VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Što znači kad mali špekulanti više se ne usude pratiti na ovim cijenama – naloge vjerojatno jedinog kupca danas na VLDS. A


Ako je ovo A=Alabama, da ti odgovorim
Sigurno nisam jedini kupac danas.
[/quote]

Istina kolega alabama da niste jedini kupac, danas sam si priustila 1.xxx komada [kiss]



Što znači kad mali špekulanti više se ne usude pratiti na ovim cijenama – naloge vjerojatno jedinog kupca danas na VLDS. A


Ako je ovo A=Alabama, da ti odgovorim
Sigurno nisam jedini kupac danas.
[/quote]

Ma g. ING je samo ljubomoran što danas, a izgledno radi drugih aranžmana, nije u mogučnosti biti među kupcima… kada dođe do keša, bit će mu povoljno i po 15 KN…

gledajući zadnjih par stranica postova….pojavili su se svi dušebrižnici tuđih novčanika….znači dobro je [lol]

Danas je pocetak izvrsnog stanja na bid/ask Vlds-a, ovo sto sada vidim je divota. Strpljenima se isplatilo vec sada, ali neka budu strpljivi i dalje. Kako god pisah ranije tako i bijase.

Još danas ispod 13 kn i možda nikad više. Pozdrav svima koji niste trejdali za burek, nagrada ce bit odlicna…

kao što smo i govorili rast do 13-14 kuna je naknada za strah za sve koji su ulazili po 6-7-8kn a vatromet tek počinje iza 13-14kn

[lol] 12,59………a jesi me uplašio……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

prije će bit da je sam sebe isprepadao obzirom kojom je brzinom nestao [lol]

Dobro je bilo danas.. Sutra nanovo.. Ajd uživajte..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


prije će bit da je sam sebe isprepadao obzirom kojom je brzinom nestao [lol]

Biti će i sutra on tu………."Osunčati" ga na višoj cijeni……….naravno ne ujutro
Poz svima [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Trebalo bi biti promjena u top 10 nakon današnje trgovine. Ako Utilis nije kupovao sigurno je aut.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ne mora značit, bilo je i puno većih prometa pa je top10 ostao isti.
pod aut je li misliš da je prodao ili da ga je netko preskočio

New Report

Close