VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako raste nervoza na bidu, mogla bi prva preko 13kn [shocked]

stativa [lol]

nije mi i dalje jasno tko pusi te glupe selebajeve manevre.

kako netko moze objaviti vijest da je stecajni zahtjev povucen a da nije burzu prethodno obavijestio da je zahtjev predan?!?

meister, 03.02.2011. u 10:04
Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

i kaj ovo znaci? da postoji jos bezbroj stecajnih zahtjeva koji nisu povuceni?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Kad je cijena ovaj tjedan počela drastično padat pisao sam da sam prošli tjedan kupovao po 13,50kn i lijepo rekao prognozerima tipa sve crnjak da kupuju jer ovo nije Đakovština i sl .firme ovdje se drastično trguje i uvijek će biti kupaca bilo inozemnih bilo domaćih..zato se nezamarajte cijenom..ako imate kapitala kupujte jer kad to krena preko 20kn više nema koristi kupovat osim ako niste fondovi..

Anonimno, 03.02.2011. u 10:16
Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

i kaj ovo znaci? da postoji jos bezbroj stecajnih zahtjeva koji nisu povuceni?
[/quote]

znači da postoje vjerovnici koji imaju potraživanja i s kojim se pregovara o reprogramu dugovanja, nema nikakvih drugih zahtjeva za stečaj [yawn]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


nije mi i dalje jasno tko pusi te glupe selebajeve manevre.

kako netko moze objaviti vijest da je stecajni zahtjev povucen a da nije burzu prethodno obavijestio da je zahtjev predan?!?

fotije, 03.02.2011. u 10:17
Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

i kaj ovo znaci? da postoji jos bezbroj stecajnih zahtjeva koji nisu povuceni?
[/quote]

Ovo je totalna manipulasija, Selebaj će da potpise i da je ludak i to poašlje berzi, samo ako ce na taj nacin uspeti obmanjivati javnost i prikazivati lažno stanje. Ovde je nužna reaksija Hanfe i berze te blokada trgovine dok se do kraja ne rasčisti ko tu za koga igra… I vani se dogode ovakve stvari, no usledi blokada i javno ocitovanje za koje se kazneno odgovara ako je lažno, pa ako je, sledi bajbok…. a ne ovo. U jednom će trenutku sve da pukne i igranka svrši, a onda će opet biti par stotina nezadovoljnika i luzera, koje je eto prevaria nekakav fičfirić sa kravatom, pa država, pa Hanfa, pa berza…. pa nastavi niz.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


nije mi i dalje jasno tko pusi te glupe selebajeve manevre.

kako netko moze objaviti vijest da je stecajni zahtjev povucen a da nije burzu prethodno obavijestio da je zahtjev predan?!?

Alabama, 03.02.2011. u 10:17
Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

i kaj ovo znaci? da postoji jos bezbroj stecajnih zahtjeva koji nisu povuceni?
[/quote]
Ovo znači:
1. Da nemaš pojma o ZTD-u
2. Da bi htio jeftino kupiti, ali su ti pune gaće……da ne velim čega
3.Da si novi "upljuvak" ovdje koji će "driskati" o nečem o čemu nema pojma

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



nije mi i dalje jasno tko pusi te glupe selebajeve manevre.

kako netko moze objaviti vijest da je stecajni zahtjev povucen a da nije burzu prethodno obavijestio da je zahtjev predan?!?

fotije, 03.02.2011. u 10:23
Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

i kaj ovo znaci? da postoji jos bezbroj stecajnih zahtjeva koji nisu povuceni?
[/quote]
Ovo znači:
1. Da nemaš pojma o ZTD-u
2. Da bi htio jeftino kupiti, ali su ti pune gaće……da ne velim čega
3.Da si novi "upljuvak" ovdje koji će "driskati" o nečem o čemu nema pojma
[/quote]

A ti imaš pojma o ZTD-u kad pišeš ovake gluposti?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

fotije, aj se malo prebaci na optimu. tamo imaš mlrd kuna duga pa im objasni šta ih čeka [bye]




nije mi i dalje jasno tko pusi te glupe selebajeve manevre.

kako netko moze objaviti vijest da je stecajni zahtjev povucen a da nije burzu prethodno obavijestio da je zahtjev predan?!?

Alabama, 03.02.2011. u 10:31
Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

i kaj ovo znaci? da postoji jos bezbroj stecajnih zahtjeva koji nisu povuceni?
[/quote]
Ovo znači:
1. Da nemaš pojma o ZTD-u
2. Da bi htio jeftino kupiti, ali su ti pune gaće……da ne velim čega
3.Da si novi "upljuvak" ovdje koji će "driskati" o nečem o čemu nema pojma
[/quote]

A ti imaš pojma o ZTD-u kad pišeš ovake gluposti?

[/quote]
Imam, naučio na suđenju sa bankom Sonic.
I vidra, nemoj mi puno "driskati" i pozdravi mi "drugara Pedju" (to te odalo)…..i kako ste ono pisali……..fant-fant-fantastično
I ti si samo upljuvak (nemoj da kopam po arhivi, poklopi se ušima i sjedi dolje 1)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Puno naših dragih prijatelja zna da je cijena bila preko 200 kuna, a i zna da je procijena da je imovina 1 do 1,5 puta veća od dugova. Ili, ako su dugovi oko 245 mil kuna, ostaje još između 53 kune za dioničare (1 put veća) i 80,5 kuna (1,5 puta veća).

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


fotije, aj se malo prebaci na optimu. tamo imaš mlrd kuna duga pa im objasni šta ih čeka [bye]

Isitina, al tamo se ne izvode ovakve gluposti i iza duga Optime stoje supersolventni verovnici koji su spremni da finansiraju kompaniju do njima znanih granica i limita. I Metronet je u dugovima do grla, pa se našo kvalitetan kupac, kako to da ih ovde nema ni za lek? Iza Validusa ne stoji niko i nema šanse da neko preuzme društvo koje je pred bankrotom. Zašta Selebaj nije napravio detaljan izveštaj sa stanjem imovine i dugova, te procenom vrednosti istih i obznanio ga javnosti nego laprda da je imovina veća od obaveza i mi bi mu kao trebali verovati na reč, posle svih makinasija koje je dosad izveo???

Pa ne misliš da je kompletna uprava Validusa pobegla od cele priče iz razloga jer su tamo tekli med i mleko…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close