VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znači ti bi riskirao 1.000.000 kuna da iskrcaš recimo 100.000 kuna. ne vidim da se nešto slažu nalozi na prodaju u cilju iskrcavanja.

To je nalog od gospodina Alabame


Ako je VABA prodana postavljaju se pitanja:
1. za koji iznos po dionici?
2. tko će dobiti lovu od prodaje VABE jer koliko se sjećam, HFP ima založno pravo na tim dionicama?
3. prodajom VABE odlazi najvrednija imovina iz portfelja VLDS-a, a ovo što je ostalo puno je dugova i dubioza.

p.s. imam nešto sitno VLDS-a….


Validus će od prodaje banke dobiti svoj dio.
Svoj dio će dobiti i fimaši/PLURIS,NIkomat isl./pa će i oni pokriti dio svojih obveza.
Činjenica je da će i po toj isplati fimašima smanjiti obveze Validusa koji je sudužnik za njihove obveze.
Nabavna cijena ovih dionicaje118 kn za Validus.
Dokapitalizacija je bila po 140 i po toj cijeni je ušao i fond
BV je preko 85.
Ako preuzima splitska banka moglo bi biti obilato.A kako splitska banka ne želi da joj smetaju
mali dioničari lako bi se moglo dogoditi da se dogodi i nemoralna ponuda da se skupi što veći broj
dionioca.
Mislim da je 140 minimalna cijena za preuzimanje_fond nebi trbao izgubiti,ali može i više.

Opasnost:Možda Splitska banka i odustene.I to je rizik posla:

U Validusu će teći med i mlijeko,usprkos belosvetskom fukari fotijeu.

kada Vlds poplaća sve svoje dugove prodajom Vabe i očisti bilancu što će dalje? [smiley] To je Holding zar ne? [wink] Kolika će biti njegova vrijednost kad se proda jedino vrijedno zbog čega sam ovdje protrgovao desetke tisuća i tisuća unatrag 3 godine. Fala. A za milijun na bidupa nije niti Alabam od jučer, dobro je on snimio Vlds. Zna on da je većina dionica založena pa nema tko to poklopiti, a mali kakvih je ovdje većina vole tenk kad idu u juriš hehhe [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ako je ovaj nalog od milju kuna na bidu od neke fizičke osobe, a nije u pitanju dogovorna transakcija, onda :

a – netko tko očigledno ima previše para u životu, pa malo krati vrijeme igrajući se market-makera na zse
b – zašto bi taj netko s tolikim parama na raspolaganju uopće tratio vrijeme na dionicu tipa VLDS na trzistu sa toliko kriminalno podcijenjenih bisera mi je totalna misterija
c – ako je zalutao na zse, a zeli oploditi te pare, neka ga broker uputi na zato primjereno mjesto

http://www.poslovni.hr/vijesti/sgsplitska-i-otp-banka-zainteresirane-za-karlovacku-175446.aspx
Hm? [wink]
Možda ipak onaj nalog od 1 mil. nije bez veze?Vidit ćemo danas oće li se pojaviti.

Lijepi pozdrav svim imaocima VLDS !!
Ja bih ipak razmislio dobro o postovima fotija, folija ili kako već. Jučerašnja NAVLAKUŠA, netko se po dobroj cijeni iskrcao, svaka mu čast. Sada postoji samo jedan smjer a koji sam Vam ranije prikazao .., samo da dodam, OSIM ako nije sve iskrcao (cveba) pa se i danas pojavi u što sumnjam.. DOWN !!
LP

I very much love INGRA !!

Vidim ja da se ovdje ni u kojem slučaju nesmije spomenuti riječ DOLE (DOWN), samo UP, zato dragi moji, samo za Vas VLDS ide DOLE i The end !! [angry]

I very much love INGRA !!

Premješetno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
22.03.11. | 11:57 Khmm | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 03.11.2009.

ocjena poruke
50%
zajednica –
moderatori
Za kolegu Waltera..

VLDS-R-A

Uh.. Na dnevnom je na potpori (fibo + prošli otpor).. Mislim da je to odlična razina za kupnju..
Na tjednom je probijen RSI.. Po meni je to odličan znak da bi se uskoro stvari ovdje mogle promijeniti na bolje..

Kratkoročno, mislim da je jedan trejd s ove razine do cca 11-12 više nego realan.. E sad da li će pritom probit i ovaj klin na tjednom, ne znam.. Miriši mi da hoće.. Ali ovo je samo moj osjećaj.. E sad, da li je to dovoljno, nemam pojma.. Baš me zanima..

Sretno!
Dokumenti u privitku
1. VLDS_dnevni_22.3.2011.png (14,15 KB) (14,15 KB) preuzeto: 90x
2. VLDS_tjedni_log_22.3.2011.png (16,3 KB) (16,3 KB) preuzeto: 91x

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Vidim ja da se ovdje ni u kojem slučaju nesmije spomenuti riječ DOLE (DOWN), samo UP, zato dragi moji, samo za Vas VLDS ide DOLE i The end !! [angry]

ubaci ovo od jučer u graf, pa rekalkuliraj…baš me zanima kako izgleda.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ne ulazeći u smjer kud ovo ide, ali jučer se nije nitko iskrcao. Koliko sam ja vidio najveći dio je išao po asku, a sumnjam da je netko pokupio skoro 7000 kom u onoj jednoj transakciji da bi navukao kupce. Ako i je pokušao, nije uspio u tome pa sad ima više nego je imao prije toga. Ono nešto što se prodalo nakon blokade nisu mogli biti sve nalozi jedne osobe da bi se moglo govoriti o iskrcaju.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Hoće li se Société Générale – sada Šelebaju putem VABE dobrano odužiti?
"Kada je Société Générale osnivala banku-kćer u Hrvatskoj ja sam im pomogao u osnivanju te filijale u Zagrebu"
http://www.nacional.hr/clanak/29231/vladimir-selebaj-sellier-francuski-pravnik-najplodniji-tv-producent


Ne ulazeći u smjer kud ovo ide, ali jučer se nije nitko iskrcao. Koliko sam ja vidio najveći dio je išao po asku, a sumnjam da je netko pokupio skoro 7000 kom u onoj jednoj transakciji da bi navukao kupce. Ako i je pokušao, nije uspio u tome pa sad ima više nego je imao prije toga. Ono nešto što se prodalo nakon blokade nisu mogli biti sve nalozi jedne osobe da bi se moglo govoriti o iskrcaju.

Kakav iskrcaj.Ovo je bio ukrcaj dugoročnih investitora.
Day trederi su pometeni na ASK.I sad bi se mogli igrati od 10 do 11 ali dovoljan je jedan jači igrač sa nekoliko tisuća komada i možemo i gore ali io više.
Danas je u điru KORF,VLHO.I tu ulaze dugoročn kao što sam ja.Jučer sam u Korfu bio dva sata,danas dvadeset minuta.Nadam se da nisam sam.

U BPBA i VALIDUS će teći med i mlijeko u potocima.
A što se tiće MRGUDA njegove slike i strelice su jako okomite.Ali pogriješio je samo smjer.
Ipak TA i ZSE ne igraju u istom kolu,osim u najlikvidnijim izdanjima jer fond menađeri se drže tih crtarija pa i ima i nekakvog smisla.
Samoispunjavajuče proročanstvo.

New Report

Close