VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolega pa ne djele oni dividendu sada. Djelili su je (odnosno donijeli su odluku) davnih dana.

Evo ti pa čitaj…….korisno je, a i nisam tu da bih davao pravne savjete……uživaj [thumbsup]

http://www.rs-konzalting.hr/zakoni/zakon-o-trgovackim-drustvima.pdf
[/quote]

Aaaaa sad sam skužio. Ti si jedan od onih koji misle da dionicu moraš imati cijelu godinu da bi dobio dividendu [lol]: I nemoj molim te djeliti pravne savjete jer se tu razmećeš glupostima.




Kolega pa ne djele oni dividendu sada. Djelili su je (odnosno donijeli su odluku) davnih dana.

Evo ti pa čitaj…….korisno je, a i nisam tu da bih davao pravne savjete……uživaj [thumbsup]

http://www.rs-konzalting.hr/zakoni/zakon-o-trgovackim-drustvima.pdf
[/quote]

Aaaaa sad sam skužio. Ti si jedan od onih koji misle da dionicu moraš imati cijelu godinu da bi dobio dividendu [lol]: I nemoj molim te djeliti pravne savjete jer se tu razmećeš glupostima.
[/quote]
Malo sam se vratio u prošlost.Pravo na dividendu od 4 kn ste ostvarili na dividende day 30.10.2007.
a cijena dionice se kretala od 170 do 175 kn.I da biste ostvarili pravo na dividendu od 4 kn niste
prodali toga dana.Sve kasnije prodaje su vam stvarale dodatno gubitak.Možete li namk reći koliki je bio pušing u Validusu.I normalno da ste frustrirani,da se ježite na riječ Validus,kao i kamikaze
koji su ulazili na 13 i više i u ovom zadnjem potopu i mene krcali na 10.
Vlaidus je dionica za ljude dobrih živaca.Samo hladna glava donosi pravilne odluke.
Čestitke gosp.Alabami koji je za sada u kratkom vremenu puno "zaradio".Istina samo virtualno,ali
bez virtualne zarade nema ni stvarne.

U Validusu teče med i mlijeko!

Jučerašnja aklamacija i kampanja pod sloganom:
Vlasnici dionica VLDS/srednjoročni ,dugoročni,mogu i kratkoročni špekulanti/u vlastito intersu
kupite zeru BPBA.Treba nam promet od 136 tis kn u 13 sati oko 1.500 dionica i u ponedjeljak ulazimo u redovno trgovanje.Vas 100 po 11 kom i ja 200 kom i stvar je rješena.

U Validusu bi moglo bolje zamediti ako BPBA uđe u redovno trgovanje!.

p.s:mlijeka će biti dovoljno jer će se danas nastaviti iskrcaj ili ukrcaj -vikend dolazi a za vikend uvijek imamo
udarne vijesi_tko pogodi,a još bolje ako ih zna i tempira i kreira će sigurno zaraditi,ipak najgore je kada je mir jer se tada ne može ništa zaraditi

OK, lopinjo.

Stavi ti 5000 komada po 60 i sve ćemo kupiti . Na koji način misliš ostvariti taj promet,ako nema dionica na asku.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

bpba do 100kn ima na asku 3780 komada trenutno. i prema postavljanju nalog zadnja 2 dana žele prodati oko 95-100kn. ovo je pod pretpostavkom da želite ulazit na toj razini


OK, lopinjo.

Stavi ti 5000 komada po 60 i sve ćemo kupiti . Na koji način misliš ostvariti taj promet,ako nema dionica na asku.


Staviš na BPBA na kupnju 11 kom na 95.Da pomogneš akciju,kad se male ruke slože.
Sa ostatkom love se staviš na BID na cijenu po kojoj bi htio kupiti veću količinu.Mislim da ispod
80 nebi išlo,ali nikada ne možeš znati.
Kako ću moje dionice BPBA prodavati po 80/sada mi je prosjek ulaza veći od toga/kada očekujem
da bi preuzimanje BPBA moglo biti po 150 kn.Sve preko 118 za Validus je dobro jer je po toj cijeni i kupljen ovaj paket BPBA.

U Validusu teče med i mlijeko!

jučer su ovi sa 200-500 komada mogli iskrcati koliko su htjeli po prosječnoj od 12,40. danas daj šta daš. investitori za sjedi 1 [bye]

čini se da su vas lijepo nasanjkali…

jel opet neki stecaj

Ljudi moji pa da je stecaj zar ne bi bio ludi promet sa ludim padom cijene i zar se ne bi vidjele radikalne promjene u top 10??! Pa zar vlasnicka struktura poklanja pare za lijepe oci? Ovdje se buregdjije tresu jer ne mogu cekati niti jedan dan u latargiji pa ruse cijenu. Zivi bili pa sve lijepo vidjeli.


jučer su ovi sa 200-500 komada mogli iskrcati koliko su htjeli po prosječnoj od 12,40. danas daj šta daš. investitori za sjedi 1 [bye]

izgleda da ćemo 1 dobiti mi koji se nismo iskrcali na 12 kn [angry]
ako danas popodne opet neki vjerovnik šibne prijedlog za stečaj, u ponedjeljak smo opet ispod 10 kn [angry]

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

U ovoj dionici ima definitivno vise burek investitora nego strpljivih, hladnih glava koje sa realnom slikom zele pricekati svojih 5 minuta i zato ove cijene skacu kao klokani gore dolje. No, svatko ima pravo ciniti po svome, naravno. Za moj ukus je apsurd uopce pomisliti na svoje dionice prije nego se objavi vijest o prodaji udjela Vabe, odnosno njezinoj cijeni. Moje skromno misljenje, ne zelim na nikoga utjecati. Ali inace, ja dobar dio ove dionice u svom portfelju cu drzati jos X vremena jer vjerujem da je ovo jedna od onih firmi koje ce stati na zemlju nakon svih klimanja i drmanja a onda ce i njezina cijena biti vrijedna cekanja. No, sve je rizik ali no risk no profit. Za klimave dionicare je jedino ht [wink].

New Report

Close