došlo vrijeme za ozbilniji rast Validusa…barem ne dok se ja ne ukrcam a ja se namjeravam krcati tek slijedeći tjedan [angry]
[/quote]
hmm zanimljivo od tebe… krcat po 14… samo ti čekaj + na KSST… si provjerio dal je netko uopće podigao dokumentaciju… ili čekas da je netko možda podigne u 2. da ne kažem 3. krugu…
[/quote]

Čekam ja na više mjesta,ne brini ti moju brigu. Cijenim i gospona Alabamu i njegov trud ali silovanje ne odobravam [lol]. Na burzi je kao i u ljubavi…ako trčiš za njom nećeš je stići,okreni joj leđa i sama će ti prići [rolleyes]
Trgovanje na burzi nije kolektivni sport,u to će se kolega Alabama uvjeriti. To je igra Sam protiv Svih [proud]

p.s. nemam ali ću uskoro imati…. [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
Prijatelju, njbolje je čekati u zasjedi, zaspati, i kada se probudiš brzo uzmeš NITROGLICERIN, jer če ti trebati. Ako ga slučajno nemaš imam ja viška pa ti posudim, jer trebat će ti uskoro. Tamo di će cijena biti uskoro, sigurno je da NEČEŠ VLDS kupovati.. ja Vas pojedince uopće ne KONTAM !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Čudno da top4 više ne istovaruje……..šta će to biti…….presušio?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama, svaka ti cast na zivcima, ne znam koliko se dugo vec bavite svi vi ovdje ovim validusom, ali zivaca imate…
ps. ja sam jos dokupio.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Alabama, svaka ti cast na zivcima, ne znam koliko se dugo vec bavite svi vi ovdje ovim validusom, ali zivaca imate…
ps. ja sam jos dokupio.


Ma, gle….i ja koji puta popizdim, a poslije mi je žao. Da bi vlds išao up…..postoji samo jedna taktika…….po asku. I nje se držim.
Odoh sada van, vraćam se za sat vremena…….sve veće naloge sam vam skinuo. Nemojte to puno srušiti, da opet moram vraćati cijenu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Mrgude jel ide po grafu?

slijedi nam precesija

@discover
Ide prijatelju 100%, bio sam malo na HT-u, ma sve je to manje više isto, samo mic po mic, ali da se ide, ide se hvala dragom Bogu !!
Dotaklo je 12,5x, ali još nije probilo jedan tzv. otponik .. mali. Kad se on probije onda, eto pitaj Lakija !!

I very much love INGRA !!

@Mrgud28
Danas je gornja linija trokuta i padajućeg kanala (otpor) na 12,45, što bi značilo da je danas za mrvicu probijen, ali da bismo proboj shvatili ozbiljno, trebali bismo zatvoriti iznad otpora za nekih 2-3% (12,70 – 12,80) uz povećan promet (to imamo). Naravno, to je današnja situacija, ali uvijek postoji i sutra.

Slažeš se?

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)

@sturmer
Ako ti kažeš prijatelju, no još jedno pitanje nedostaje u kanalu, o kojem se valu radi. Do kraja radnog vremena nadam se da če ga probiti, VELIKI kanal i onda se mora odraditi jedan valić, mora. Tada ta linija kanala postaje potpora. Slažeš li se ??

I very much love INGRA !!

New Report

Close