VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hm, recimo ja nisam ni kupovao ni prodavao ovu dionicu vec nekoliko mjeseci…

a izgleda da niti neću još neko vrijeme … fali tu uzbuđenja, nije to još uvijek to…

slijedi nam precesija


cijena padne 10% čim se alabama makne s bida
ajme majko investitora ovdje
[lol]

To su ti "jednodnevni"…….nebi mogli spavati, a da im vlds prenoći u portfelju.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



cijena padne 10% čim se alabama makne s bida
ajme majko investitora ovdje
[lol]

To su ti "jednodnevni"…….nebi mogli spavati, a da im vlds prenoći u portfelju.
[/quote]
Ne ,to nisu jednodnevni,nego bezdnevni.Oni ne mogu ostati u dionicama jer kupuju sa dnevnim
minusom kojeg do kraja dana moraju pokriti.A danas je ovo bila idealna prilika za spušiti.
Ali neki su i izlazili.Umorni su od Validusa i izlaze.
Rastemo pomalo,tehničari će primjetiti utlazni kanal pa bi do kraja sedmice mogli dobro potegnuti.

U Validusu teče med i mlijeko!



Zizi, a da to potkrijepiš nečim?

Sorry, zaboravih link… Ponedjeljak, 04 Travanj 2011 19:13
http://www.regionalni.com/crna-kronika/ostali-dogadjaji/4264-podravka-dobiva-od-217-milijuna-kuna-od-sljednika-fima-grupe-

Plurisu, kao pravnom sljedniku Fima Grupe, varaždinski je Trgovački sud naložio da Podravci isplati 21,7 milijuna kuna s kamatama na ime dijela nepodmirenog zajma dobivenog za dionice koprivničke kompanije.

S osnova pozajmljenog novca za dionice ukupna je obveza pravnog slijednika Fima Grupe, sudeći po navodima iz tužbenog zahtjeva, prelazila 63 milijuna, ali je veći dio toga ipak podmiren, tako da se od Plurisa zahtijevalo 21,7 milijun kuna.
[/quote]
Nakraju dali je ova vijest potvrđena ili je još jedan novinarski druk? Osim u gore linkanom izvoru nitko drugi ne piše o tome!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

imaš dvi stranice ranije post gdje se vidi članak u seebizu

Mislim da je moja stara ljubav Validus spreman za malo ozbilniji skok cijene dionice. Sve ovo što se događa,od obročnog plačanja poreza, prodaje Vabe i Obveze Plurisa da sam plati svoj dug,mislim da je dovoljno da se odblokira račun .
Čija je ona stara hladnjača u Rovinju na samom moru?’? Mirna Rovinj mislim. Imaju kupca za 3 miljuna€. Neznam jel to manje ili više od planiranog ali znam da su spremni idejni projekti za novu zgradu .

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"




cijena padne 10% čim se alabama makne s bida
ajme majko investitora ovdje
[lol]

To su ti "jednodnevni"…….nebi mogli spavati, a da im vlds prenoći u portfelju.
[/quote]
Ne ,to nisu jednodnevni,nego bezdnevni.Oni ne mogu ostati u dionicama jer kupuju sa dnevnim
minusom kojeg do kraja dana moraju pokriti.A danas je ovo bila idealna prilika za spušiti.
Ali neki su i izlazili.Umorni su od Validusa i izlaze.
Rastemo pomalo,tehničari će primjetiti utlazni kanal pa bi do kraja sedmice mogli dobro potegnuti.

U Validusu teče med i mlijeko!
[/quote]
Djelomično se slažem, kolega. "Umorni" od vlds? To su druk izgovori koji imaju svoju svrhu. Pa svejedno je kako se dionica zvala, bit je "istrejdati" zaraditi 100-tinjak kn. za dnevne potrebe (burek, kava…cigarete)
Hipotetski: treba mi 100 tk. da je dignem na 12 kn. …….i jedno 4 mil. kn. da taj dan ostane na 12 kn.
Dok je tome tako, nećemo mi skoro na 20 kn. Potrebni su ovdje izgleda jako čvrsti dokazi da vlds neće u stečaj, da se dug smanjuje i da će vlds stati na svoje noge (deblokada računa)
Ja, da nisam vjerovao u to, ne bih ni ulazio u vlds. Vremenom će i drugi shvatiti da to mogu prodati, odnosno zaraditi više od trejda.
Zašto to pišem? Pa nemogu ja toliko dobroga za dionicu vlds napraviti, koliko drugi mogu upropastiti.
Zar vam uvijek treba mojih 100000 dionica na bidu, da bi se osjećali sigurno? Da možete pobjeći, ako nedaj bože "zapuše" kakav loš vjetar?
VLDS neće u stečaj, pa zar mislite da sam ja glup i da neznam šta radim, pa trošim milijune jer imam štampariju novca doma?
Počmite vjerovati u vlds i zaradite kako treba……."okanite" se 50 lipa dnevno i biti ćete puno zadovoljniji. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


…. Potrebni su ovdje izgleda jako čvrsti dokazi da vlds neće u stečaj, da se dug smanjuje i da će vlds stati na svoje noge (deblokada računa)
Ja, da nisam vjerovao u to, ne bih ni ulazio u vlds. Vremenom će i drugi shvatiti da to mogu prodati, odnosno zaraditi više od trejda.

možda griješim, ali čini mi se da je jučerašnji dan određena prekretnica za VLDS: nakon dobre vijesti da imaju 1. ponudu za VABU, došla je i nova da je odštetno potraživanje prema Plurisu smanjeno sa 63 na 21 milijuna kuna, a to su sve vijesti koje drastično na bolje mijenjaju financijsku poziciju Validusa, samo to još mnogim ulagačima nije došlo do glave jer su zauzeti lovom na bureke.
Međutim, očekujem da će uskoro neki veći ulagači prepoznati ovu situaciju i priliku i pokupovati sve dionice do barem 18-20 kn jer je Validusu s ovim odličnim vijestima već sada tamo mjesto.

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kupnja na VLDS odavno nije bila ovako čvrsta, a prodaja neodlučna i u bijegu prema višim razinama….možda je jučerašnji dan doista bio prekretnica u trgovanju ovom dionicom, pa sad kreće zasluženi rast? [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nema blokade? Ožeži.. [thumbsup]

ipak ima.. [lol] već sam mislio da su ga pustili s lanca..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Nema blokade? Ožeži.. [thumbsup]

ima

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Nema blokade? Ožeži.. [thumbsup]

ima
[/quote]
Vidim.. Valjda nekakva razlika u izračunu..
Ili je momak koji blokira zaspao..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close