VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sat i pol odmora……..zaslužili ste

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Neka koordinirana akcija ovdje! Svaka cast!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Očito nabildavanje bez namjere za kupnju, na prodaji je bilo 3000kom po 12,26 a lik se postavi sa 20.000kom na 12,20

Večinu na asku sam ja skinuo. Treba dokaz?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Očito nabildavanje bez namjere za kupnju, na prodaji je bilo 3000kom po 12,26 a lik se postavi sa 20.000kom na 12,20


Neka koordinirana akcija ovdje! Svaka cast!

[bye] Prije tri dana cijena je bila ispod 10 kn… Put od .uzice do mozga je uistinu velik…još ako se cohones nađu na putu.. [angry]



Očito nabildavanje bez namjere za kupnju, na prodaji je bilo 3000kom po 12,26 a lik se postavi sa 20.000kom na 12,20

Večinu na asku sam ja skinuo. Treba dokaz?
[/quote]

Ja podebljao.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


[thumbsup] za Helios Faros je nedavno već zatražen "C model" i to po osnovi predložene win-win situacije kako za državu tako za VLDS/Helios
http://www.poslovni.hr/vijesti/dvadeset-hotela-trazi-spas-u-modelu-c-174260.aspx

stvarno odlične vijesti,
smatram da će država sigurno ići u prebijanje dugova i dokapitalizaciju, vidi se da se ozbiljno radi, povoljna stvar za sve dioničare vlds-a čestitke……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


ludilo.. [sealed]

Ne još… tek slijedi…a kad Interkapital objavi skorašnju posrednu (u ime OTP-a) prodaju Fima Ami dionica novom suvlasniku Podravke… jer inače će Fimašima pripasti cca 4,6 miliona KN dividende i to po osnovi (05.04.2011) objavljene namjere Vlade u svezi isplate dividende za 2010 god. tj. 8 Kn po dionici PODR [lol]

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir

* Važeći podaci za uredovni dan 06.04.2011 .

Unesite rezultat

PODRAVKA D.D./REDOVNA DIONICA PODR-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. FIMA AMI LTD 576.880 10,64 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. HZMO 575.598 10,62 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 534.909 9,87 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 440.317 8,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 349.974 6,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 325.163 6,00 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 324.291 5,98 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 321.804 5,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. PODRAVKA D.D. (1/1) 177.511 3,28 Osnovni račun KOPRIVNICA, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 176.512 3,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 70,17

Uprava im je danas u Bosni………tko će se očitovati…….da nema novih materijalnih činjenica? [smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Očito nabildavanje bez namjere za kupnju, na prodaji je bilo 3000kom po 12,26 a lik se postavi sa 20.000kom na 12,20

Večinu na asku sam ja skinuo. Treba dokaz?
[/quote]
Alabama bezobrazno si iskren…
[thumbsup] [thumbsup]



Očito nabildavanje bez namjere za kupnju, na prodaji je bilo 3000kom po 12,26 a lik se postavi sa 20.000kom na 12,20

Večinu na asku sam ja skinuo. Treba dokaz?
[/quote]
Tvoja stvar, pa netko se morao ukljućiti u igru (da ne kažem uloviti u mrežu) inaće ovi nalozi po 20.000kom ne bi imali smisla…to im je i svrha

Gdje si bio prije par dana kada se tržilo po 9 kn, ili jućer i prekjućer po 10,50 da danas skidaš po 12kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Uprava im je danas u Bosni………tko će se očitovati…….da nema novih materijalnih činjenica? [smiley]

Jesu li u Sarajevu radi Moje banke ili u Neumu radi dva hotela.
Da li će i tamo biti model C ili model Mujo i Haso?

U Validusu teče med i mlijeko!

Se ide do 14? Što kaže tehnika?

New Report

Close