VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad tek nitko nema m.da ni prodat ni kupit [lol]

Opla! Vidi ti na kupnji 10.18 33.750 komada! Mora da mi se investor opet pokvario… [lol]

Alabama je zakon [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Alabama, hajmo se povući ispod 9,svejedno će nam i tamo prodavati?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Opla! Vidi ti na kupnji 10.18 33.750 komada! Mora da mi se investor opet pokvario… [lol]

vidiš kako neće udariti ovaj na 11 kn prema dolje iako bi odmah mogao sve prodati! njemu uopće nije cilj prodaja nego zadržavanje cijene na 10,50-11 kn i poticanje drugih na prodaju, treba udariti prema gore pa kad ostane bez dionica lupat će glavom u zid [tongue]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

opet se nešto iza brda valja [wink]

taj na 11 kn sa 19.000 komada nije 1 nalog već 3 manja na istoj cijeni


Alabama, hajmo se povući ispod 9,svejedno će nam i tamo prodavati?

Na žalost, ne mogu, to mi je ispod prosjeka. Ne želim gledati crvenu strelicu prema dolje

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kolega Walter33 ako se ne varam Vi ste neki dan izašli iz ove dionice? Dali ste u međuvremenu ponovo ušli ili čekate neka mirnija vremena?
Čisto da znamo za koga navijate…

A kolega Alabama ako je onaj nalog bio Vaš, svaka Vam dala, osim moje naravno [wink]

Bio izašao, jučer pe punio/branio kotu 10,70 sa 6400 kom kupljenih na bidu,jutros me onaj/oni kamikaze još podarili sa 800 kom, a granica od 15 000 kom je još daleko.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Pa dobro nam došli nazad! [thumbsup] I čuvajte živce…


Kolega Walter33 ako se ne varam Vi ste neki dan izašli iz ove dionice? Dali ste u međuvremenu ponovo ušli ili čekate neka mirnija vremena?
Čisto da znamo za koga navijate…

A kolega Alabama ako je onaj nalog bio Vaš, svaka Vam dala, osim moje naravno [wink]


Kolega, bit ću iskren kao uvijek:
Jedini moj nalog je na kupnji 12750 kom po 10,18 kn.
Sutra ću dati priliku svim kokošarima, zečevima i burek trejderima da izađu iz validusa. Ponudiću na kupnji 100000 komada.
Razmislite….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close