VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


4 minute do blokade

u sekundu !!!!! [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Gotovo za danas

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

TILT,TILT, TILT

malo iza 14 sati blokada. valjda će u validusu brzo odgovorit na upit burze [thumbsup]

čekam dušebrižnike da se jave kako su navlakači kupili po asku 16.361 dionicu kako bi šta bolje iskrcali 1.000 komada [lol]


malo iza 14 sati blokada. valjda će u validusu brzo odgovorit na upit burze [thumbsup]

čekam dušebrižnike da se jave kako su navlakači kupili po asku 16.361 dionicu kako bi šta bolje iskrcali 1.000 komada [lol]


Da vidim šta će sad fotie komentirati………jel "igranka" gotova?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

on je meni na ignore ali mislim da mu se postovi (sadržaj) nisu mijenjali duuuuuuugo, dugo


Ajde, trejderi………iskrcaj

Nakon najnovijih XXXL + vijesti (reprogram poreza…, 21.000.000, a ne 63.000.000 kn duga, dužan je konačno Podravci Pluris, a ne Validus itd..) VLDS mogu nadalje povojno samo neupućeni prodavati [lol] [thumbsup]



malo iza 14 sati blokada. valjda će u validusu brzo odgovorit na upit burze [thumbsup]

čekam dušebrižnike da se jave kako su navlakači kupili po asku 16.361 dionicu kako bi šta bolje iskrcali 1.000 komada [lol]


Da vidim šta će sad fotie komentirati………jel "igranka" gotova?
[/quote]

Ja se nadam da je ali ova s muzikom koju preferira dotični. Sad možda zasvira koji drugi band.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ja mislim da je ovo bila obična navlakuša, evo od kupnje koja je imala 140.000 dionica, sad je ostalo samo 12.000! fotije je u pravu [bye]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

za katastrofičare

Vaš link


ja mislim da je ovo bila obična navlakuša, evo od kupnje koja je imala 140.000 dionica, sad je ostalo samo 12.000! fotije je u pravu [bye]

Taj novac mi treba za spašavanje ostalih dionica koje padaju (atpl, ht) da ih koliko-toliko bolje prodam. Vratiću ja to opet ovdje…pa imam još bar sat vremena. A ja što obećam to i napravim. Imaćeš opet veći bid nego ask.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


ja mislim da je ovo bila obična navlakuša, evo od kupnje koja je imala 140.000 dionica, sad je ostalo samo 12.000! fotije je u pravu [bye]

Ništa ti ne razumiješ.Dionica je u blokadi i novci se oslobađaju.Ako otvori do 16 sati treba bježati sa kupnje već sada jer u atomskom udaru može biti veliko čiščenje ASKA.
Ne bi trebalo zaboraviti da ako su Validusove obveze manje za preko 40 mil kn.
To je samo 15 kn po dionici više za dioničare ili

15: 11= 1,37 dakle 137 % ili
mislim da sve ispod 20 nije pametna prodaja,iako bi se trebali malo zadržati na 13.
Nadajmo se da će se početi trgovati prije 16 sati.

U VALIDUSU će teći potoci meda i mlijeka.

New Report

Close