VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


čeka se habor i deblokada računa

kad i ako prodaju VABU (koja im realno jedino vrijedi u portfelju), mogu komotno staviti ključ u bravu
MILS prezudužen, MIRNA također itd.

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


baš me zanima hoće li hanfa poništiti sve transakcije koje su se desile od kad je počeo rast sa 7 kn.
ovo se samo na našoj burzi može dogoditi,u americi bi neko dobio 10 godina zatvora za upozorenje drugima.
ali šta reći o njima kad nisu čoviću zbog plive ništa napravili i kod masu drugih slučajeva.
bitno da su tlm držali blokiran 2 godine i vupik.

Da? To bi baš bilo zanimljivo, poništiti samo rast, pad nema veze, pa ako je netko kupio po 13 i prodao opet po 13 prodaju mu treba poništiti a kupnju ne? Zbilja pravo rezoniranje, možeš samo izgubiti a hanfa je tu da spriječi dobitak, lol.

Pratite trgovanje danas na VABI za 10 minuta ,biti će vam puno toga jasnije.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

A šta je s BPBA, još uvek je nisu blokirali… Zar vam to nije ni najmanje sumnjivo, prodaje su navodno udeo od 29 odsto banke, a ni jedan novi bid se ne pojavi i niko ne pita za blokadu i nove materijalne činjenice?

Dobro, šta rade berza i Hanfa?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kako ja volim ovo dubrivo.,zivio vlds.,trebalo je dugo cekati ali pocelo se isplacivati.,pozz

jučer sam prodao očekujuć korekciju, i čekao s 15% nižim nalogom na kupnji. molim da mi dodijelite jedinice na ovoj temi i na što smo danas tržili budući da si ih sam ne mogu dati, a kolčine sam zaslužio. uši magarca su mi već narasle.

sretno svima, i nek vam već drugi tjedan vlds bude na 20+

ma dobit ćeš 100tku za iskrenost. moraš mijenjat termostat



otpor na 14kn. par puta smo se odbijali. ako ga prođemo, a promet je velik eto nove potpore

Već sada protrgovano preko 2% ukupni dionica To vam je kao da se protrguje 200000 Ine ili 1600000 Ht Strašno a još nije ni 13h
[/quote]

Kako to misliš da je isto? [lol]

Ti komade brojiš, pa nije prošlo ni 800 hiljada dinara…jedva dva odsto fonda.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

ti si na ovom forumu dosadio i Bogu i svjetu i svojom bezobraštinom prema svima nama,uz sve činjenice koje govore suprotno od onoga što pišeš ne odstupa tvoja tvrdoglavost.Ako ti ne odgovara ova burza imaš ih u regiji više pa idi tamo i soli pamet drugima, a nas pusti same da donosimo odluke u svakom slučaju suprotne od tvoji.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Validus-primio-ponudu-za-prodaju-513.477-dionica-Vabe?homesrclink=carousel


ti si na ovom forumu dosadio i Bogu i svjetu i svojom bezobraštinom prema svima nama,uz sve činjenice koje govore suprotno od onoga što pišeš ne odstupa tvoja tvrdoglavost.Ako ti ne odgovara ova burza imaš ih u regiji više pa idi tamo i soli pamet drugima, a nas pusti same da donosimo odluke u svakom slučaju suprotne od tvoji.
Zaboravio sam reći da se ovaj post naravno odnosi na fotijea



čeka se habor i deblokada računa

kad i ako prodaju VABU (koja im realno jedino vrijedi u portfelju), mogu komotno staviti ključ u bravu
MILS prezudužen, MIRNA također itd.
[/quote]
Po koliko će ići prodaja Vabe.Moja prognoza oko 250kn po dionici

New Report

Close