VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sori Loris ,uzalud se trudiš, pokupi sutra što se pokupiti da i zarada ti je osigurana.Validus staje na noge i to više ništa neće zadržati.
sretno i pozz

Ma kakav stečaj više ??

Čovjek vam je danas lijepo priznao da je na bid na 11kn stavio nalog vrijedan više od milju kuna…..
a vjerojatno je svjestan da mu se neki iz top-10 mogu fino istovariti ukoliko smatraju da situacija tako nalaže…..

Meni je to dovoljan signal da znam koliko je sati….. [smiley]



Ne mogu vjerovati da nitko nije primjetio nalog od 100.000 komada koji je nakon objave došao na bid na 11 kn.

http://www.poslovni.hr/vijesti/gedike-povukao-zahtjev-za-pokretanjem-stecaja-nad-validusom-170965.aspx


Ja sam primijetio……..jer sam ga stavio
[/quote]
Padobranac….ha ha ovo me nasmijalo!


Ne, ne riješava se ništa na galamu, samo argumentima:
Citat:

Je li porezni dug potencijalno najveći problem?
Porezna uprava pregledavala je poslovanje od 2005. do polovice prošle godine. Pronašli su određeni broj transakcija iz prošlosti za koje su smatrali da trebaju ući u osnovicu poreza na dobit i PDV. Naši savjetnici smatraju da još ima prostora za žalbu, no još nismo dobili ni rješenje već samo zapisnik na koji smo uložili prigovor. Reći ću ovako; kad bismo bili maksimalno pesimistični i kad Porezna uprava ne bi uvažila nijedan prigovor, imovina Validusa bi opet bila barem jednaka, ako ne i veća od dugovanja.

Gdje piše da im sjede oko vrata?


Potencijalni porezni dug Validusa je oko 1 milion kuna.

U VAlidusu teče med i mlijeko!


Dijelim vaše oduševljenje, ali se i pitam što je s Poreznom upravom koja im sjedi za vratom ?

kolega loris…probaj zadržati bar tračak dostojanstva
pokrij se ušima (skupa sa mnom) i šuti…
a dioničarima VLDS čestitam i želim sve najbolje

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

gledajte dnevnik 3 i po sentimentu na šelebajkinoj faci procjenite kretanje sutra [lol]

slijedi nam precesija

ljudi de mi neko stavi sve danasnje trgovanje ne vidim vise trgovanje koje je bilo a nesto me zanima

[thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Objavljena godišnja i crvena FI za 2010 god. VLDS- poduzeća.
Mirna Rovinj -5.431.006 KN
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/MRNA-fin2010-4Q-NotREV-K-HR.pdf
Breza d.d. -3.789.594 KN
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/BRIN-fin2010-4Q-NotREV-N-HR.PDF
Ostala FI za 2010 god. VLDS firmi na ZSE za sada nisu još objavljena.

Što reći na ovako bezoćno drukanje.
Zadnje izvješće Validus je od 30.09.2010.
VLDS ia 20% vlasništva Mirne ,a kako u zadnjenm kvartalu 2011.nije ostvaren gubitak znaći da neće
utjecati na vrijednost imovine.
VLDS ima 50.000 dionica BRINA i na dan 30.09.2010 je uz NAV od 51,60 u izvješću prikazano kao imovina od 2,58 mil kn.Kako je BRIN povečao vrijednost NAVA na 31.12.2010 na 52,74 sada ta imovina nije više 2,58 mil kn,nergo 2,637 mil kn.Dakle radi se o dobiti u četvrtom kvartalu.

GospodineZZtop ovo prelazi sve granice dobrog ukusa.Na ljutu ranu dodavati sol ,to nije baš etično. Možda ste nekoga potaknuli da proda ,jer ste ovo plasirali u vrijeme kada su vlasnici bili nervozni zbog pada dionice.Ne volim vrijeđati,ali neka vas bude sram.Da sam ovo primjetio jutros
dobili biste puno bezobrazniji komentar od ovoga.

Na ZSE će biti manje meda i mlijeka dok ima ciljano ZZtopovskih komentara.

recite vi šta hoćete ali ovo danas je bilo rezervirano za iskrcavanje. od kud svi oni ogromni nalozi na prodaji? dajte molim vas. sutra blokada pa opet dole.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


recite vi šta hoćete ali ovo danas je bilo rezervirano za iskrcavanje. od kud svi oni ogromni nalozi na prodaji? dajte molim vas. sutra blokada pa opet dole.

lupetaš….kad je izašla vijest da nema stečaja, nastao je stampedo na kupnji i nakon što je poskidano sve po 11 kn i iznad toga, na 11 kn i malo gore na kupnji je bilo oko 130.000 komada!
ali razumijemo tvoje drukanje i nervozu jer od sutra na dalje ćeš plaćati svaki dan po 1 kn više za dionice VLDS [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

vlds ide gore. ocjene?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

13,10-13,50kn

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

New Report

Close