VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne samo da se prozor brani, nego se i krenulo u kontranapad s 54 komada [lol]

ovo je gotovo ista stvar kao s Mimovićem, dim o kupnji Vabe da se odgodi stečaj, pa sad ovaj G. diže stečaj. nema što, zanimljiva orkestrirana dionica. a gdje nam je kolega graditelj? pa mi smo skupa ovo vozili prije par godina, a dividendu još nismo dobili. pa nije valjda pukao pred ovaj pump and dump [undecid]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ne samo da se prozor brani, nego se i krenulo u kontranapad s 54 komada [lol]

Ha Ha…



Ima puno igrača kojima je pao za oko paket vabe, al svi bi htjeli badava. Ima netko podatak po koliko je grad Varaždin dokapitalizirao banku prije par godina ?

A odaklem tebi da je grad nešto dokapitalizovao?

Kakav ja imam dojam, izgleda da je niko neće ni badava…

[/quote]

Izgleda da ipak nije, pogledao sam u top 10 i tamo nema grada. Ostalo mi u sječanju pa izgleda da je samo bio plan da grad sudjeluje u dokapitalizaciji, koja se btw nije dogodila, još.

Opet su nas preveslali :-((((




Ima puno igrača kojima je pao za oko paket vabe, al svi bi htjeli badava. Ima netko podatak po koliko je grad Varaždin dokapitalizirao banku prije par godina ?

A odaklem tebi da je grad nešto dokapitalizovao?

Kakav ja imam dojam, izgleda da je niko neće ni badava…

[/quote]

Izgleda da ipak nije, pogledao sam u top 10 i tamo nema grada. Ostalo mi u sječanju pa izgleda da je samo bio plan da grad sudjeluje u dokapitalizaciji, koja se btw nije dogodila, još.
[/quote]

Da, da baš će neko da dokapitalizuje banku čiji ni osnovni kapital ne more da nadje kupca… I to pogotovo lokalna i kotarska uprava, posle svih afera u Varaždinu i na državnoj razini.

Meni ovo sve vuče na igranku sa lošim namerama, a sad znate na čijoj je strano od nekih veoma faljen drug Selebaj… ovi upućeniji to već odavna znaju. I na kraju, ko bi se pametan i dobrog renomea latio posla spasavanja firme koja je više od godinu dana pred bankrotom?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

hmmm…
Zasto se pljuje po VABA banci?…
Da se dokupi po nizoj cijeni?…

-gdje je bila kupnja kad je cijena BPBA bila 63kn ?
-gdje je bila kupnja kad je cijena VLDS bila 7kn ?

-kad su se imaoci preplasili gubitka svega na cijeni VLDS od 6kn , mudri su kupovali i riskirali

pozz!

dont Vori be happy
[cool]

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


ovo je gotovo ista stvar kao s Mimovićem, dim o kupnji Vabe da se odgodi stečaj, pa sad ovaj G. diže stečaj. nema što, zanimljiva orkestrirana dionica. a gdje nam je kolega graditelj? pa mi smo skupa ovo vozili prije par godina, a dividendu još nismo dobili. pa nije valjda pukao pred ovaj pump and dump [undecid]

šta je sa Mimiem? jel on iskrco pare, znam da je krenuo istovarat još na ljeto..

Ovdje upišite svoj komentar… [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

prozor pao. stop. nastavak sutra. stop. danas očekujemo promjene u top 10. stop. [thumbsup]

…ajde…fala bogu…gotovo za danas…bar sam dokupio oko blokade…nemora biti dobro…ALI…..alli baba i 40 razbojnika…. [embarass]…vidit čemo sjutra…….

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

tipavac@
mislim da bi bilo bolje da ste čekali do sutra/naredne dane…
Ova nova priča oko pokretanja stečaja (uz moguću novu spremnu) će se još dobrano izvrtiti pro i kontra… al, već viđeni scenarij za gore, pa drastično dolje itd…

Trenutno stanje kupnje za sutra:

Najbolje ponude VLDS-R-A
Kupnja Cijena

700 11,63
151 11,00
1.370 10,75
100 10,72
250 10,05
900 9,92
994 9,91
1.500 9,87
120 8,52
2.000 7,75

New Report

Close