VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo su nas opet nasanjkali…..
Svaka čast njima, ZSE-u koji objavljuje ovakvu obavijest 13minuta prije zatvaranja i HANFI koja dozvoljava ovakve manipulacije.

Ekipa za 5, nema šta

[thumbsup]

Bez obzira na sve, mislim da je trebalo kupiti, jer sad kad je teret možebitnog stečaja po drugi put skinut s dnevnog reda, a s druge strane se očekuje konkretizacija ponude za imovinu, opet će kritična masa kupaca nadmašiti prodavače…..uostalom, danas već u zadnjih 10 minuta vidljivo po iskrcavanju iz barem dvije dionice (INGRA, HT)…..

tko mi ono nije vjerovao da nije zadnji vlakić?

nije da osobno imam išta s tim…

a bome nismo dugo čekali niti novi polazak s perona

ekipa sretno sutra, sjetite se da u nekom trenutku prolazi kondukter, tako da bolje da imate kartu [proud]

slijedi nam precesija




PREDMET: Obavijest

Poštovani,

Obavještavamo vas da je g. Artur Gedike danas uputio dopis Trgovačkom sudu u Varaždinu u kojem povlači svoj zahtjev za pokretanje stečaja nad društvom Validus d.d., izdavateljem dionica oznake VLDS-R-A. Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

S poštovanjem,

Vladimir Šelebaj-Sellier
Član Uprave

a što reći, svaka čast Šelebaju, ali i svima koji su se danas nakrcali.
Sutra je jasno da slijedi raketa i +blokada odmah na otvaranju, a onda možda i na 15 kn [thumbsup]


nisam baš siguran, vidjet ćemo.
[/quote]
15 hm…nevjerujem baš, iako bih volio..mislim da će se čekati kolika će biti ponuda za preuzimanje.
[/quote]

realno, stečaja očito više neće biti, a pregovori oko kupnje VABA banke od Validusa su vrlo konkretni, prema Večernjem listu radi se o nizozemskom investicijskom fondu.
Prije objave informacije o stečaju cijena VLDS na burzi bila je na 13,50-14,00 kn, tako da je po meni realno da se sutra cijena vrati na tu poziciju, a tko zna, ako kupci budu raspoloženi ni 15 kn nije nedostižno.
Očito je da je Validus nezaustavljivo na putu oporavka, pa me ne bi čudilo da ovaj mjesec ulagači to nagrade cijenom od 20 kn.


Bez obzira na sve, mislim da je trebalo kupiti, jer sad kad je teret možebitnog stečaja po drugi put skinut s dnevnog reda, a s druge strane se očekuje konkretizacija ponude za imovinu, opet će kritična masa kupaca nadmašiti prodavače…..uostalom, danas već u zadnjih 10 minuta vidljivo po iskrcavanju iz barem dvije dionice (INGRA, HT)…..

pa nije ni sutra kasno, vjerojatno će se sutra na otvaranju moći ulovit po 12 kn što nije puno skuplje od današnjeg trgovanja na kraja dana

a stanje u top10 nepromijenjeno. dakle nitko nije prodavao ali nemamo ni nikog novog unutra


a stanje u top10 nepromijenjeno. dakle nitko nije prodavao ali nemamo ni nikog novog unutra

a kolega šta kažeš

izgleda da ćemo formirati dršku na šalici, a target bi trebao biti iznad 20kn. sma20 je presjekla sma50 kad smo prošli 8kn a uskoro će presjeći i sma100. amater sam u ta ali neke stvari su evidentne [thumbsup]


a stanje u top10 nepromijenjeno. dakle nitko nije prodavao ali nemamo ni nikog novog unutra

Imaš podatke za 2.2.2011. ?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Walter33@
I… ste naučili danas konačno nešto? Ste uhvatili vlakić na 9 Kn….
Znam, znam da jeste… u zadnji čaš, jelda?

"Znatizeljni" kolega, pa sto se toliko brinete, sto ne odete negdje na snijeg, promijeniti krvnu sliku, udahniti svjezeg zraka :-)), ili nemate za tu razbibrigu jer niste mogli srusiti ovu dionicu svojim presmijesnim lupanjima po njoj a sada kupite paloma maramice jer one su najnjeznije za suze, zato sto vam odsvirali sviraci i Vasa velika zabrinutost oko prijedloga za stecaj jer ga evo mozete objesiti macku o rep! Kako rekoh i pisah do sada, drago mi je za sve vlasnike ove dionice da imaju snagu i strpljenje te nadasve razum citati sve izmedju redaka a najmanje slusati ovakve "znatizeljnike" koji misle kako se burza vrti oko njihovih mozgova i ispada BEZ POKRICA! Bilo bi mi jako drago da niste u vagonu kada krene prema visokim valovima! To bi bilo u najmanju ruku FER!

1.
PLURIS D.D.
985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2.
NIKOMAT D.O.O.
342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
117.145 4,34 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
VALIDUS D.D. (1/1)
51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5.
PBZ D.D.
36.056 1,33 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
HORVAT MILAN
34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7.
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
ALBRECHT SCHLEICHER KG
24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
9.
BABIĆ DRAGO
18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
10.
UTILIS D.O.O.
15.000 0,56 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 61,34

ha ha ha.,samo toliko kolegama koji su se smijali oko 11h dok sam ja kupovao.,pozzz..


Lijepo su nas opet nasanjkali…..
Svaka čast njima, ZSE-u koji objavljuje ovakvu obavijest 13minuta prije zatvaranja i HANFI koja dozvoljava ovakve manipulacije.

Ekipa za 5, nema šta

[thumbsup]

Bez obzira na sve, mislim da je trebalo kupiti, jer sad kad je teret možebitnog stečaja po drugi put skinut s dnevnog reda, a s druge strane se očekuje konkretizacija ponude za imovinu, opet će kritična masa kupaca nadmašiti prodavače…..uostalom, danas već u zadnjih 10 minuta vidljivo po iskrcavanju iz barem dvije dionice (INGRA, HT)…..

Kakve ima veze da li je vijest objavljena 5 min do zatvaranja burze ili subotom ili nedjeljom jer je najbitnije da je vijest DOBRA! I sigurno ce imati dobar ucinak no najbolji ucinak ce imati oni koji stave zivce u kantice pa u frizider i da docekaju realizaciju prodaje udjela Vabe te stajanja vlds na noge, u sto niti malo ne sumnjam a to se onda zove zarada. No, malo je takvih jer je ovdje uglavnom burekcic trejdera, no neka svatko postupi po svome, naravno. Ali ono sto se zasigurno pametnom pa makar malom investitoru NE SMIJE dogoditi jeste da piju vodu cudaka na ovoj temi koji se pjenu na ovu dionicu kao macka na misa i na taj nacin mainuliraju sa novacima kojima se zatresu hlace pri najmanjoj losoj rijeci kojom nazalost lazno gube svoj novac. No, idemo sutra u novi dan, ja cvrsto vjerujem da je to pocetak puta prema jako dobrom smjeru sa dobrim vjetrom u ledjima. Zivili!

New Report

Close