VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prije nego makneš naloge s bida vidi tko je u potpisu članka [lol]

onome sa 10.000 komada na prodaji od nekidan očito su popustili živci [bye]


onome sa 10.000 komada na prodaji od nekidan očito su popustili živci [bye]

a možda je saznao nešto loše vezano uz VLDS, pa je odigrao hladnokrvno i razumski? [rolleyes]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

10.000 po bidu odjednom je hladnokrvno i razumski?!


10.000 po bidu odjednom je hladnokrvno i razumski?!

a čuj, ovisi koliko su loše te informacije… možda očekuje da će zbog njih VLDS pasti na 5-6 kn?

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

validus više ne može past na 5-6 kuna. može jedino na 0 kuna ako bude loših informacija


validus više ne može past na 5-6 kuna. može jedino na 0 kuna ako bude loših informacija

Može na 5-6 kuna na putu do 0 kuna.

opet počelo isčekivanje na 5, 6 kuna … samo neka … ako dođe do tamo onda ćemo se ponovo nakrcati … meni se čini dobro i oko 9 malo piknuti ali možda i griješim

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



10.000 po bidu odjednom je hladnokrvno i razumski?!

a čuj, ovisi koliko su loše te informacije… možda očekuje da će zbog njih VLDS pasti na 5-6 kn?
[/quote]

Ništa od loših vijesti, dosadilo čekanje,izgleda da je preselio u KSST.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Kako je ovo jadno.Napišu da nema naznaka dogovora sa HBOR-om i odma se neki us.ru od straha.Pa da nema dogovora već bi odavno Validus bio u stečaju.Sad bi se po meni Šelebaj trebao javiti i reći koju pametnu.


validus više ne može past na 5-6 kuna. može jedino na 0 kuna ako bude loših informacija

nije točno!…pogledaj ZDNK, DKVS i sl. koji su nakon otvaranja stečaja još mjesecima bili aktivni na burzi, uz cijene osjetno iznad 0. dapače, s DKVS-om se još uvijek trguje (dok se ne delistira), a ZDNK je otišla u povijest…

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

u pravu si. na trgovinu sa zdnk i dkvs nemam komentara. to je kocka [thumbsup]

New Report

Close