VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bih rekao da je bid iznad 10 kn lažan. Ulagači su svjesni da je nakon dobrih vijesti zadnjih dana VLDS u znatno boljoj poziciji nego prije tjedan dana i da je sad rizik kupnje na ovim razinama vrlo mali…
Ali, nemam ni ja ništa protiv da se poklopi bid do 10,5x [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ne bih rekao da je bid iznad 10 kn lažan. Ulagači su svjesni da je nakon dobrih vijesti zadnjih dana VLDS u znatno boljoj poziciji nego prije tjedan dana i da je sad rizik kupnje na ovim razinama vrlo mali…
Ali, nemam ni ja ništa protiv da se poklopi bid do 10,5x [lol]

Danas nebi trebalo očekivati u zadnji trenutak prodaju po ASKU.
Agram brokeri mjenjaju program i ukidaju dnevni minus.I zato mislim da će VLDS završiti iznad 11.
I na ostalim dionicama bi moglo biti manje posrtanja od uobičajenog u pet sekundi do 16 sati.

U VALIDUSU će biti meda i mlijeka u potocima!

ask i bid te svarno malo hebu

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

trenutno 11,89 je snažna linija otpora koju čine vrhovi 2005. i 2009.g,2011.g
zato ide prema dolje ,
to će s e morati probijati više puta,tj neće se lako probiti
slijedi pad,nebi prognozirao javno do koje razine

Bravo, dečki [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


ask i bid te svarno malo hebu

Kao kroz sir do 13/možemo probiti i do 15/i tu bi se moralo dosta izvrtiti,ako se ne pojave veliki
kupci.A ako veliki uđu i igru za sedam dana dvadesetica.

Sram me koliko sam pametan govorio je moj prijatelj sa Hvara.Rekao sam da neće biti kamikaza
na kraju dana.I ne samo na Validusu.

U Validusu teče med i mlijeko.

danas je ovo odlično izgledalo, trejderi polako ostaju bez dionica, a strpljivi bivaju nagrađeni. sutra bi se kupnja mogla dići iznad 11 kn, a onda polako skidanje prodaje i osvajanje kote 12 [thumbsup]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


danas je ovo odlično izgledalo, trejderi polako ostaju bez dionica, a strpljivi bivaju nagrađeni. sutra bi se kupnja mogla dići iznad 11 kn, a onda polako skidanje prodaje i osvajanje kote 12 [thumbsup]

Neće Validus napredovati mic po mic. Kad se objavi deblokada računa (kad dogovore prodaju Vabe) istog trena ovo leti u par dana (obično tri dana) na 25.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Strpljivi na ovoj dionici će na kraju biti dobrano nagrađeni! Ovi koji trejdaju pa malo drukaju za rast, pa malo za pad pazite da vam ne bi utekla, pa da zbog zarade od 4-5 % propustite puuuuno više!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Izgleda da validus čeka dobro vrijeme.Jučer je bilo prilike za izlaz po dobrim cijenama,ali ga nije bilo kao prije.Još samo da se promet malo poveća i na konju smo. [wink]

Sve pršti od optimizma.. 100tke na pozitivne komentare.. To već dugo nisam vidio ovdje.. Lijepo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

12,36 kn blokada danas, pa da vidimo… [thumbsup]

New Report

Close