VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo sam promatrao kako ljudi žurno prodaju čim se pojavi neka vijest čija je očita namjera rušenje da bi neki kapitalac mogao dokupit.
E pa dragi moji sad znamo ko ima *uda, bravo za one koji su ostali, a za one koji su dokupili svaka im dala…. vode iz bokala


Šelebaj je jučer odgovorio da nema novih činjenica jer se navodno jučer popodne sastala garda i sve dogovorila. Ne očekujem da će ovo u medije dok se ne potkože na BPBA,ali je tamo tanak ask i VLDS. Ne budite naivni,ovdje nas čekaju još dvije velike vijesti.Ovaj da je stvarno htio zaustaviti prodaju VABE bi zatražio od suda blokadu imovine Validusa,a to se provodi po hitnom postupku. I malo pročitajte između redaka zašto je HBOR rekao da će potpisati dogovor sa Validusom u 2 mjesecu (progooglajte malo o prilagodbi modela A pa će vam biti jasnije). Čujemo se iznad 20 kuna sa novim info,a do tada kopajte,zovite,gnjavite,ucjenjujte jer se samo tako može protiv orkestriranih makinacija.

Evo samo da vam kažem da,nemojte se kolegice sad naljutiti i na mene, da ste ovu ženu koja je podijelila s nama uvijek sve što je znala otjerali sa ovog foruma prijetećim privatnim prukama.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 117.145 4,34 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 36.056 1,33 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
9. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
10. UTILIS D.O.O. 15.000 0,56 Osnovni račun ČAKOVEC, HRVATSKA
Ukupno: 61,34

Ajde da vidimo veceras promjenu.

PREDMET: Obavijest

Poštovani,

Obavještavamo vas da je g. Artur Gedike danas uputio dopis Trgovačkom sudu u Varaždinu u kojem povlači svoj zahtjev za pokretanje stečaja nad društvom Validus d.d., izdavateljem dionica oznake VLDS-R-A. Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

S poštovanjem,

Vladimir Šelebaj-Sellier
Član Uprave

a što reći, svaka čast Šelebaju, ali i svima koji su se danas nakrcali.
Sutra je jasno da slijedi raketa i +blokada odmah na otvaranju, a onda možda i na 15 kn [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

svaka čast onima koji su se ukrcali !
scaka čast onima koji su se iskrcali !


PREDMET: Obavijest

Poštovani,

Obavještavamo vas da je g. Artur Gedike danas uputio dopis Trgovačkom sudu u Varaždinu u kojem povlači svoj zahtjev za pokretanje stečaja nad društvom Validus d.d., izdavateljem dionica oznake VLDS-R-A. Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

S poštovanjem,

Vladimir Šelebaj-Sellier
Član Uprave

a što reći, svaka čast Šelebaju, ali i svima koji su se danas nakrcali.
Sutra je jasno da slijedi raketa i +blokada odmah na otvaranju, a onda možda i na 15 kn [thumbsup]


nisam baš siguran, vidjet ćemo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


PREDMET: Obavijest

Poštovani,

Obavještavamo vas da je g. Artur Gedike danas uputio dopis Trgovačkom sudu u Varaždinu u kojem povlači svoj zahtjev za pokretanje stečaja nad društvom Validus d.d., izdavateljem dionica oznake VLDS-R-A. Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

S poštovanjem,

Vladimir Šelebaj-Sellier
Član Uprave

a što reći, svaka čast Šelebaju, ali i svima koji su se danas nakrcali.
Sutra je jasno da slijedi raketa i +blokada odmah na otvaranju, a onda možda i na 15 kn [thumbsup]


A šta ste očekivali da će neki sitni dug od ovog Gedikea otjerat Vlds u stečaj Ovi koji su prodali su mislili zaradit na konto ovih koji su kupili pa nisu za žaliti Ko se igra vatrom nekad se i opeče ,a što se više opeku više će te puhat drugi put Niste prodavali a da vam u mislima nije bilo koliko ćete jeftinije kupit.Opasnost od stečaja bi bilo da neki veliki vjerovnik da zahtjev za stečaj



PREDMET: Obavijest

Poštovani,

Obavještavamo vas da je g. Artur Gedike danas uputio dopis Trgovačkom sudu u Varaždinu u kojem povlači svoj zahtjev za pokretanje stečaja nad društvom Validus d.d., izdavateljem dionica oznake VLDS-R-A. Na taj se način pridružio ostalim vjerovnicima društva u procesu financijskog restrukturiranja društva.

S poštovanjem,

Vladimir Šelebaj-Sellier
Član Uprave

a što reći, svaka čast Šelebaju, ali i svima koji su se danas nakrcali.
Sutra je jasno da slijedi raketa i +blokada odmah na otvaranju, a onda možda i na 15 kn [thumbsup]


nisam baš siguran, vidjet ćemo.
[/quote]
15 hm…nevjerujem baš, iako bih volio..mislim da će se čekati kolika će biti ponuda za preuzimanje.

Zaista nisam imao sreće.Kupovao sam od 9,95 do 10,01 ,a kako na otvaranju nisam imao ni prebijene lipe pobjegla
mi je prilika da kupujem na 10,80 tj na grci blokade,a to je bila najniža cijena dana.
Ali za satisfakciju sam nešto proda na 11,98 ,a to je bila najveća cijena dana. zub 20%
Taktika,u padu kupujem,u rastu prodajem se pokazala izvrsnom.
Rijetki su ovakvi dani na burzi.Ali ovi iz fime su bagra.Jesu nas izvozali.Mene nisu jer sam igrao po šemi
uz predpostavku da treba kupovati više,kada izgleda loše.Pila naopako.

U VALIDUSU teče med i mlijeko!

Zanimljiva je to priča jer Validus je skinuo samo jednu prijetnju za Stečaj, ali ostale su još 3, a zadnja i najveća je Porezna Uprava .

Ali Lopini ko med u sjekiru . Dokle drugi to shvate Lopina će tri puta kupiti i prodati Validus !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zanimljiva je to priča jer Validus je skinuo samo jednu prijetnju za Stečaj, ali ostale su još 3, a zadnja i najveća je Porezna Uprava .

Ali Lopini ko med u sjekiru . Dokle drugi to shvate Lopina će tri puta kupiti i prodati Validus !

Kada se posije panika većina ništa ne shvaća.Razum ne funkcionira.Tako je bilo ova zadnja tri dana.

Kada nastupi EUFORIJ razum opet ne funkcionira A majstori koji nas žele oderati će nas najlakše oderati ako nas izmanipuliraju i pretvore u bikove ili zećeve,u ovisnosti što bi oni željeli da budemo.Tko to uspije shvatiti prije,sačuva mirnoću ,može puno zaraditi.
Ponavljam,strategiju radim prije otvaranja i držim je se bez obzira na slike koje mi se serviraju na ekranu.
A za Validus treba velika priprema.

U Validusu teče med i mlijeko,a nekima pelin.

@Lopina

vrlo dobar post.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close