VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sad dioničari đakovštine i validusa mogu razmjenjivati svoje dionice jedan za jedan, k’o kolekcionari značaka, salveta i poštanskih maraka [wink]

Ali zato na VIS-u ide mala gužva, jer svi znaju da kad hoteli VIS idu u prodaju cijena neće biti manja od booka, a stečani će pvseti postupak po Zakonu. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

al su vas ošišali ova dva dana

Za "dusebriznike", u ovom trenutku je minus 1,93, pa stoga nije ateriranje ispod dna od dna kako bi ovdje neki na ekavici prizeljkivali.

Cisto za inf: u ovom trenutku je na Vabi:

kupanja: 100 kn i 110 kn (prve dvije ponude) a prodaja 94,97 pa na vise.

Kupci pazite – opasnost vreba…!!!
nalog od 20.108 kom spreman na prodaji…


Kupci pazite – opasnost vreba…!!!
nalog od 20.108 kom spreman na prodaji…

taj ne prodaje tako se ne prodaje on dokupljuje po niže

radi se o više naloga ali me živo zanima koliko će dugo tu ostat ako im se kupnja približi. sva mi liči da će krajem dana opet bit najbrži prst u igri. korigirali smo se cca 50% od rasta, imamo više dno i sad krećemo u proboj 14kn za viši vrh. za to čekamo očitovanje o cijeni za vabu i očitovanje iz hbora. nakon toga ide deblokada računa.


radi se o više naloga ali me živo zanima koliko će dugo tu ostat ako im se kupnja približi. sva mi liči da će krajem dana opet bit najbrži prst u igri. korigirali smo se cca 50% od rasta, imamo više dno i sad krećemo u proboj 14kn za viši vrh. za to čekamo očitovanje o cijeni za vabu i očitovanje iz hbora. nakon toga ide deblokada računa.

taj na 11 kn je samo radi plašenja, to se slažem inače bi lupio po 10 kn i izašao van jer kad izlaziš van s tolikom količinom, onda moraš biti spreman dati popust. ovako, ispada da je na prodaji jer s druge strane kupuje.
teško je ovdje biti pametan… da netko lupi par tisuća komada prema dolje, i drugi bi za njime, ali i obrnuto, da netko lupi po prodaji i samo malo zahvati onoga na 11 kn, ostali bi ga oderali do kraja u par minuta kao zeca.

Sve je moguće kako za gore tako za dolje… pa tako da i ovi (udruženi) sa 20.108 kom iznenada (ako već možda imaju info o nekoj mogućoj slijedećoj spremnoj neg. vijesti) pometu sve do 9 KN… a potom ostali za njim na 7…

Ovo plašilo na 11 ima samo jednu svrhu, skupiti što više ispod 11 kn a kad opet jedna dobra vijest eto nas na 15kn. Ne ide VLDS u stjecaj, nema šanse.

izgleda da se sprema odbijanac na 11 kn [thumbsup]
ajmo tko će prvi ošinuti po plašljivcu ? pa mi ostali za njime [cool]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

jeste dosadni s tim stečajem!

DKVS je u stečaju već godinu dana, pa što s time?!? svaki dan se njime trguje na burzi (trenutno je čak na +25%) iako mu je sva imovina rasprodana na dražbi i DKVS ne posjeduje više ništa osim imena!

s druge strane imate VLDS koji je pred deblokadom računa, s masom vrijedne imovine od koje je VABA banka pred samom prodajom stranom fondu! i to vam nije dosta da kupite nego rasprodajete dionice na 10 kn kao da se radi o Đakovštini koja više nema ničega?!

pa naravno da ne možete zaraditi, zato brzo prodajte VLDS, pa kupite DKVS [tongue]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close