VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ZZtop
Vidim da se trudiš, ali nema potrebe. vlds će za 10-tak dana poslati obavijest na zse da je prodao svoj bankarski sektor. Do tada neka me bidare…..kao u petak…….+6000 kom.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@ZZtop

Vidim da se trudiš, ali nema potrebe. vlds će za 10-tak dana poslati obavijest na zse da je prodao svoj bankarski sektor. Do tada neka me bidare…..kao u petak…….+6000 kom.

[lol] [thumbsup]

Unatoč velikim nalozima na asku nitko nije lupio po bidu u prvih sat vremena. Svaka čast imaocima, ovdje su čvrste ruke i preniske cijene za prodaju očito [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring
U petak su se panično iskrcavali iz vlds da bi kupili ingru po 13,88 radi trejda. Istina moraće pričekati jedno 6 mjeseci da izađu sa zaradom iz ingre.
A sa validusom nikad neznaš kada će do blokade i koje. Možda netko na asku izgubi živce……imam ja vremena……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Unatoč velikim nalozima na asku nitko nije lupio po bidu u prvih sat vremena. Svaka čast imaocima, ovdje su čvrste ruke i preniske cijene za prodaju očito [thumbsup]

Očito!

A ako funkcionira TA neće dugo potrajat takvo stanje!

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Na početku trgovanja omjer K/P je bio cca. 26000:90000…

Sada je taj omjer daleko bolji…: 41000:94000, tko je bez grijeha neka prvi baci kamen… [wink]

amaterizam na asku neviđen [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Wauuu danasnji promet je upravo preso moju kolicinu kupnje od petka ^_^. Strasno likvidno nema sta. Ma ja se ne brinem previse, kako Validus dise evo nas na 14 za najkasnije 2 tjedna, bez obzira kakve ce vijesti biti [smiley].

Rusitelj vlade ^_^.

@SethHka
vidim da niste pročitali jučerašnji gornji post u svezi ++ vijesti: VLDS je prodao svoj bankarski sektor (VABA Banka i MOJA Banka/ex Fima banka Sarajevo)

Zašto toliko opterećujete ask? Šta je stečaj objavljen?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

8700 kom. da se prođe 12……..dobri ste……..majko mila

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Vjerovatno vide priliku za uči u Đakovštinu.. [lol] pala 20% ..pa da se uđe dok je vrijeme..


Zašto toliko opterećujete ask? Šta je stečaj objavljen?

New Report

Close