VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




molio bi još malo po bidu da mi ode cijeli nalog

Izvoli
[/quote]

ma kakvi nitko neda
[/quote]
Onda smanjujem bid….da izgleda siromašno

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

vidiš krobex se zeleni odma se i validus drapa po asku [lol]

slijedi nam precesija





molio bi još malo po bidu da mi ode cijeli nalog

Izvoli
[/quote]

ma kakvi nitko neda
[/quote]
Onda smanjujem bid….da izgleda siromašno
[/quote]

Treba vratiti nekoliko komada.
[thumbsup]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

@nokla
Ma nisam ni na bidu, ni na asku. Da se kolega discover ne muči…….stanje 15802. Nema smisla više zatrpavati bid (jedino ako netko hoće prodati više od 10000 kom. neka javi)
Kada budem 100% siguran, skidaću gospodski sa aska, kao što sam i obećao.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Evo vam trokutić, ekipa.. Još malo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ok šta je upalo upalo je, mičem naloge, bye…

slijedi nam precesija

Poz. i Sretan Uskrs svima……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pozdrav Alabami i Sretan Uskrs…, svima…

[img]http://c.editingmyspace.com/files/en/easter.smileys/easter_smiley_020.gif[/img]

pridružujem se čestitkama!

slijedi nam precesija

SRETAN USKRS.

NEKA NAS BOG POŽIVI I ČUVA.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

medju prvih deset na skdd promjena i to na desetom ŠTIMAC KREŠIMIR.
P.S. Zasto mislita da je to dobra kupnja, kada niste u upravi itd… odnosno unutar firme.
Šelebaj je do sada uvijek vican prodavanju imovine i gladanje svoje koristi a ne tudje.


medju prvih deset na skdd promjena i to na desetom ŠTIMAC KREŠIMIR.
P.S. Zasto mislita da je to dobra kupnja, kada niste u upravi itd… odnosno unutar firme.
Šelebaj je do sada uvijek vican prodavanju imovine i gladanje svoje koristi a ne tudje.

Iz koje epruvete si pak ti sad izašao [shocked]… što se tiće Šelebajeve tzv koristi, nagrade, plaće, bonusa itd. ona/e je/su ugovorom riješena/e po osnovi efektivnog učinka! … proući sav Pleter/Fima/Pluris/Nikomat/VLDS predmet u zadnjih 3-5-7- itd. god., plati sindikalnu članarinu, pa potom komentiraj bilo što po osnovi VLDS-a… (argumentirano sa linkovima itd.) … a dotad dok se predumišljaš… diskont/zarada će ti izgledno, naravno po meni , iz dana u dan biti sve manji… Ipak sretno [lol] [thumbsup] [rolleyes]

New Report

Close