VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanima me hoće li nakon otvaranja kupnja pobjeći kao i proteklih dana ili će nastavit čistit prodaju



…. Potrebni su ovdje izgleda jako čvrsti dokazi da vlds neće u stečaj, da se dug smanjuje i da će vlds stati na svoje noge (deblokada računa)
Ja, da nisam vjerovao u to, ne bih ni ulazio u vlds. Vremenom će i drugi shvatiti da to mogu prodati, odnosno zaraditi više od trejda.

možda griješim, ali čini mi se da je jučerašnji dan određena prekretnica za VLDS: nakon dobre vijesti da imaju 1. ponudu za VABU, došla je i nova da je odštetno potraživanje prema Plurisu smanjeno sa 63 na 21 milijuna kuna, a to su sve vijesti koje drastično na bolje mijenjaju financijsku poziciju Validusa, samo to još mnogim ulagačima nije došlo do glave jer su zauzeti lovom na bureke.
Međutim, očekujem da će uskoro neki veći ulagači prepoznati ovu situaciju i priliku i pokupovati sve dionice do barem 18-20 kn jer je Validusu s ovim odličnim vijestima već sada tamo mjesto.
[/quote]
Potpuno se slažem, ne treba žuriti sa prodajom, tu se može stvarno dobro zaraditi. Pravu trgovinu i otpor očekujem tek u zoni 18-20 kn.


zanima me hoće li nakon otvaranja kupnja pobjeći kao i proteklih dana ili će nastavit čistit prodaju

Ja svoj sigurno ne mičem, možda budem sretne ruke pa me netko poklopi [thumbsup]
Ipak, sumnjam u to, jer vidim da je prodaja počela bježati jer sad kad se deblokira više danas NEMA BLOKADA, a kad krdo krene tko zna dokle može stjerati VLDS, možda i na 15 kn [cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




Nema blokade? Ožeži.. [thumbsup]

ima
[/quote]
Vidim.. Valjda nekakva razlika u izračunu..
Ili je momak koji blokira zaspao..
[/quote]
Malo je "prispa"….ali svejedno
Šta kaže TA…….do koliko se moramo mučiti?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


zanima me hoće li nakon otvaranja kupnja pobjeći kao i proteklih dana ili će nastavit čistit prodaju

tada ce kes morat otic da pojaca kupnju na TNSA jer bice ona u negativnoj blokadi nikako da se te dve dionice iskokordiniraju

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Malo je "prispa"….ali svejedno
Šta kaže TA…….do koliko se moramo mučiti?

Mislim da tek oko 14 možemo očekivat nekakav otpor.. Nakon toga je mali vakuum do zone 20-25.. E tu će biti dosta otpora.. Ja se nekako nadam, a to sam i napisao na temi TA, realizaciji Cup&Handle-a i cifri od 22 srednjeročno.. A kasnije ćemo vidjet.. Možda i ovo zakaže, tko bi ga znao..

ps. evo i mali graf s konačnim probojem otpora gdje smo zapeli zadnji put..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


zanima me hoće li nakon otvaranja kupnja pobjeći kao i proteklih dana ili će nastavit čistit prodaju

Jel te i zanima tko će, koliko i do koje cijene kupovati? Tako da možeš izaći lipu prije.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Malo je "prispa"….ali svejedno
Šta kaže TA…….do koliko se moramo mučiti?

Mislim da tek oko 14 možemo očekivat nekakav otpor.. Nakon toga je mali vakuum do zone 20-25.. E tu će biti dosta otpora.. Ja se nekako nadam, a to sam i napisao na temi TA, realizaciji Cup&Handle-a i cifri od 22 srednjeročno.. A kasnije ćemo vidjet.. Možda i ovo zakaže, tko bi ga znao..
[/quote]
o.k. hvala, kolega

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Validus d.d. – nastavak trgovanja

6.4.2011

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 11:13.
Na upit Upravi Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

http://zse.hr/default.aspx?id=34790



zanima me hoće li nakon otvaranja kupnja pobjeći kao i proteklih dana ili će nastavit čistit prodaju

Jel te i zanima tko će, koliko i do koje cijene kupovati? Tako da možeš izaći lipu prije.
[/quote]

ako nije problem [lol]

OTP će morat požurit sa preknjižbom/prodajom Fima Ami-nih dionica… jer bi moguća dividenda od cca 26.000.000 Kn mogla pripasti FIMAŠIMA [lol]
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Hoce-li-Vlada-iz-Podravke-uspjeti-izvuci-11-5-milijuna-kuna-dividende

New Report

Close