VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dnevni limiti trgovanja

VLDS-R-A 8.4.2011 12,20 13,42

10,98 – 13,42

[/quote]

istina, krivu sam obrisao, najnižu umjesto prosječnu od prethodnog dana
hvala

ma kakav cash-r-a, 100% in


prijavljujem izlazak,ušao na 9, meni dosta


šteta, imam osjećaj da će se kupnja pojačavati kako dan bude odmicao tako da ćemo završiti iznad 13 kuna. ali svejedno, čestitke na zaradi many.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

trejderi će opet ostati bez dionica, a onda će se čuditi kako ovo raste i dalje [lol]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...



prijavljujem izlazak,ušao na 9, meni dosta


greška…. zar ne čitaš novine od susjeda [lol]
[/quote]
pohlepa je gadna stvar,zna jako koštati,tu školu platio x puta,pa se sad zadvoljavam i sa 45 % zarade u tjedan dana

[thumbsup] many



prijavljujem izlazak,ušao na 9, meni dosta


šteta, imam osjećaj da će se kupnja pojačavati kako dan bude odmicao tako da ćemo završiti iznad 13 kuna. ali svejedno, čestitke na zaradi many.
[/quote]
eto događa se suprotno. dan još nije gotov.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



nažalost je i zse to što mnogi "ulagači" ne razumiju pojam skupe ili jeftine dionice pa uspoređuju na način da je npr. ernt duplo skuplji od atgr [bye]

da nema takvih ne bi bilo ni extra zarade
[/quote]

extra zarada bi po priloženom mogla moguće tek slijediti…
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/biznis/27576-edin-muftic-direktor-moje-banke-zelimo-biti-najbolja-domaca-komercijalna-banka.html
Moja Banka – domaća banka
http://www.business-magazin.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=1012:moja-banka-domaa-banka&catid=42:domae-vijesti&Itemid=100066

[lol]

Koji glumac ovaj kaj rusi cijenu nakon sat vremena se pocne s kupovinom i dodje do 12.75 (nakon sto ju je srusio s 12.95 na 12.00) i onda neki lik spusti namjerno na 12, sad opet nece biti kupnje sat vremena dok se ne poslozi ask na 12.20-12.10, pa i opet ne pokupi nakon sat vremena. Fascinantno za ucit, kako s malom kolicinom novca izmanipulirat dionicare.

Rusitelj vlade ^_^.

Gdje god stavim bid..poklopi me..svaka vam dala! [thumbsup]

ima kakvih promjena u top 10?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


ima kakvih promjena u top 10?

nema promjena u top10
ovo je jucer bila bežanija iz VLDS u INGR
a iduci tjedan ce bit obrnuto

Za one koji još uvijek sumljaju [lol]

Dalmacijanews
ponedjeljak, 04.travanj 2011
Sinj: Stočari i sa štalom bez građevinske u zakup

Postupak zakupa 320 hektara poljoprivrednog zemljišta u Sinjskom polju, nakon stopiranja provedbe natječaja, raspisanog prošle godine ipak će u dnevni red sjednice Gradskog vijeća Sinja, koja je planirana za sredinu ovoga mjeseca.

Naime, iz Ministarstva poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja napokon je stiglo objašnjenje primjene članka 36. novog Zakona o poljoprivrednom zemljištu, koje je zatraženo na inicijativu Udruge dalmatinskih mljekara. U objašnjenju se kaže da stočari ne moraju nužno imati građevinsku dozvolu za izgrađene štale kako bi se mogli natjecati za zakup poljoprivrednog zemljišta.

Upravo zato što vlasnici muznih krava i tovne teladi odnosno junadi u cetinskom kraju nisu imali građevinske dozvole za štale, u kojima su držali stoku, na početku postupka izbačeni su iz natječaja za zakup zemljišta. Zašto su se našli u takvome položaju krivnja je na onima koji su autori i donositelji plansko-prostornih dokumenata u Županiji, gradovima i općinama.

Ipak, do danas još drže zakupljeno zemljište obnavljajući zakup, koji su prethodno dobili na rok od 5 godina. Na prošlogodišnji natječaj prijavio se 51 kandidat, a zemljište će ovaj put dobiti u zakup na rok od 20 godina. Na taj način dovode se u sigurniji položaj u pogledu podizanja kredita i ulaganja u proizvodnju, a daje se šansa za povećanje broja proizvođača mlijeka i mesa.

Davanje u zakup zemljišta u Sinjskom i drugim poljima u Dalmaciji pod ovakvim liberalnijim uvjetima bit će od koristi i otkupljivačima odnosno prerađivačima mlijeka. Podsjećamo da je upravo na terenu Gospodarske zone Kukuzovac pred realizacijom izgradnja moderne mljekare MILS.
Tekst i foto: JERKO BLAJIĆ
http://www.dalmacijanews.com/Biznis/View/tabid/73/ID/52287/Sinj-Stocari-i-sa-stalom-bez-graevinske-u-zakup.aspx

New Report

Close