VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ona narodna kaže "za dobrim konjem i prašina se diže¨ to se upravo dešava.
Ovi jadnici koji nisu kupili ispod 10 kn ,sad grizu j….,i htijeli bi da to u ponedeljak ne odleti previše naglo da stignu uletiti.
Al prošla baba s kolačima,lijepo sam vam neki dan napisao i neću ponavljati pogledajte graf,čeka se samo vijest.
Neki dan bilo na bidu 100.000 kom htio "čovjek" kupiti po 9,20 nitko mu nije htio prodat niti jednu dionicu po toj cjeni.
Htjeli su neki kupovati na 5 kn,pa čekajte na bidu ako ovo nije dobra vijest.
Što bi sad trebala dionica pasti zato što ima sve više interesa za firme u sastavu Validusa,zato je
burza uvela blokadu da nas spasi.(moš mislit)


još malo pa će biti suza do koljena

Tvoja dva posta u razmaku par dana!
Ovakvim promjenama u pisanju o nekoj dionici samo gubiš na vjerodostojnosti i nitko te na kraju neće shvaćati ozbiljno! Između ostalog svima je očito da si svoje dionice Validusa prodao na nižim razinama, sad ti je muka što rastu pa si uporan sa drukanjem za pad! Aj nemoj više, ovako se samo blamiraš tu na forumu!!!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

@zzidak
Kolega, imaš kakav argument, zašto bi dionica pala?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Što znači kad mali špekulanti više se ne usude pratiti na ovim cijenama – naloge vjerojatno jedinog kupca danas na VLDS. A

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A imas ti kakav argument zasta raste, zanemarimo li izmisljene price, nerealna ocekivanja i tvoje pumpanje cene?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

istina nije fer,kupio sam po 7,i iz te perspektive se drugačije gleda, prodao po 11,80,i zadovoljan
pa sad bi da opet padne…stvarno nije fer ,priznam
eto kako bude neka bude,
ali da ima linija otpora tu ,ima,pogledajte dugoročni graf
ako se probije otvoren put ka 14 ,ako ne neće biti dobro
eto neću više pisati..

Kako obicno vijesti stizu petkom ili vikendom, jos malo strpljenja do novih info. Delegacija je vani, vijesti su na vratima.

Zar vi doista mislite da će država da oprašta ili prolongira porezni dug finansijskom holdingu u bankrotu? Smisao te mere je zaštita proizvodnih celina i uposlenosti, a ne saniranje propalih finansijskih priča čiji su upravnici sami porezni prekršitelji i dužnici te čiji su vlasnici krivično gonjeni za jedan od najvećih lopovluka u novijoj historiji?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


istina nije fer,kupio sam po 7,i iz te perspektive se drugačije gleda, prodao po 11,80,i zadovoljan
pa sad bi da opet padne…stvarno nije fer ,priznam
eto kako bude neka bude,
ali da ima linija otpora tu ,ima,pogledajte dugoročni graf
ako se probije otvoren put ka 14 ,ako ne neće biti dobro
eto neću više pisati..

Evo ti 100-tka za iskrenost!!! [wink]

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Bid se puni preko 12 kn a nitko ne zeli prodavati :-)))

Nakon bivšeg drastičnog silovanja za dolje, valjda je opravdan i lagani put za gore…
Proguglajte si malo ulagačke strategije i citate W. Buffeta
http://www.mojedionice.co…PromPoc=&minPromKraj=
Tko tako ne misli neka kupi jednu ili neku od 10 dionica na dnu priložene liste

nevjerojatno koliko po ovoj dionici sraćkaju:
a) oni koji se nisu usudili kupiti, a ne usuđuju se ni dalje
b) oni koji su prodali i sad se grizu iz sata u sat

za jedne i druge tipičan je jal koji ih izjeda iz dana u dan dok gledaju kako cijena raste, a zaradu od tog rasta ubrat će drugi, inteligentni investitori…..

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Što znači kad mali špekulanti više se ne usude pratiti na ovim cijenama – naloge vjerojatno jedinog kupca danas na VLDS. A


Ako je ovo A=Alabama, da ti odgovorim
Sigurno nisam jedini kupac danas.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close