VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne mora značit, bilo je i puno većih prometa pa je top10 ostao isti.
pod aut je li misliš da je prodao ili da ga je netko preskočio

Da ga je netko odnosno netka preskočila [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Kad govorimo o procjeni vrijednost moramo se sjetiti zadnjeg pokušaja preuzimanja sa Mimovićem. Tada se pričalo da se traži book, realno da su se pogodili za pola booka sa sadašnjeg gledišta bi svi bili zadovoljni a to je još uvijek preko 50kn po dionici. Od tada se ništa bitno nije promijenilo u firmi.

znaci da je najpesimisticnija verzija 50kuna po dionici?! ocete to reci?
i od toga da uzmemo upola manju cjenu dolazimo do 25kuna
ako je tako onda ovih 8-9kuna su jako dobra prilika

[/quote]

dobri dan
zadnji post na VLDS-R-A je bio ovaj i niko nije odgovorio
ako je najgora verzija vrjednosti validusa 50 kuna kako je reko graditelj i da oduzmes 50% od toga ide to na 25kn
ako to je istina i ako je istina da dolazi rjesenje sa podravkom i deblokadiranje racuna tako je ovo jako dobra kupnja
ima li neko drukciju vrjednost?

[
[/quote]

de ljudi naso razgovor na forumu iz novembra ko zna tocno fundamentalne razlike za validus jebajga tada je cjena bila 6 do 7kn al i sad se more zaradit ako su ove informacje tocne
zivjeli

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



ne mora značit, bilo je i puno većih prometa pa je top10 ostao isti.
pod aut je li misliš da je prodao ili da ga je netko preskočio

Da ga je netko odnosno netka preskočila [rolleyes]
[/quote]

Make love not war… be smart – start with loving VLDS [thumbsup]
btw: hmmm? Da mi je samo znati što li to lijepog Uprava i ili sl. VLDS-a ovih dana radi kod naših susjeda i ili sl. … [lol]

stabilanrast cijene uz velik promet…odličan znak [thumbsup]

Je bas velik promet… ne mores ni postena kola za to crkavice da nabavis… Ovo jucer je bio rast temeljen ni nacem i nece da se odrzi. Cistam tehnicki volumen bi trebao biti najmanje 3-5 puta veci od jucerasnjeg da to ima benighted smisla. Fundamentalno se Ama bas nista nije promenilo, samo je pridodan jos jedan dan blokade i rast kamata po dugovima koji se iz one imovine nikad nece da naplate.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

@fotije
ovisi u kojim okvirima gledaš "veliki" promet ili "mali" promet. Pri cijeni dionice od svega 12 kn, jučerašnjih 428 K kuna je dosta, pogotovo kad staviš u omjer prema ukupnom redovnom prometu jučer na ZSE koji je bio samo 8 milja kuna, što znači da je VLDS sa svojim prometom sudjelovao s više od 5%.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Idemo preko 13 danas, bar tako izgleda..

VLDS-R-A 8.4.2011 1 7.4.2011 12,20 10,98 13,42

dnevni limiti trgovanja

VLDS-R-A 8.4.2011 12,20 13,42

ma kakav cash-r-a, 100% in

Preoptimistično da se veća količina iskrca na 13,00 kn!

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


dnevni limiti trgovanja

VLDS-R-A 8.4.2011 12,20 13,42

10,98 – 13,42

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

prijavljujem izlazak,ušao na 9, meni dosta


prijavljujem izlazak,ušao na 9, meni dosta


greška…. zar ne čitaš novine od susjeda [lol]

New Report

Close