VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidi blokadica [lol]

Ma to su samo neki izašli…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



vidi blokadica [lol]

Ma to su samo neki izašli…
[/quote]
mudro i još na vrijeme ušli… posebice ovaj zadnji sa paketom od 7360 kom…






Opet lelekanje i gluposti… Pametniji će iskoristiti ovu priliku za izlaz. Lep pozdrav.

Je, ovaj s 8410 kom na bidu se upravo sprema izaći.
[/quote]
Kad se sjetim koliko je Societe General platio Splitsku banku cca 1 milijarda eura odmah mi milo kud ćeš galantijeg kupca
[/quote]

Splitska banka trenutno drži market šer od 6,76 odsto mereno aktivom uz stopu adekvatnosti kapitala od 14,83 odsto. Vaba banka drži 0,36 odsto uz adekvatnost od 13,57 odsto i manja je za 18,8 puta od Splitske banke mereno veličinom aktive.

Dakako ne zaboravi kod ovakve uporedbe koja je ovde čisto poredjenja radi, da Splitska banka ima stabilnog vlasnika i da je kupovana u mnogo bolja vremena, kao da je i Vaba banka skoro pa na "prinudnoj" prodaji zbog dubioza vlasnika i njegova mogućeg bankrota. Tu cena nikako ne more biti "visoka", a kolika će da bude ako se banka odista i proda, tek ćemo da vidimo.

[/quote]
Po tome bi Vaba vrijedila oko 55mil eura ,a ne treba zaboravit da je sada Splitska banka puno bolja nego je bila prije 10 g kad je prodana pa kad sve uzmeš u obzir a zna se da je Vaba banka zdrava banka mislim da Vlds ov udjel vrijedit minimum 150mil kn
[/quote]

Validusov udeo verovatno ne vredi manje od 40 miliona, a zasigurno ni više od 70 miliona. Ovih 150 miliona more i dalje da snivaš… Za sve iznad toga pišite dedi Mrazu u Laponiju.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

@fotije
Vaba uopće nije bitna. Bitan je djed Božičnjak, i njegovih 10,6 sobova [lol]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nisam bio cijelo jutro u uredu pa vidim da sam propustio manji vatromet. na zse nema nikakvih obavijesti pa me zanima zna li tko detalje oko prodaje vabe [pray]

a vidim i da će fotije danas radit prekovremeno ne bi li koliko-toliko štopao cijenu [lol]







Opet lelekanje i gluposti… Pametniji će iskoristiti ovu priliku za izlaz. Lep pozdrav.

Je, ovaj s 8410 kom na bidu se upravo sprema izaći.
[/quote]
Kad se sjetim koliko je Societe General platio Splitsku banku cca 1 milijarda eura odmah mi milo kud ćeš galantijeg kupca
[/quote]

Splitska banka trenutno drži market šer od 6,76 odsto mereno aktivom uz stopu adekvatnosti kapitala od 14,83 odsto. Vaba banka drži 0,36 odsto uz adekvatnost od 13,57 odsto i manja je za 18,8 puta od Splitske banke mereno veličinom aktive.

Dakako ne zaboravi kod ovakve uporedbe koja je ovde čisto poredjenja radi, da Splitska banka ima stabilnog vlasnika i da je kupovana u mnogo bolja vremena, kao da je i Vaba banka skoro pa na "prinudnoj" prodaji zbog dubioza vlasnika i njegova mogućeg bankrota. Tu cena nikako ne more biti "visoka", a kolika će da bude ako se banka odista i proda, tek ćemo da vidimo.

[/quote]
Po tome bi Vaba vrijedila oko 55mil eura ,a ne treba zaboravit da je sada Splitska banka puno bolja nego je bila prije 10 g kad je prodana pa kad sve uzmeš u obzir a zna se da je Vaba banka zdrava banka mislim da Vlds ov udjel vrijedit minimum 150mil kn
[/quote]

Validusov udeo verovatno ne vredi manje od 40 miliona, a zasigurno ni više od 70 miliona. Ovih 150 miliona more i dalje da snivaš… Za sve iznad toga pišite dedi Mrazu u Laponiju.

[/quote]

Tako niti ksst nije vrijedio po 600kn, pa se pisalo da ide na 200kn, tko li je to samo pisao?
Bpba je gotova priča, cijenu neznam al pretpostavljam da će biti 3 znamenke, tako se priča…..
Al opet to su samo kavanske priče, tak da ne trgujte po njima.


nisam bio cijelo jutro u uredu pa vidim da sam propustio manji vatromet. na zse nema nikakvih obavijesti pa me zanima zna li tko detalje oko prodaje vabe [pray]

Nema još detalja. Napisaće ih Ančica……..ona uvijek napiše nešto…….5-6 dana poslije mene [lol]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

očito nema još detalja kad se na vabi protrgovalo samo 58 komada maloprije [undecid]

http://zse.hr/default.aspx?id=34612

evo i naloga od 1.000.000kn na bidu [thumbsup]

vidim da su vrata za izlaz na 9,90 širom otvorena

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close