VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@hrimar

Poslije ovog ročišta sutra, moguće da ne bu niš od love za Irsku…
10. Ožujka, 2011
5 P-293/10
Tužitelj: CROATIA LLOYD d.d. za reosiguranje, Zagreb
Tuženik: VALIDUS d.d. Varaždin
Sudac: Ksenija Flack-Makitan (soba br. 232/II)
http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=rocisnik&action=edit&date=2011-03-10

hm, ako ne odgode ročište, kreće gadan period za ovu dionicu
[/quote]
Zašto bi odgodili? Sa istinom se treba suočiti. OTP je našao kupca za 10,6% podravkinih dionica. A tko je blokirao račun validusa? PODRAVKA. A šta će onda biti? Težak period za ovu dionicu? Pa ne budite smiješni sa vađenjem iz naftalina nekog beznačajnog sudskog spora. Slijedi deblokada računa validusa…….a vi možete hodati i na trepavicama. Suočite se sa istinom. Kupili bi za siću? Pa sitnije ne bi moglo…….a vama su i ove mrvice od cijene skupe. Da se dijele badava, pitali bi, pošto su biljezi……….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Laiv
Kolega, mimo današnjeg ročišta u svezi ponovne tužbe C.Lloyd vs. Validus te bez obzira na ishod istog, zaboravili ste najmanje 2 bitne negativne činjenice u svezi VLDS:
1. Reprogram Pluris/Validus duga prema HBOR je bio najavljen za kraj siječnja/tijekom veljače- a danas je već 10. ožujak
2. Što je sa na sva zvona najavljena ponuda za VABU? Ponuđać odustao nakon dubinskog snimanja VABE ili imate vi neku zadnju info u svezi iste?
Molim vaš cijenjeni komentar u svezi gornjih trenutnih "činjenica" – dakle ne mojih nagađanja.

1. definitivno kasne mjesec-mjesec i po dana i to nije dobro
2. nikakve novih informacija nema i to isto nije dobro

zaključak: imaš dvije opcije
1. pričekaj da padne ispod zadnjeg dna (5 kn) pa onda vidi hoćeš li kupiti
2. pričekaj da na ZSE dođe obavijest s pozitivnim raspletom pa onda lupaj po asku ali ćeš morat bit jako brz ili jako hrabar pa kupovat dionicu koja je narasla 50-100% u jednom danu
[thumbsup]


1. definitivno kasne mjesec-mjesec i po dana i to nije dobro
2. nikakve novih informacija nema i to isto nije dobro

zaključak: imaš dvije opcije
1. pričekaj da padne ispod zadnjeg dna (5 kn) pa onda vidi hoćeš li kupiti
2. pričekaj da na ZSE dođe obavijest s pozitivnim raspletom pa onda lupaj po asku ali ćeš morat bit jako brz ili jako hrabar pa kupovat dionicu koja je narasla 50-100% u jednom danu
[thumbsup]


1. prevelik rizik za biti in (niti na 9, niti na ili ispod 5)
2. nikakav rizik za zasada biti out – u slućaju pozitivnog raspleta svi će zaradit – bez obzira kolko brzi bili te po kojoj cijeni ušli..

@ZZtop
Kolega, pa sam si sebi dao odgovor u prethodnom postu. Ja zaključujem dvije stvari:
1. ili ti je jaaaaakkkoooo dosadno kada pratiš i aktivno pišeš više puta na dan na temi dionice koju nemaš,a niti ju želiš imati dok ne počne rasti (rekao si da ti je i rizik ući i ako padne ispod 5 kn)
2. ili si muger koji pokušava loviti u mutnom.

Mislim da je ova druga opcija više vjerovatna.

NHF

manje je više, a više još više

@hrimar
evo ti vijest: što misliš će sada VLDS rasti ili pasti?
http://www.poslovni.hr/vijesti/dvadeset-hotela-trazi-spas-u-modelu-c-174260.aspx

rasti


rasti

Bravo:-)

MIRENJE > Lista izmiritelja

LISTA IZMIRITELJA

TRGOVAČKOG SUDA U VARAŽDINU

Jasna Lekić, sudac, Trgovački sud u Varaždinu, VSS

Varaždin, Braće Radić2, 042/401-912 mob. 098-2444 441

jasna.lekic@tsvz.pravosudje.hr

Ksenija Flack-Makitan, sudac, Trgovački sud u Varaždinu, VSS

Varaždin, Braće Radića2, 042/401-906

ksenija.flack@tsvz.pravosudje.hr

Hugo Wedemeyer, viši sudski savjetnik, Trgovački sud u Varaždinu, VSS

Varaždin, Braće Radića 2, 042/401-907 mob. 098-161 8117

hugo.wedemeyer@tsvz.pravosudje.hr

Marija Levanić-Škerbić, sudski savjetnik, Trgovački sud u Varaždinu VSS

Varaždin, Braće Radića 2, 042/401-910 mob. 098-540 116

marija.levanic@tsvz.pravosudje.hr

Toliko o ročištu. ZZtop, hajde sada nazovi 042 390 900 da vidim hoće li ti se Dubravko javiti, a evo ti i njegov mob. 099 5151 053

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Alabama
ne vidim pomaka ni na bidu ni na asku?? hmmm… što bi reć – a sve navodno OK?

Pa jesi ga dobio na tel? Ili sudkinju? Šta su rekli? Ja bar ne šaljem okolo "povlaštene" p.m.-ove (brani mi članak 455 zakona o tržištu kapitala)
Da, nema pomaka ni na bidu ni na asku………valjda je danas praznik, pa se ne trguje (čitaj: strah je velik)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

moralo bi ovo past debelo ispod 9kn a i ispod 8kn kupnja je suplja ko sito

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

New Report

Close