VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da će se VLDS riješit problema nikad nije bilo upitno za "velike", a jedan od velikih je to davno pokrijepio ovim:
If you owe the bank $100 that’s your problem. If you owe the bank $100 million, that’s the bank’s problem. [/b]J. Paul Getty


ja mislim da je ovo bila obična navlakuša, evo od kupnje koja je imala 140.000 dionica, sad je ostalo samo 12.000! fotije je u pravu [bye]

Ma daj? A što bi ti da si stavio nalog a došla blokada? Ja često tad maknem nalog.
Nego, nisi kometirao kako se rapidno smanjila količina na asku. Jučer debelo preko 100000 a danas 72000 komada.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


ja mislim da je ovo bila obična navlakuša, evo od kupnje koja je imala 140.000 dionica, sad je ostalo samo 12.000! fotije je u pravu [bye]

[bye]…uteko ti vlakić!



ja mislim da je ovo bila obična navlakuša, evo od kupnje koja je imala 140.000 dionica, sad je ostalo samo 12.000! fotije je u pravu [bye]

Ništa ti ne razumiješ.Dionica je u blokadi i novci se oslobađaju.Ako otvori do 16 sati treba bježati sa kupnje već sada jer u atomskom udaru može biti veliko čiščenje ASKA.
Ne bi trebalo zaboraviti da ako su Validusove obveze manje za preko 40 mil kn.
To je samo 15 kn po dionici više za dioničare ili

15: 11= 1,37 dakle 137 % ili
mislim da sve ispod 20 nije pametna prodaja,iako bi se trebali malo zadržati na 13.
Nadajmo se da će se početi trgovati prije 16 sati.

U VALIDUSU će teći potoci meda i mlijeka.
[/quote]

Malo od uzbuđenja brkaš termine! Za kog bi vraga trebalo bježati s kupnje jer bi moglo biti čišćenje s aska (prodaje)?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

lopina stalno brka kupnju i prodaju. nije to od uzbuđenja [thumbsup]


lopina stalno brka kupnju i prodaju. nije to od uzbuđenja [thumbsup]

Nije valjda onda radi nepoznavanja pojmova?!!? Pa bar on stalno kupuje i prodaje!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Brže sam mislio nego pisao.
Sa kupnje bježiš da oslobodip keš.
Sa prodaje bježiš da te ne poklopi na prodaji jer u igri najbrži prst ovo može visoko.
i 13 je moguće u prvom slijedećen otvaranju
i danas ako otvori prije 16 sati.
Ali ako je ova informacija točna i bude potvrđena ne dam ispod 20.

U VALIDUSU će teći med i mlijeko u potocima.


Brže sam mislio nego pisao.
Sa kupnje bježiš da oslobodip keš.
Sa prodaje bježiš da te ne poklopi na prodaji jer u igri najbrži prst ovo može visoko.
i 13 je moguće u prvom slijedećen otvaranju
i danas ako otvori prije 16 sati.
Ali ako je ova informacija točna i bude potvrđena ne dam ispod 20.

U VALIDUSU će teći med i mlijeko u potocima.


A pobogu milog, zašto bis VLDS prodao na 20 Kn…radi burek trejda… sa tvojim načinom nikad nećeš zaradit prvi "1 milion kn, a kamoli €…"



Ajde, trejderi………iskrcaj

Nakon najnovijih XXXL + vijesti (reprogram poreza…, 21.000.000, a ne 63.000.000 kn duga, dužan je konačno Podravci Pluris, a ne Validus itd..) VLDS mogu nadalje povojno samo neupućeni prodavati [lol] [thumbsup]
[/quote]

ZZi , svaka čast na brzoj i pravodobnoj informaciji, no zanimljivo je koliko je vremena prošlo od kada si ti objavio link i nitko nije reagirao sa kupnjom, i onda su neki sa kasnim paljenjem počeli lupati po asku i otjerali dionicu u blokadu [thumbsup] !

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 15:17.
Na upit Upravi Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

sad će to majstor stumbati dolje

cijena padne 10% čim se alabama makne s bida
ajme majko investitora ovdje
[lol]

New Report

Close