VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim, lijepo se tu ekipa zabavlja s ovim strašilima s obe strane…..
I ja bih se vrlo rado pridružio, ali ipak na nekim nižim cjenovnim razinama koje su prikladne trenutačnom stanju…..dok god stečaj visi nad vratom, ovdje je preriskantno taboriti dulje od sat-dva…..



Kolega Walter33 ako se ne varam Vi ste neki dan izašli iz ove dionice? Dali ste u međuvremenu ponovo ušli ili čekate neka mirnija vremena?
Čisto da znamo za koga navijate…

A kolega Alabama ako je onaj nalog bio Vaš, svaka Vam dala, osim moje naravno [wink]


Kolega, bit ću iskren kao uvijek:
Jedini moj nalog je na kupnji 12750 kom po 10,18 kn.
Sutra ću dati priliku svim kokošarima, zečevima i burek trejderima da izađu iz validusa. Ponudiću na kupnji 100000 komada.
Razmislite….
[/quote]
Je..mu miša i ja ću ti se pridružiti sa 2000 kom na kupnji.



Kolega Walter33 ako se ne varam Vi ste neki dan izašli iz ove dionice? Dali ste u međuvremenu ponovo ušli ili čekate neka mirnija vremena?
Čisto da znamo za koga navijate…

A kolega Alabama ako je onaj nalog bio Vaš, svaka Vam dala, osim moje naravno [wink]


Kolega, bit ću iskren kao uvijek:
Jedini moj nalog je na kupnji 12750 kom po 10,18 kn.
Sutra ću dati priliku svim kokošarima, zečevima i burek trejderima da izađu iz validusa. Ponudiću na kupnji 100000 komada.
Razmislite….
[/quote]

a na koliko ćeš staviti? na 5 kn? [lol]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Vidiš kolega Alabama,ti se .ebeno potrudiš da vidiš koliko ti investicija nosi rizika,uložiš para da ti pamet stane, a ovi sa 100-500 kom ti svaki dan ruše po 10%. Njima je sasvim svejedno da li im je to 1000 ili 1100 kn za njihove dionice. Najpravednija burza bi bila kada bi se moglo napraviti da tvoj broj dionica podjeljen sa ukupnim brojem dionica može samo za taj postotak promijeniti trenutnu cijenu,ali je to nemoguće. Mene su jučer bombardirali na 10,70 kao da je sudnji dan,ako stavim 1000 nitko neće prodati, ali kad stavim 900 odmah poklope. Šta je psihologija. A sad su se ponadali da ćeš ti,vas još par i ja dignuti im cijenu na 20 kuna, pa da slave. Ja im svima nudim po 9 kn dok se god čeka deblokada.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Vidim, lijepo se tu ekipa zabavlja s ovim strašilima s obe strane…..
I ja bih se vrlo rado pridružio, ali ipak na nekim nižim cjenovnim razinama koje su prikladne trenutačnom stanju…..dok god stečaj visi nad vratom, ovdje je preriskantno taboriti dulje od sat-dva…..

kolega na ZSE nije izašla nikakva inf o stecaju ili pokretanju stecaja



Kolega Walter33 ako se ne varam Vi ste neki dan izašli iz ove dionice? Dali ste u međuvremenu ponovo ušli ili čekate neka mirnija vremena?
Čisto da znamo za koga navijate…

A kolega Alabama ako je onaj nalog bio Vaš, svaka Vam dala, osim moje naravno [wink]


Kolega, bit ću iskren kao uvijek:
Jedini moj nalog je na kupnji 12750 kom po 10,18 kn.
Sutra ću dati priliku svim kokošarima, zečevima i burek trejderima da izađu iz validusa. Ponudiću na kupnji 100000 komada.
Razmislite….
[/quote]

Nemam što razmišljati-neću Vam prodati po toj cijeni! [lol] Moj skromni udio Vama ionako netreba…

Walter@
Walter, Walter… branite Sarajevo, a da pri tome još uvijek niste ništa naučili:-))))
Pročitajte si jedan lanjski interesnatn broj "dobrano među redcima) Dnevnog AVAZ-a… možda skopćate dio ovih trenutnih igrice ovdje… zanimljiva trenutna euforija ovdje, zar ne….?!


Vidiš kolega Alabama,ti se .ebeno potrudiš da vidiš koliko ti investicija nosi rizika,uložiš para da ti pamet stane, a ovi sa 100-500 kom ti svaki dan ruše po 10%. Njima je sasvim svejedno da li im je to 1000 ili 1100 kn za njihove dionice. Najpravednija burza bi bila kada bi se moglo napraviti da tvoj broj dionica podjeljen sa ukupnim brojem dionica može samo za taj postotak promijeniti trenutnu cijenu,ali je to nemoguće. Mene su jučer bombardirali na 10,70 kao da je sudnji dan,ako stavim 1000 nitko neće prodati, ali kad stavim 900 odmah poklope. Šta je psihologija. A sad su se ponadali da ćeš ti,vas još par i ja dignuti im cijenu na 20 kuna, pa da slave. Ja im svima nudim po 9 kn dok se god čeka deblokada.

Kolega, sve sam ja to prolazio na puno dionica. Ni u vlds ne bih ulazio da neznam šta radim. Tvoja ponuda na 9 kn. je o.k. pošteno od tebe.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Vidiš kolega Alabama,ti se .ebeno potrudiš da vidiš koliko ti investicija nosi rizika,uložiš para da ti pamet stane, a ovi sa 100-500 kom ti svaki dan ruše po 10%. Njima je sasvim svejedno da li im je to 1000 ili 1100 kn za njihove dionice. Najpravednija burza bi bila kada bi se moglo napraviti da tvoj broj dionica podjeljen sa ukupnim brojem dionica može samo za taj postotak promijeniti trenutnu cijenu,ali je to nemoguće. Mene su jučer bombardirali na 10,70 kao da je sudnji dan,ako stavim 1000 nitko neće prodati, ali kad stavim 900 odmah poklope. Šta je psihologija. A sad su se ponadali da ćeš ti,vas još par i ja dignuti im cijenu na 20 kuna, pa da slave. Ja im svima nudim po 9 kn dok se god čeka deblokada.

Kolega, sve sam ja to prolazio na puno dionica. Ni u vlds ne bih ulazio da neznam šta radim. Tvoja ponuda na 9 kn. je o.k. pošteno od tebe.
[/quote]

Bravo kolege… eto svima na znanje:-))) trenutna fer cijena VLDS je ravnih 9 Kn:-))) pa kako li će onda na 20-25Kn… ???!!!



Vidim, lijepo se tu ekipa zabavlja s ovim strašilima s obe strane…..
I ja bih se vrlo rado pridružio, ali ipak na nekim nižim cjenovnim razinama koje su prikladne trenutačnom stanju…..dok god stečaj visi nad vratom, ovdje je preriskantno taboriti dulje od sat-dva…..

kolega na ZSE nije izašla nikakva inf o stecaju ili pokretanju stecaja

[/quote]

O tome i govorim…..
Dok god OPET postoji kakva-takva mogućnost da se proglasi stečaj, ako se i kad se to dogodi, onda je GAME OVER…..

Ja bih uvijek radije ušao kao neki dan na rubu pozitivne blokade na 12,69, dok smo bili u jeku euforije zbog ponude za kupnju VABE, jer znam da postoji jako dobra šansa da ću uspijet iskrcat sve što sam uzeo sa barem +4-5%….kao što se i desilo….

Zanimljiva ova današanja "brana" – zasad potrgovano cca 46.000 dionica uz promet od cca 470.000 Kn,
a pad prosjećne cijene iznosi -5,8%…
Smiješno da se VLDS mora braniti… od koga, od čega, zašto… mudri – prosudite sami…

Ujedno je zanimljiv današnji/trenutni interes za VABA-om… Balkan found express izgleda da nema baš putnika koje želi ući u valkić….

Najbolje ponude BPBA-R-A
Kupnja Cijena

100 70,81
100 70,66
200 70,00
4 63,00
200 61,61
Cijena Prodaja

94,97 65
95,00 370
97,00 50
98,00 550
99,00 304
100,00 101
110,00 35
112,00 120
134,00 50
148,00 80

New Report

Close