VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čini se da su vas lijepo nasanjkali…

Logična kapitalzacija jučerašnjeg rasta…još jedna u nizu valova. Dobit ovisi da li ga hvatate na repu ili vrhu

manje je više, a više još više

11,90 – 2360 kom – 11,90 – 2359 kom na bidu – pa ne kupuju ljudi da bi prodavali sa minusom :-)))) U svakom slucaju jako je lijepo vidjeti ovakve naloge iako nisu losi ni skriveni kada samo kao raketa pometu ask za barem 10 prvih pozicija…

Danas su u igri neki insideri jer bid se puni sa dobrim nalozima, a ask se klima jaaako jako sporo prema dolje. A tek je 11.22 :-))



čini se da su vas lijepo nasanjkali…

Logična kapitalzacija jučerašnjeg rasta…još jedna u nizu valova. Dobit ovisi da li ga hvatate na repu ili vrhu
[/quote]
Točno. Koliko vidim, nikakve opasnosti nema.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


čini se da su vas lijepo nasanjkali…

Pa netko bi se mogao malo nasanjkati snijega je još malo ,uskoro stiže proljeće … [lol] [lol] [thumbsup]

ver 1.1

danas je korekcija jer nema vijesti o povlacenju prijedloga za pokretanje stecaja

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


ver 1.1

danas je korekcija jer nema vijesti o povlacenju prijedloga za pokretanje stecaja

treba imati muda pa ostati preko vikenda u ovoj dionici, tko zna kakve vijesti će izbaciti mediji, a ne možeš ni prstom maknuti do ponedjeljka u 10.00 [shocked]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


ver 1.1

danas je korekcija jer nema vijesti o povlacenju prijedloga za pokretanje stecaja

A kakve Vama kolega trebaju vijesti? Zar ovi javni iskazi nisu dovoljni: Iz Validusa su priopćili da je Artur Gedike danas uputio dopis Trgovačkom sudu u Varaždinu u kojem povlači svoj zahtjev za pokretanje stečaja nad navedenim društvom. Neke ljude zaista ne razumijem.


ver 1.1

danas je korekcija jer nema vijesti o povlacenju prijedloga za pokretanje stecaja


A da malo pročitate ZSE, možda bi vidjeli obavijest, ili igrate po metodi app. !
Usput, svaka čast ekipi što vam daje stotku. [thumbsup]

http://zse.hr/default.aspx?id=34026

Ugodno trgovanje

ajde vas dvojica procitajte sto sam jucer pisao prije neg pocnete zavijati ko ranjeni vuci

odnosno da bi bilo svima jasno

ocito postoji jos podnesenih zahtjeva za pokretanje stecaja samo o tome uprava ne obavjestava ali obavjestava kada se povuce zahtjev (za kojeg nije obavijestila da je podnesen)

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

cijena VABE je danas u 13.00 još pala, na 90 kn…. očito kupac ne namjerava pretplatiti ovu bančicu. šteta, mogla je to biti lijepa priča za VLDS, a ovako [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


ajde vas dvojica procitajte sto sam jucer pisao prije neg pocnete zavijati ko ranjeni vuci

odnosno da bi bilo svima jasno

ocito postoji jos podnesenih zahtjeva za pokretanje stecaja samo o tome uprava ne obavjestava ali obavjestava kada se povuce zahtjev (za kojeg nije obavijestila da je podnesen)


Dobro, a koja je tvoja poanta, odnosno interes da postaš ovdje? Dobronamjerno želiš upozoriti da se ova dionica ne kupuje i da je treba što brže prodati, zbog kako kažeš podnesenih zahtjeva za stečaj? Pa imaš transparentno tel. br. trg. suda u Varaždinu, nazovi i pitaj, pa nas obavijesti. o.k.?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close