VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne bude li cijena u preuzimanju preko 150 kn po dionici, loše nam se piše

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/YmA6K5Ezz02go3KxGDwlIg==.pdf

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Cijena u ponudi je ISPOD tromjesečnog prosjeka na burzi?!?!! Ajmeeeeeee [sealed]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ako je cca 80 kuna (kako kolega BigBoss spominje) to je još uvijek više od trenutne cijene na burzi. [smiley]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



10.000 po bidu odjednom je hladnokrvno i razumski?!

a čuj, ovisi koliko su loše te informacije… možda očekuje da će zbog njih VLDS pasti na 5-6 kn?
[/quote]

evo kolega lucky, što sad kažete? jel vam sad jasniji iskrcaj insajdera jučer? [rolleyes]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/YmA6K5Ezz02go3KxGDwlIg==.pdf


Cijena u ponudi je ISPOD tromjesečnog prosjeka na burzi?!?!! Ajmeeeeeee [sealed]

Ma katastrofa!! baš im je voda došla do grla, pa knjigovodstvena vrijednost je 85 kn.

E baš mi fali Lopinin med i mlijeko! Što je ovo danas, sami plačljivci ovdje?!

A da vam netko ponudi za cijeli Validus 1/5 booka skakali bi od veselja!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

513477*80/2701538=15,206Kn po dionici Validusa samo od VABE..

Ne vidim problem.. Šta nije ovo trebalo u stečaj? Očito ništ od stečaja i to je loše?

Ispravite me ako sam u krivu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


513477*80/2701538=15,206Kn po dionici Validusa samo od VABE..

Ne vidim problem.. Šta nije ovo trebalo u stečaj? Očito ništ od stečaja i to je loše?


Evo napokon netko tko razmišlja… [thumbsup]



Cijena u ponudi je ISPOD tromjesečnog prosjeka na burzi?!?!! Ajmeeeeeee [sealed]

Ma katastrofa!! baš im je voda došla do grla, pa knjigovodstvena vrijednost je 85 kn.
[/quote]

To je početna cijena . Sada će i oni kojima je bilo puno 150 Kn ponuditi 100 , kad se već prodaje i kada ima zainteresiranih za kupnju, i kada nude 80Kn…znači da vrijedi i više [lol] [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


513477*80/2701538=15,206Kn po dionici Validusa samo od VABE..

Ne vidim problem.. Šta nije ovo trebalo u stečaj? Očito ništ od stečaja i to je loše?

Ispravite me ako sam u krivu..


nema stecaja mada su neki to priželjkivali ovdje hrabri pobjeđuju i bit ce nagrađeni za svoju hrabrost

New Report

Close