VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FI je FI……..a biti će upravo onako, kako je ZZtop pretpostavljao, a bojao se ući. A ako zakon dozvoljava falsificiranje, ja sam tu bespomoćan.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pa bas se nekako cudim kako to da nitko ne juri prodavati svoje papire po evo 9,65 jer ima nalog od 3000 kom :-))) Sta imate ZZtop reci na to? Nije to neka lova od milion necega ali…ipak… zasto nitko ne prodaje ove "bezvrijedne papirice" :-))? A kupnja evo lijepo ceka :-)))


FI je FI……..a biti će upravo onako, kako je ZZtop pretpostavljao, a bojao se ući. A ako zakon dozvoljava falsificiranje, ja sam tu bespomoćan.

Pa nisam uveren da zakon dozvoljova falsifikovanje, samo očito nema ko da se pozabavi tačno tom materijom i iznese problem na skupštini akcionara i zatraži dodatno revizorsko i sudsko tumačenje takvog knjigovodstva. Mislim da bi to bila i poslednja pomast za pokojnika… no ako već varaju sebe, ne mora da varaju i vas…. al ti kako oćeš. Lepo uživaj i veseli se dubokom diskontu na NAV koji ako ništa drugo figuriše barem na papiru. A znamo drugar, da papir trpi svašta…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Pa bas se nekako cudim kako to da nitko ne juri prodavati svoje papire po evo 9,65 jer ima nalog od 3000 kom :-))) Sta imate ZZtop reci na to? Nije to neka lova od milion necega ali…ipak… zasto nitko ne prodaje ove "bezvrijedne papirice" :-))? A kupnja evo lijepo ceka :-)))

Zna se da ZZ top čeka da ga netko pogura..

Alabama..šta si se utišao..tvoji dioničari čekaju tvoju kupnju od 100000kom…jel i ti vjeruješ u to?

Promet se dignuto, dionica se dignula… fino, fino. Samo toliko.


Promet se dignuto, dionica se dignula… fino, fino. Samo toliko.

Male banke vrijede više od BV.BPBA ide u prodaju.
Tuiristički dio/HEFA i VIS/sa modelom C postaju vrijednije.
ZZtop se ne javlja što znaći da je dogovor sa Lojdom na snazi-čekat će postepenu naplatu svojih potraživanja.
Paket Podravke ide u prodaju,pa će nešto kapniti i fimašima.
Čekamo deblokiranje računa ili ne daj bože….

U Validusu će teći med i mlijeko ili…ne daj Bože!

Zapeti ko puška, i bid i ask.Kojim putem će krenuti?

Ajde jel budu kakve vijesti?Neznam ko samo dozvoljava ovakvo odugovlačenje.Ili stečaj ili odblokada računa.Očete da vam dođu prosvjednici to vikati pred zgradu ili čete sami reći?

Tek sam danas pogledao graf VLDS, i vidim da je cijena pala sa 205 na 6,70 kn. [shocked]

Da li je tu bilo kakvog stock splita ili dokapitalizacije?

Jer ako nije, ovu dionicu bi trebalo kupiti isključivo zbog pretjeranog pada.

Na mojedionice.com vidim da od 2008. posluju sa gubitkom, kako je bilo prije?


Ajde jel budu kakve vijesti?Neznam ko samo dozvoljava ovakvo odugovlačenje.Ili stečaj ili odblokada računa.Očete da vam dođu prosvjednici to vikati pred zgradu ili čete sami reći?

Štečaj nije, jer da je, osim MTČ-a i ostalih bio bi i VLDS od danas na oglasnoj – Alabama je ipak dobro prognozirao…
http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=27



Ajde jel budu kakve vijesti?Neznam ko samo dozvoljava ovakvo odugovlačenje.Ili stečaj ili odblokada računa.Očete da vam dođu prosvjednici to vikati pred zgradu ili čete sami reći?

Štečaj nije, jer da je, osim MTČ-a i ostalih bio bi i VLDS od danas na oglasnoj – Alabama je ipak dobro prognozirao…
http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=27

[/quote]
Pa rekao sam da je spor bio beznačajan i da su ga riješili "mirenjem"

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close