VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto se definitivno dešava, moji nalozi na prodaji su svi preko 25 kn …. [thumbsup]

hehe malo pojačala kupnja, to nisu vrata za izlaz, to je lansirna rampa [lol]

ma kakav cash-r-a, 100% in

Evo mene na nuli (11,00 po dionici). [lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


evo i naloga od 1.000.000kn na bidu [thumbsup]

uzalud sve to pumpanje osim kratkoročno da se netko iskrca…za par dana opet će biti na 9,xx kn

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

znači ti bi riskirao 1.000.000 kuna da iskrcaš recimo 100.000 kuna. ne vidim da se nešto slažu nalozi na prodaju u cilju iskrcavanja.

Taj nalog je glupiranje i neka ga ostavi tu 10-15 dana, pa ćemo videti hoće li izdržati….

A i mora da budeš budala da riskiraš milion za 100, 200 hiljada…

Očito neko i dalje ne razume da je sve ovo lepo upakovana priča za ropotarnicu historije.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



evo i naloga od 1.000.000kn na bidu [thumbsup]

uzalud sve to pumpanje osim kratkoročno da se netko iskrca…za par dana opet će biti na 9,xx kn
[/quote]

Zaboravio si "za par dana" na ovo:

Kada InterCapital izvrši prodaju OTP/FIMA AMI-nih dionica novom vlasniku:
http://www.jutarnji.hr/ot…dionica-podravke-/930047/
Info o transakciji će bit promptno vidljiv ovdje:
http://www.intercapital.h…an-ureenog-trita-21032011


Taj nalog je glupiranje i neka ga ostavi tu 10-15 dana, pa ćemo videti hoće li izdržati….

A i mora da budeš budala da riskiraš milion za 100, 200 hiljada…

Očito neko i dalje ne razume da je sve ovo lepo upakovana priča za ropotarnicu historije.


Malo te hebe taj vlds? [lol]
Ropotarnica historije? Jesi razmišljao o tom mjestu?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/fasisti_koji_napadaju_libiju_zavrsit_ce_u_ropotarnici_povijesti/268368.html



Taj nalog je glupiranje i neka ga ostavi tu 10-15 dana, pa ćemo videti hoće li izdržati….

A i mora da budeš budala da riskiraš milion za 100, 200 hiljada…

Očito neko i dalje ne razume da je sve ovo lepo upakovana priča za ropotarnicu historije.


Malo te hebe taj vlds? [lol]
Ropotarnica historije? Jesi razmišljao o tom mjestu?
[/quote]

Ja mislim da je Validus tebi mnogo veći problem nego meni…

I umesto da se baviš sa mnom, predlažem ti opet da se pozabaviš vrednošću Validusa, možda ipak svatiš neke stvari pre no što bude prekasno. Očito je da tvoje "suptilne" akrobacije na berzi, više niko ne doživljava ozbiljno. Lep pozdrav.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...




Taj nalog je glupiranje i neka ga ostavi tu 10-15 dana, pa ćemo videti hoće li izdržati….

A i mora da budeš budala da riskiraš milion za 100, 200 hiljada…

Očito neko i dalje ne razume da je sve ovo lepo upakovana priča za ropotarnicu historije.


Malo te hebe taj vlds? [lol]
Ropotarnica historije? Jesi razmišljao o tom mjestu?
[/quote]

Ja mislim da je Validus tebi mnogo veći problem nego meni…

I umesto da se baviš sa mnom, predlažem ti opet da se pozabaviš vrednošću Validusa, možda ipak svatiš neke stvari pre no što bude prekasno. Očito je da tvoje "suptilne" akrobacije na berzi, više niko ne doživljava ozbiljno. Lep pozdrav.
[/quote]
Pozdrav i tebi, Ante

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pa druuuuze Fotija, ako je po Vama ova dionica "vredna" 5 kn pa zasto se ne rijese ovih "hartija" mnogi barem po 9,90 kn jer evo 100 000 kom ceka :-))) Ipak je velika razlika dobiti za njih 9,90 kn nego 5 kn :-)) I tko to moze sprijeciti bilo koga da proda svoje papire za tu cijenu kada vec stoji ponudjena? E, ali ima jedan problemcic za Vas i Vama slicne a to je da vlasnici Vlds NE ZELE prodavati svoje papire jer imaju strpljenje cekati svojih 5 minuta, ali ne na Vasu zalost 5 kn :-))!!

New Report

Close