VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Očito nabildavanje bez namjere za kupnju, na prodaji je bilo 3000kom po 12,26 a lik se postavi sa 20.000kom na 12,20

Večinu na asku sam ja skinuo. Treba dokaz?
[/quote]
Tvoja stvar, pa netko se morao ukljućiti u igru (da ne kažem uloviti u mrežu) inaće ovi nalozi po 20.000kom ne bi imali smisla…to im je i svrha

Gdje si bio prije par dana kada se tržilo po 9 kn, ili jućer i prekjućer po 10,50 da danas skidaš po 12kn
[/quote]
Bio sam tu……kao i svaki dan. Jučer nisam trgovao na vlds, jer sam prodavao HT. Neznam zašto si ljut na mene?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Gdje si bio prije par dana kada se tržilo po 9 kn, ili jućer i prekjućer po 10,50 da danas skidaš po 12kn

A di si ti pak bio do danas… u zadnjih cca pola godine mogo si VLDS kupit debelo ispod i na 10 KN cca 140 dana

Bio sam tu……kao i svaki dan. Jučer nisam trgovao na vlds, jer sam prodavao HT. Neznam zašto si ljut na mene?


Poštovani kolega, uopće nisam ljut na tebe niti ne vidim razlog zašto bi bio, samo zadna tri dana primjećujem povremeno neuobičajeno velike naloge na kupnji uslijed kojeih vrijednost dionice raste…tako je bilo i na DDJH prije neki dan dok Bakić nije polomio bid istovarom 35k kom od 46-42kn.

Ova događana oko VLDS su svakako pozitivna i to se treba odraziti na vrijednost dionice, međutim s obzirom na opću nelikvidnost TK malo opreza ne škodi.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

A di si ti pak bio do danas… u zadnjih cca pola godine mogo si VLDS kupit debelo ispod i na 10 KN cca 140 dana

Sa VLDS ne radim nego ga samo povremeno pratim, međutim da radim s ovom dionicom, sigurno bi kupovao po 7 i 8 kn i sada prodavao jer je ovdje +/-30+% sasvim uobičajeno.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

zašto smo tako dugo u blokadi???


zašto smo tako dugo u blokadi???

pa napisao ti je Alabama da je cijela uprava otišla na pregovore u Bosnu [wink]
tj. nema se tko očitovati

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!


Bio sam tu……kao i svaki dan. Jučer nisam trgovao na vlds, jer sam prodavao HT. Neznam zašto si ljut na mene?


Poštovani kolega, uopće nisam ljut na tebe niti ne vidim razlog zašto bi bio, samo zadna tri dana primjećujem povremeno neuobičajeno velike naloge na kupnji uslijed kojeih vrijednost dionice raste…tako je bilo i na DDJH prije neki dan dok Bakić nije polomio bid istovarom 35k kom od 46-42kn.

Ova događana oko VLDS su svakako pozitivna i to se treba odraziti na vrijednost dionice, međutim s obzirom na opću nelikvidnost TK malo opreza ne škodi.
[/quote]
Ma sve5 [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


zašto smo tako dugo u blokadi???

Pa napisao sam ti da im je uprava u Bosni……..pričekaj malo

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://zse.hr/default.aspx?id=34805

Validus d.d. – nastavak trgovanja

7.4.2011

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:53.
Na upit Upravi Validus d.d., o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije ocitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

VLDS je pušten sa lanca skoro…

ovakav lagani rast po 1 kn dnevno je najbolji jer cijena raste stabilno, a trejderima se ne isplati trejdati zbog malih oscilacija [thumbsup]

New Report

Close