VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@fotije
Evo ti kontakt – pa izvoli…
HANFA
Centrala:
Tel.: 01 6173 200
Fax: 01 4811 406
e-mail: info@hanfa.hr



@fotije

Evo ti kontakt – pa izvoli…
HANFA
Centrala:
Tel.: 01 6173 200
Fax: 01 4811 406
e-mail: info@hanfa.hr

Fala, fala, evo sad ćemo to da rešimo….

Možda ne bi bilo loše da nam se pridruže i ostali investitori u ovu akciju, ionako Hanfa razmatra kako potpisane tako i anonimne prijave po zaprimanju na adresu.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

@fotije
po potrebi možemo organizirat humanitarnu akciju za prikupljanje kuna za tvoj poziv i/ili poštanske troškove…


http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.

@lopina
ne sekiraj se… u pravu si:-)) uz sitnu korekciju da ukoliko bi i VLDS kao jamac Plurisovih kredita iz xy razloga bio prisiljen podmirit iste, VLDS-u po regresnom pravu pripada propocionalni udio VLDS dionica u Plurisovom vlasništvu… dakle što se toga tiče VLDS ne može izgubit ama baš ništa…

Aktivacija tog prava za sada nije potrebna, jer VLDS zasada nije ni lipe u ime Plurisa platio… to su okvirne riječi koje je i sam Šelebaj nedavno javno izjavio u jednom od intervjua…

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A
Važeći podaci za uredovni dan 14.03.2011 .

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 52.061 1,93 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 40.356 1,49 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
9. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
10. UTILIS D.O.O. 15.000 0,56 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 59,09



http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.
[/quote]
Kolega, zašto se uzrujavaš bez potrebe? FI je takvo, kakvo je. Da će novinari napraviti od njega horor, bilo je za očekivati. A to što će belosvetske fukare ovdje pisati da zadovolje neke svoje unutarnje porive (mislim na svršavanje i sl.) ne treba te brinuti.
Na potezu je sada Šelebaj.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.
[/quote]
Kolega, zašto se uzrujavaš bez potrebe? FI je takvo, kakvo je. Da će novinari napraviti od njega horor, bilo je za očekivati. A to što će belosvetske fukare ovdje pisati da zadovolje neke svoje unutarnje porive (mislim na svršavanje i sl.) ne treba te brinuti.
Na potezu je sada Šelebaj.
[/quote]
Uz napomenu da je sam Šelebaj tražio dostavu povrde o poreznom dugui (što je vidljivo iz istoga – piše dostavlja se na zahtjev poreznog obveznika) – što samo potkrepljuje da je FI više nego vjerodostojno tj. lišeno svih mogućih dubioza…
Također porezni dug vodi se pod rezervacijama – što možda znači da isti još nije ni pravomočan, jer se VLDS na isto porezno riješenje žalio tj. da je porezni dug pravomočan, zar bi Šelebaj jučer putem ZSE dostavio potvrdu o nalazu iz 2010 god. ili bi dostavio originalno zaprimljeno konačno porezno riješenje da ga ima?! Pa valjda bi objavio konačno riješenje, a ne potvrdu…
btw:Šelebaju zasigurnu trenutno odgovara što lošije FI i sl. kako bi njegova zasluga u svezi riješavanja svega bila čim veća!!




http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.
[/quote]
Kolega, zašto se uzrujavaš bez potrebe? FI je takvo, kakvo je. Da će novinari napraviti od njega horor, bilo je za očekivati. A to što će belosvetske fukare ovdje pisati da zadovolje neke svoje unutarnje porive (mislim na svršavanje i sl.) ne treba te brinuti.
Na potezu je sada Šelebaj.
[/quote]
Heh da si slusao belosvetsku fukaru, sad ne bi pare popusio…. i izigravo ovde velikog i uspesnog investitora. Sve mi vidimo i znamo drugar, berza ne laze. I umesto da si okolo prodavao fazone o sopstvenoj velicini i znacaju, bolje da si pratio trendove i vreme ulozio u edukaciju. Druskane, toliko si velik u sopstvenim ocima koliko si malen u znanju i iskustvu. No, ima nade jer znas kako vele …budalama Bog pomaze…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...



http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.
[/quote]
Kolega ,samo sam stavio tekst,nisam ništa rekao protiv vas. [bye]




http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.
[/quote]
Kolega ,samo sam stavio tekst,nisam ništa rekao protiv vas. [bye]
[/quote]
Nisam ni ja ništa rekao protiv vas,nego protiv novinara.
Novinarsko smeće manipulira sa podacima s ciljem rušenja cijene.
Validus ima najbolje kvartalno izvješće u zadnje tri godine,a novinar daje drugačije obrazloženje.
Zašto?Pa netko bio kupovao jeftinije.

Ali uvijek poslije ovakvih kampanja slijedi akcija.
Sada je na redu kupnja,a onda rast.To je jasno.

U Validusu će teči med i mlijeko.

U Validusu će teči med i mlijeko. hi, hi, hi i ha !!
Lopužo prijatelju ide to tamo ?? [embarass]

I very much love INGRA !!





http://www.poslovni.hr/vijesti/godisnji-gubitak-validusa-dosegnuo-2845-milijuna-kuna-174649.aspx


Tko je u pravu?
Da li ja lažem ili novinar?
Tko pojma nema?
Da li je novinar namjerno prikazao bolje izvješće od prošle godine kao lošije?
Ili ja pojma nemam?
Molio bi komentar,može i belosvetska fukara,fotije.
[/quote]
Kolega, zašto se uzrujavaš bez potrebe? FI je takvo, kakvo je. Da će novinari napraviti od njega horor, bilo je za očekivati. A to što će belosvetske fukare ovdje pisati da zadovolje neke svoje unutarnje porive (mislim na svršavanje i sl.) ne treba te brinuti.
Na potezu je sada Šelebaj.
[/quote]
Heh da si slusao belosvetsku fukaru, sad ne bi pare popusio…. i izigravo ovde velikog i uspesnog investitora. Sve mi vidimo i znamo drugar, berza ne laze. I umesto da si okolo prodavao fazone o sopstvenoj velicini i znacaju, bolje da si pratio trendove i vreme ulozio u edukaciju. Druskane, toliko si velik u sopstvenim ocima koliko si malen u znanju i iskustvu. No, ima nade jer znas kako vele …budalama Bog pomaze…
[/quote]
Validus mi je najbolja investicija 2011.Prosjećni ulaz mi je bio oko 7 do onog rasta do 14,50 sam
postepeno izlazii i kapitalizirao dobit.
A kako u padu dokupljujem,a u rastu prodajem sada sam opet ful unutra..Zadnja dva dana sam bio jedini
ozbiljniji kupac.Jer ako sam napisao da je izvješće izvrsno znaći da u padu treba kupovati.I ja sam to radio i sada sam ponovno izložen oko 30% cijelog portfelja.
Malo više matematike je potrebno u vašim komentarima,ali bolje išta newgo ništa.
Što mislite da li je novinar plaćena duša ili sam ja bezoćni druker u vezi komentara na izvješće.
Ponavljam,netko od nas dva laže ili pojma nema!

U Validusu će teči med i mlijeko ili……

New Report

Close