VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Alabama [thumbsup]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Šta je vama 2" dana pišete gluposti da je to nevjerovatno,koga više briga hoće li dionica u stečaj i sl..Pravi investitori kupuju jer znaju da pisanjem i navlačenjem nevrijedi firma,ja sam dionicu kupovao po 13,50kn i uopće me nezanima dali će u stečaj ili sl..ja sam dugoročni ulagač vrijeme sve liječi..samo treba biti strpljiv.Neki ovdje su prije par tjedana hvalili ovu dionicu da će biti 20kn a danas ju pljuju da to nije normalno..a to su Petro,Clumax i sl..To je jadno i žalosno,još daje broj telef..od suda..koga to više briga…Mi imamo vremena..a vi što ste prodali kupujte nešto drugo ako ovo nevrijedi ništa,nemojte se brinut zanas koji smo ovdje mjesecima..




Najbitnija stvar u svemu je to što Pluris ni Nikomat nisu prodavali dionice u ovom rastu. Druga stvar,za koju sam potrošio cijelo jutros na telefonu,je to što ovaj prijedlog za stečaj nema privremenu mjeru,imovina nije blokirana i ako HBOR se dogovori sa Validusom ode VABA.

ako ode VABA, pare sjedaju na blokiran račun Validusa i sve će u sekundi biti potrošeno na podmirenje vjerovnika u FINI…i još neće biti dosta…a ono što će ostat u VLDS je jedan škart veći od drugoga: MILS, MIRNA, VIS…). ako proda VABU, VLDS je gotov [bye]
[/quote]
Prvo da riješimo ovo "ako"………..nema ako, vlds mora prodati vabu, to je gotova priča.
Drugo, grob ste već iskopali, misu zadužnicu održali [bye] ali pokojnik nikako da umre.
Treće: dao sam si malo truda i pročitao tvojih 4-5 zadnjih postova, svi su na različitim temama, ali imaju samo nešto zajedničko, a to je crnjak, drukaš protiv svega, pa čak i ine.
Četvrto: dao sam si malo više truda i pročitao postove ostalih kolega koji pokapaju vlds, i gle čuda, i oni na svim temama pišu crnjake kao i ti.
Zaključak: kako vam se samo da trošiti vrijeme na to? Pa zar misliš da će crnjak pisanje utjecati na odluke ozbiljnih ulagača? Ili kokošariš na naivnima i neiskusnima? Jesi li bolestan? Jer sve što si napisao, to je već viđeno. Imaš nešto provjereno, da drži "vodu"?
Ja sam pisao da će vlds prodati vabu (10 dana kasnije to je i objavljeno)
Isto tako sam pisao da će sve biti objavljeno u medijima (a objavljuje se i dobro i loše)
Objaviće se i cijena za dionicu vabe…….pa vaš "pokojnik" će još malo poživjeti
A do tada svi kokošari, zečevi, burek trejderi prodajte vlds, ali ne pišite gluposti, jer mi vas je već pun k.
[/quote]

Od mene, cista petica!




Najbitnija stvar u svemu je to što Pluris ni Nikomat nisu prodavali dionice u ovom rastu. Druga stvar,za koju sam potrošio cijelo jutros na telefonu,je to što ovaj prijedlog za stečaj nema privremenu mjeru,imovina nije blokirana i ako HBOR se dogovori sa Validusom ode VABA.

ako ode VABA, pare sjedaju na blokiran račun Validusa i sve će u sekundi biti potrošeno na podmirenje vjerovnika u FINI…i još neće biti dosta…a ono što će ostat u VLDS je jedan škart veći od drugoga: MILS, MIRNA, VIS…). ako proda VABU, VLDS je gotov [bye]
[/quote]
Prvo da riješimo ovo "ako"………..nema ako, vlds mora prodati vabu, to je gotova priča.
Drugo, grob ste već iskopali, misu zadužnicu održali [bye] ali pokojnik nikako da umre.
Treće: dao sam si malo truda i pročitao tvojih 4-5 zadnjih postova, svi su na različitim temama, ali imaju samo nešto zajedničko, a to je crnjak, drukaš protiv svega, pa čak i ine.
Četvrto: dao sam si malo više truda i pročitao postove ostalih kolega koji pokapaju vlds, i gle čuda, i oni na svim temama pišu crnjake kao i ti.
Zaključak: kako vam se samo da trošiti vrijeme na to? Pa zar misliš da će crnjak pisanje utjecati na odluke ozbiljnih ulagača? Ili kokošariš na naivnima i neiskusnima? Jesi li bolestan? Jer sve što si napisao, to je već viđeno. Imaš nešto provjereno, da drži "vodu"?
Ja sam pisao da će vlds prodati vabu (10 dana kasnije to je i objavljeno)
Isto tako sam pisao da će sve biti objavljeno u medijima (a objavljuje se i dobro i loše)
Objaviće se i cijena za dionicu vabe…….pa vaš "pokojnik" će još malo poživjeti
A do tada svi kokošari, zečevi, burek trejderi prodajte vlds, ali ne pišite gluposti, jer mi vas je već pun k.
[/quote]
I od mene, čista petica.
Svaka čast. [thumbsup]





Najbitnija stvar u svemu je to što Pluris ni Nikomat nisu prodavali dionice u ovom rastu. Druga stvar,za koju sam potrošio cijelo jutros na telefonu,je to što ovaj prijedlog za stečaj nema privremenu mjeru,imovina nije blokirana i ako HBOR se dogovori sa Validusom ode VABA.

ako ode VABA, pare sjedaju na blokiran račun Validusa i sve će u sekundi biti potrošeno na podmirenje vjerovnika u FINI…i još neće biti dosta…a ono što će ostat u VLDS je jedan škart veći od drugoga: MILS, MIRNA, VIS…). ako proda VABU, VLDS je gotov [bye]
[/quote]
Prvo da riješimo ovo "ako"………..nema ako, vlds mora prodati vabu, to je gotova priča.
Drugo, grob ste već iskopali, misu zadužnicu održali [bye] ali pokojnik nikako da umre.
Treće: dao sam si malo truda i pročitao tvojih 4-5 zadnjih postova, svi su na različitim temama, ali imaju samo nešto zajedničko, a to je crnjak, drukaš protiv svega, pa čak i ine.
Četvrto: dao sam si malo više truda i pročitao postove ostalih kolega koji pokapaju vlds, i gle čuda, i oni na svim temama pišu crnjake kao i ti.
Zaključak: kako vam se samo da trošiti vrijeme na to? Pa zar misliš da će crnjak pisanje utjecati na odluke ozbiljnih ulagača? Ili kokošariš na naivnima i neiskusnima? Jesi li bolestan? Jer sve što si napisao, to je već viđeno. Imaš nešto provjereno, da drži "vodu"?
Ja sam pisao da će vlds prodati vabu (10 dana kasnije to je i objavljeno)
Isto tako sam pisao da će sve biti objavljeno u medijima (a objavljuje se i dobro i loše)
Objaviće se i cijena za dionicu vabe…….pa vaš "pokojnik" će još malo poživjeti
A do tada svi kokošari, zečevi, burek trejderi prodajte vlds, ali ne pišite gluposti, jer mi vas je već pun k.
[/quote]

Od mene, cista petica!
[/quote]
U zadnjim financijskim izvještajima kada je BPBA bila 63 kn ,dakle s obzirom na ukupan broj dionica
to je bilo 32 mil kn imovine Validusa u banci.
Danas je BPBA 95 kn ili ukupno 49,4 mil kn.
Dakjle Validus je u dva tri zadnja dana "zaradio" 17 mil kn i to će biti vidljivo nakon prodaje banke.
A BPBA je tek počela rasti jer bi cijena preuzimanja sigurno bila između 200 i 300 kn da Validus nije
u škarama.Mora se prodavati imovina da bi se namirili vjerovnici i ušlo u normalno poslovanje.
Ali ovdje se ne radi o prodaji sa gubitkom nego o prodaji uz sigurnu dobit.Posao Šelebaja je da to
bude što više.Za sve nas dioničare Validusa odlična situacija.Ali onaj što kupuje bi htio što
jeftinije pa se zato sve ove aferice,podmetanje klipova,politički linč itd.

U Validusu će teći med i mlijeko ili…..kao što kaže moj prijatelj MedoBudo.

Šelebaj je jučer odgovorio da nema novih činjenica jer se navodno jučer popodne sastala garda i sve dogovorila. Ne očekujem da će ovo u medije dok se ne potkože na BPBA,ali je tamo tanak ask i VLDS. Ne budite naivni,ovdje nas čekaju još dvije velike vijesti.Ovaj da je stvarno htio zaustaviti prodaju VABE bi zatražio od suda blokadu imovine Validusa,a to se provodi po hitnom postupku. I malo pročitajte između redaka zašto je HBOR rekao da će potpisati dogovor sa Validusom u 2 mjesecu (progooglajte malo o prilagodbi modela A pa će vam biti jasnije). Čujemo se iznad 20 kuna sa novim info,a do tada kopajte,zovite,gnjavite,ucjenjujte jer se samo tako može protiv orkestriranih makinacija.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

U novinama redovito izbjegavam crnu kroniku, ovdje negativce moram barem preletiti pogledom…
Može jedan neozbiljan prijedlog?
Trebali bi napravit 2 topica svake dionice. Prvi sa samo lošim vijestima i pozitivom, a drugi za istu dionicu, ali sa negativom…
Pa se čovjek ujutro ustane i kaže si… hm, danas sam baš raspoložen za malo negative, ajde idem pogledat što ga seru po VLDS-B(lack)-A.
Ili, joj što je danas lijep i sunčan dan, što piše na VLDS-W(hite)-A? VLDS će na 5x preksutra?! Što je danas lijep i sunčan dan, em što mi je prekustra rođendaaaan (nije) [lol]

Ispričavam se na krajnje neozbiljnom postu, ali nemože Vam škoditi.

Cerclage@
Ovu ste navodnu pouzdanu info zasigurno ponovo dobili od famoznog muža vaše prijateljice koji radi kod FIMAŠA itd. zar ne?
Zar vas nije prilikom i tijekom zadnjeg zahtjeva pokretanja stečaja od Đ.Đ. Stan d.o.o.-a, vaš famozni prijatelj – zaposlenik FIMAŠA, jednog lijepog bivšeg dana, hitro bio obavijstio da se odmah riješite VLDS-a, jer dogovor sa Đ.Đ. nažalost nije uspio, da neizbježno slijedi stečaj ostatka FIMA grupe, Plurisa, Validusa te da će svi zaposlenici dobit otkaz itd.itd… te ste naravno i isklučivo prijateljski putem PM sve vaše tzv. prijatelje (sa povećim portfeljom VLDS-a) obavijštavali o istome kako bi te izazvali paniku i rasporodaju VLDS-a, jer ste prethodni dan ili sl. prodali svoj veliki portfelj, pa ste velikim rušenje cijene htjeli samo prijateljski jeftino dokupiti tj. drastično povećati vaš porfelj VLDS?!
Info dobio od nekoliko forumaša – bivših VLDS – jer su neki radi vaših lažnih insajd info putem PM izgubili brdo-brdo love te se još ni dan danas nisu oporavili…
Toliko o vašim bivšim tzv. sigurnim i provjerenim info, posebice vaše nove javne i navodne info u svezi jućerašnjeg sastanka GARDISTA.
Kolko VLDS vrijedi – pokazat će vrijeme i interes za istim. Nikakvi forumi, forumaši, individalni za i kontra drukovi za gore-dolje, zasigurno minorno utjeću na cijenu VLDS.
Cijenu VLDS određuje sveopći i većinski invest sentiment, a istog zasigurno ni vI, ni ja ni ostali ovdje ne određujemo… Valove za gore i dolje odeđuje druge ekipa, a ista nije ovdje niti ima vremena biti ovdje te razglabati razne ulične i jeftine – naravno sve naše ovdje – špekulaciji te nadasve i isključivo osobne interese.
Mudar surfer hvata Val otraga za grivu, a ne zalijeće se mu se u podnožje…



Lijepo sam vas sve pokušao neizravno upozoriti da ne nasjedate na onaj intervju u petak jer sam već to isto doživio ovdje u nekoliko navrata i to je bio jedan od razloga što sam pobjegao. Podignu cijenu da se iskcaju po malim investitorima, a onda 2-3 tjedna ponovnog spuštanja cijene na razine oko 6-6.50 kuna i onda novi ciklus.

[embarass]
[/quote]

Bravo kolega!

na koliko je danas donja blokada? [undecid]

9,80kn




Najbitnija stvar u svemu je to što Pluris ni Nikomat nisu prodavali dionice u ovom rastu. Druga stvar,za koju sam potrošio cijelo jutros na telefonu,je to što ovaj prijedlog za stečaj nema privremenu mjeru,imovina nije blokirana i ako HBOR se dogovori sa Validusom ode VABA.

ako ode VABA, pare sjedaju na blokiran račun Validusa i sve će u sekundi biti potrošeno na podmirenje vjerovnika u FINI…i još neće biti dosta…a ono što će ostat u VLDS je jedan škart veći od drugoga: MILS, MIRNA, VIS…). ako proda VABU, VLDS je gotov [bye]
[/quote]
Prvo da riješimo ovo "ako"………..nema ako, vlds mora prodati vabu, to je gotova priča.
Drugo, grob ste već iskopali, misu zadužnicu održali [bye] ali pokojnik nikako da umre.
Treće: dao sam si malo truda i pročitao tvojih 4-5 zadnjih postova, svi su na različitim temama, ali imaju samo nešto zajedničko, a to je crnjak, drukaš protiv svega, pa čak i ine.
Četvrto: dao sam si malo više truda i pročitao postove ostalih kolega koji pokapaju vlds, i gle čuda, i oni na svim temama pišu crnjake kao i ti.
Zaključak: kako vam se samo da trošiti vrijeme na to? Pa zar misliš da će crnjak pisanje utjecati na odluke ozbiljnih ulagača? Ili kokošariš na naivnima i neiskusnima? Jesi li bolestan? Jer sve što si napisao, to je već viđeno. Imaš nešto provjereno, da drži "vodu"?
Ja sam pisao da će vlds prodati vabu (10 dana kasnije to je i objavljeno)
Isto tako sam pisao da će sve biti objavljeno u medijima (a objavljuje se i dobro i loše)
Objaviće se i cijena za dionicu vabe…….pa vaš "pokojnik" će još malo poživjeti
A do tada svi kokošari, zečevi, burek trejderi prodajte vlds, ali ne pišite gluposti, jer mi vas je već pun k.
[/quote]

A šta si ti toliko nervozan drugar…. jer smo lepo pisali da je ovo veoma volatilna akcija sa velikim potensijalom i mogućnosti za bankrot. Ne znam šta očekuješ kad je tome tako?

Mene je moj drugar Pedja naučio i to sam upamtio kao jedno od osnovnih pravila kod ulaganja para, ako te neka akcija čini nervoznim, neurotičnim i uzrokuje nesanicu i stomačne tegobe, ti je lepo prodaj i ne beri brigu više… Ima na ovome lepome svetu i drugih, mnogo boljih akcija od ove sa većim potensijalom za zaradu i sa mnogo manjom verovatnosti za bankrot.

I nemoj me nasmejavat da u ovo jada ima ozbiljnih ulagača…

I zapamti drugar, taština i tvrdoglavnost najveći su neprijatelji zdravog razuma, a time i uspešnog ulaganja para.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

New Report

Close