VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo javno priznajem da nisam očekivao ovako brzi (pozitivan) rasplet i da sam jučer fulao u prognozi [rolleyes]

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

pliz javite mi ako je sutrašnji vlakić zadnji [tongue]

slijedi nam precesija

ako u validusu nastavi teći mlijeko u potocima dukat će staviti ključ u bravu… [wink]

ako u validusu nastavi teći med u potocima pčelarska zadruga ide u stečaj [bye]

pa sad vi vidite što vam je činiti

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ne mogu vjerovati da nitko nije primjetio nalog od 100.000 komada koji je nakon objave došao na bid na 11 kn.

http://www.poslovni.hr/vijesti/gedike-povukao-zahtjev-za-pokretanjem-stecaja-nad-validusom-170965.aspx


Ne mogu vjerovati da nitko nije primjetio nalog od 100.000 komada koji je nakon objave došao na bid na 11 kn.

http://www.poslovni.hr/vijesti/gedike-povukao-zahtjev-za-pokretanjem-stecaja-nad-validusom-170965.aspx


Ja sam primijetio……..jer sam ga stavio

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Čestitam imateljima ove dionice,čestitam i onima koji su objektivno iznosili podatke dakle svi oni koji pišu istinu i ne šire strah………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dijelim vaše oduševljenje, ali se i pitam što je s Poreznom upravom koja im sjedi za vratom ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Čestitam imateljima ove dionice,čestitam i onima koji su objektivno iznosili podatke dakle svi oni koji pišu istinu i ne šire strah………..

Kolega, svaka cast!


Dijelim vaše oduševljenje, ali se i pitam što je s Poreznom upravom koja im sjedi za vratom ?

Joj kolega, kada nema upljuvaka koji su bili do sada, sa svim laznim insinuacijama, evo se javlja novi. Hajde malo pisite argumente gdje to tocno sjedi na vratu Validusa, kojom jacinom da mu ne pukne kraljeznak. Ma dajte molim Vas! Ova firma je krenila napokon stopama zdravog koraka i nikakve gluposto ovdje ne mogu ju opet tako lako poljuljati a oni koji misle da se burza ljulja na losim valovima zbog "nezainteresiranih" dusebriznika, takvima zaista treba dupla doza apaurina. Veceras se ni ne javljaju jer ocito su morali zaspati pod sedativom nakon pljuvanja i ove dionice i njenih dionicara posljednjih dana. Pjeni se pjeni sinje moje more, to je jako lijepo ali kada se pjeni neciji mozak, e to vec nije zdravo. Zivili i veseli bili sutra i sve naredne dane u ovoj dionici koja ce strpljivima donijeti lijepi osmjeh na lice. Tko ce biti u toj kategoriji, indivudalna je stvar, naravno.



Dijelim vaše oduševljenje, ali se i pitam što je s Poreznom upravom koja im sjedi za vratom ?

Joj kolega, kada nema upljuvaka koji su bili do sada, sa svim laznim insinuacijama, evo se javlja novi. Hajde malo pisite argumente gdje to tocno sjedi na vratu Validusa, kojom jacinom da mu ne pukne kraljeznak. Ma dajte molim Vas! Ova firma je krenila napokon stopama zdravog koraka i nikakve gluposto ovdje ne mogu ju opet tako lako poljuljati a oni koji misle da se burza ljulja na losim valovima zbog "nezainteresiranih" dusebriznika, takvima zaista treba dupla doza apaurina. Veceras se ni ne javljaju jer ocito su morali zaspati pod sedativom nakon pljuvanja i ove dionice i njenih dionicara posljednjih dana. Pjeni se pjeni sinje moje more, to je jako lijepo ali kada se pjeni neciji mozak, e to vec nije zdravo. Zivili i veseli bili sutra i sve naredne dane u ovoj dionici koja ce strpljivima donijeti lijepi osmjeh na lice. Tko ce biti u toj kategoriji, indivudalna je stvar, naravno.
[/quote]
[lol] [lol] [lol]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

kolega laiv

da li sve rješavata vikom i galamom ?

evo malo istine ;
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Selebaj-o-milijunskom-dugu-Validusa-On-postoji-ali-zbog-bivse-uprave

a sada mi molim vas pokažite gdje je Validus rješio problem Stečaja od Porezne uprave ?
Nigdje !
O čemu se radi?
Validus je danas skinuo jenu prijetnju za stečaj, ali ostaju još dvije . Validus čeka Drugostupanjsko rješenje porezne uprave , a onda bi dug od 40 milijuna mogao postati Stečajni dug vrlo lako .

Nemam ja ništa protiv da vi optimisti sutra napumpate cijenu Validusa i onda se istresete po naivcima, ali onda nije ni problem da napišem istinu pa vi dižiti cijenu Validusa na rizik .

Sve ovo što je Šelebaj do sada napravio ima smisla samo utoliko ukoliko dobije spor s Poreznom Upravom, a drugostupanjski spor zadnjih godinu dana u RH nije dobio nitko, te možda Validus bude prvi.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ne, ne riješava se ništa na galamu, samo argumentima:
Citat:

Je li porezni dug potencijalno najveći problem?
Porezna uprava pregledavala je poslovanje od 2005. do polovice prošle godine. Pronašli su određeni broj transakcija iz prošlosti za koje su smatrali da trebaju ući u osnovicu poreza na dobit i PDV. Naši savjetnici smatraju da još ima prostora za žalbu, no još nismo dobili ni rješenje već samo zapisnik na koji smo uložili prigovor. Reći ću ovako; kad bismo bili maksimalno pesimistični i kad Porezna uprava ne bi uvažila nijedan prigovor, imovina Validusa bi opet bila barem jednaka, ako ne i veća od dugovanja.

Gdje piše da im sjede oko vrata?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close