VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Šta će tek biti kad se sazna cijena za koju su se pogodili i kad slijedeći tjedan grunu još dvije fenomenalne vijesti…

E, šta bi kolega fotije dao da zna koliko talijani nude validusu i plurisu za 672171 dionicu vabe [lol]
A [lol] se kada sam rekao da punim bid….po njemu propale firme.
Preporuka onima slabijih živaca: prodajte, cijena je odlična [thumbsup]
Do idućih novosti
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


pozdrav kolegama Mrgudu i Lopini … glasnogovornicima VLDS-a iz najtežih dana koji su i opet pokazali zašto na burzi zarađuje samo 10% ljudi … uh kako je lijepo gledati troznamenkasti % zarade

već smo zaboravili rolerkoster DKVS

G. Lopina može neki novi prijedlog, vidim da Vas ide brutalno


Pozdrav i vama Pinball.
Bolje od Validus na 13 do 14 teško je naći na ZSE.To bi trebalo do 20 u slijedečih desetak dana ,
a kada se dobre najave i potvrde i realiziraju i 30 je lako dostupno.
A kada budemo na 30 eto nas tek na 30% NAV ili BV.
Ali u rasponu od 13 do 14/možda se zaleti kratkoročno i malo niže,ispod 12 nebi smjelo jer
sa današnjim probojem 13 i zadržavanjem iznad,izgleda da 13 postaje podrška,a do danas je to bila
brana za rast.
S obzirom da sam bio jako izložen Validusu kada je bio na 6-7 ,morao sam malo skratiti da mi portfelj
ne postane visoiko rizičan sa izloženošću jednoj dionici.
Validus, ljubavi moja,oprosti.U ovom poslu moramo se držati pravila iako kažu da u ljubavi i ratu
pravila nema i da je sve dopušteno.

U Validusu teče med od kadulje i alpsko mlijeko u potocima.

nemojte se zaletavat previše, ok imamo promet, ali je bid prilično šupalj bio dakle mogli bi malko natrag…

ps. nisam prodao niti jedne [proud]

slijedi nam precesija

Večernji list: Nizozemski fond želi kupiti Validusov udio u Vaba banci

Varaždinski Validus zaprimio je indikativnu ponudu za prodaju 513.477 dionica Vaba banke koje su u njegovu vlasništvu.

Vladimir Šelebaj Sellier, Validus Vladimir Šelebaj Sellier, Validus Kako prvi javlja Večernji list, indikativnu ponudu navodno je predao fond koji je među tri najveća vlasnika Vaba banke, a to bi, prema podacima SKDD-a, bio Balkan Financial Sector Equity fund C.V. iz Amsterdama u Nizozemskoj koji trenutačno drži 292.000 dionica Vaba banke, odnosno 16,54 posto ukupnog udjela. Od dolaska u Validus Vladimir Šelebaj-Sellier naglašava kako je imovina Validusa znatno veća od postojećih dugova, zbog čega krizna uprava na čelu s njime u idućih pet godina namjerava prodajom dijela imovine namiriti dugove svim vjerovnicima.

Zivio selebaj.,pravi kralj a prijetili mu zatvorom.,covjek zna sta radi i vidi se da debelo vjeruje u vlds.,vracamo se na 30…

sad je mnogima žao što su izašli van izmedu 5-7 i sad pljuju po dionici a mogli su ljepo zaraditi svaka čast onima koji su vjerovali u ovu dionicu iskreno se nadam da če još gore


sad je mnogima žao što su izašli van izmedu 5-7 i sad pljuju po dionici a mogli su ljepo zaraditi svaka čast onima koji su vjerovali u ovu dionicu iskreno se nadam da če još gore

A ja se nadam da vas je netko ošišao i to do kože,taj lik sada kupuje BPBA i uskoro ćete ovdje čitati nove hvalospjeve.Taj VLDS je namjerno žrtvovan,nisu ovi čudotvorci iz VŽ inkubatora od jučer,ite to u stečaj samo je pitanje kada ?

obožavam strvine-posebno ovce



pozdrav kolegama Mrgudu i Lopini … glasnogovornicima VLDS-a iz najtežih dana koji su i opet pokazali zašto na burzi zarađuje samo 10% ljudi … uh kako je lijepo gledati troznamenkasti % zarade

već smo zaboravili rolerkoster DKVS

G. Lopina može neki novi prijedlog, vidim da Vas ide brutalno


Pozdrav i vama Pinball.
Bolje od Validus na 13 do 14 teško je naći na ZSE.To bi trebalo do 20 u slijedečih desetak dana ,
a kada se dobre najave i potvrde i realiziraju i 30 je lako dostupno.
A kada budemo na 30 eto nas tek na 30% NAV ili BV.
Ali u rasponu od 13 do 14/možda se zaleti kratkoročno i malo niže,ispod 12 nebi smjelo jer
sa današnjim probojem 13 i zadržavanjem iznad,izgleda da 13 postaje podrška,a do danas je to bila
brana za rast.
S obzirom da sam bio jako izložen Validusu kada je bio na 6-7 ,morao sam malo skratiti da mi portfelj
ne postane visoiko rizičan sa izloženošću jednoj dionici.
Validus, ljubavi moja,oprosti.U ovom poslu moramo se držati pravila iako kažu da u ljubavi i ratu
pravila nema i da je sve dopušteno.

U Validusu teče med od kadulje i alpsko mlijeko u potocima.
[/quote]
Ovdje se prodaje rog za svijeću,kupaca uvjek bude.

obožavam strvine-posebno ovce


E, šta bi kolega fotije dao da zna koliko talijani nude validusu i plurisu za 672171 dionicu vabe [lol]
[thumbsup]
Do idućih novosti
LP

a šta bi tek ti dao da znaš da Talijani ne nude ništa nego Švicarci .
do tvojih idućih insajd novosti [bye]

Prodavao sam ja ATPL po 3700, KODT po 5900 i VIRO po 1600 i opet ću

Stvarno nebi volio biti u kozi ovima sta su izisli na 5-7.,nije im dobro.,sad bi najrade neku bombu postavili u vabi samo da cijena padne da bi se mogli vratit nazad i uzivati u slijedecim vjestima i gledati kako se vlds zeleni.,nece moci deckici ne pali vam drukanje vise.,trend up up..

Meni jedna stvar nije ovdje jasna, a to je pojam da se ovdje, kao i na drugim temama, nalaze odredjeni "dusebriznici" o nekoj dionici koji junacki po njoj pljuju i gaze a navodno nisu u posjedovanju istih. Pa koja je to onda terapija da se bez argumentiranja neku dionicu baca na pod a nisu vlasnici te dionice?! Stvarno smijesno! Moje rijeci prethodno napisane o ovoj dionici i o ovoj firmi su bile argumentirane u smislu da postavim pitanje hoce li se Selebaj rijesiti dugova na nacin da proda dionice jer su mu to pitanje bili postavili u interview-u a on nije htio odgovoriti. Pa samim tim mi se postavilo pitanje da li je ovo sada bila rasprodaja njihovih dionica zbog duga. Kako vidim da je u igri Nizozemska banka tada je ipak ocito rijec o NE NAMJERNOM pumpanju dionice kako bi se podmirili dugovi jer ako se ne varam NEMA promjena u prvih 10 a valjda to nesto i govori.



E, šta bi kolega fotije dao da zna koliko talijani nude validusu i plurisu za 672171 dionicu vabe [lol]
[thumbsup]
Do idućih novosti
LP

a šta bi tek ti dao da znaš da Talijani ne nude ništa nego Švicarci .
do tvojih idućih insajd novosti [bye]
[/quote]

Mozda kolega zna da su i Talijani u igri…

New Report

Close