VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovakav lagani rast po 1 kn dnevno je najbolji jer cijena raste stabilno, a trejderima se ne isplati trejdati zbog malih oscilacija [thumbsup]

U tome i je poanta:


@lopina
(njegov citat)
a ja sam u tri dana na Validusu zaradio više od 20% i nešto
i kapitalizirao da nebi bio previše izložen jednoj dionici

Starino, sorry…….nema više trejdanja

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

mislim da će onaj sa cca 3500 na 12.30 lupat glavom u zid

još malo pa će biti suza do koljena

U vrlo rizičnom trenutku krenulo pumpanje!

Hoće li kupac imati vremena izaći sa pozitivom u narednim danima, nisam siguran!

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ipak je ovo VLDS,kad se makne onaj s 100000 kom,bit će kud koji,
a Hanfa zazivana u svakom drugom postu

Što je prije drug fotije napisao da ga je administrator foruma maknuo?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Evo i konačne potvrde
07.04.2011. / 12:11
Autor: Hina
Dalić u Saboru: Poduzetnici će porezni dug moći otplaćivati 30 mjeseci
http://www.nacional.hr/clanak/105381/dalic-u-saboru-poduzetnici-ce-porezni-dug-moci-otplacivati-30-mjeseci [lol]

Ti zakoni su sramotni. Omogučit će onima koji do sada nisu uredno izvršavali svoje obveze da slažu dugove još narednih 30mj i da tek onda proglase bankrot. Mislim da će se sa tim zakonom napraviti više lošega, nego dobroga.

slažu se nalozi na 7 kn,

Bi li bilo bolje da vlada izjavi kako sve oslobađa plaćanja poreza na 15 mjeseci u cilju poticanja gospodarstva ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


slažu se nalozi na 7 kn,

Da, ali € [lol]

Sta ce to biti kada se makne nalog na 11 kn sa 100 000 kom??? Pa svi dusebriznici koji stalno bljuju da ce ova dionica otici tu-tu onda evo prilike da barem po 11 kn se rijese "problema". Eeee, ALI, nije u tom grmu zec jer doooobro znaju vlasnici ovih papirica da nece ova dionica prema dnu nego je doslo vrijeme da ide gore. Mozda lagano, ali sigurno i mnogi sada grizu svoje zanoktice ali hajde barem ne moraju kod pedikera hahahaha!

New Report

Close