VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:17.
Na upit Upravi Drustva Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje nisu dostavljene Burzi a mogle bi utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

znači, običan lažnjak je ovo u novinama! nevjerojatno, sramotno kako navlače ljude da se iskrcaju!!!!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi


ok ekipa

to je to što smo čekali..

sad bi mogli malo o targetima ..

ja sam uskoro na nuli, razmisljam koliko želim zaraditi [shocked]

kud si navalio! Nećemo o targetima prije 4x [thumbsup]

otpor na 14kn. par puta smo se odbijali. ako ga prođemo, a promet je velik eto nove potpore

Ajde traderi jeste se iskrcali? Oćemo do 15 potegnut sada? All aboard! [wink]



Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:17.
Na upit Upravi Drustva Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje nisu dostavljene Burzi a mogle bi utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

znači, običan lažnjak je ovo u novinama! nevjerojatno, sramotno kako navlače ljude da se iskrcaju!!!!
[/quote]

Ma ne, pogrešno si razumeo. Selebaj je u ime Validusa već obavestio javnost o indikativnoj ponudi za Vabu, a nakon toga nema novih materijalnih činjenica ni vesti. Jedino ako se u medjuvremnu javio i drugi kupac…
[lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

baš me zanima hoće li hanfa poništiti sve transakcije koje su se desile od kad je počeo rast sa 7 kn.
ovo se samo na našoj burzi može dogoditi,u americi bi neko dobio 10 godina zatvora za upozorenje drugima.
ali šta reći o njima kad nisu čoviću zbog plive ništa napravili i kod masu drugih slučajeva.
bitno da su tlm držali blokiran 2 godine i vupik.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


otpor na 14kn. par puta smo se odbijali. ako ga prođemo, a promet je velik eto nove potpore

Već sada protrgovano preko 2% ukupni dionica To vam je kao da se protrguje 200000 Ine ili 1600000 Ht Strašno a još nije ni 13h

Šta će tek biti kad se sazna cijena za koju su se pogodili i kad slijedeći tjedan grunu još dvije fenomenalne vijesti…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

čeka se habor i deblokada računa



Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:17.
Na upit Upravi Drustva Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje nisu dostavljene Burzi a mogle bi utjecati na promjenu cijene dionica[/u].
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

znači, običan lažnjak je ovo u novinama! nevjerojatno, sramotno kako navlače ljude da se iskrcaju!!!!
[/quote]

E moj Titus…. Lijepo ti piše ‘…koje nisu dostavljene burzi…’.


fotije što si se sav zapalio….odi malo udahnut svježeg zraka na Frušku goru…jer netko tko i nezna baš nešto o dionicama ne mari za to na temelju čega je u kratkom roku zaradio 100% ako je ušao na 6,xxkn…a što se tiče obavijesti (što god da bude od nje) pohvalno je da se uopće objavila, što ukazuje na transparentnost Šelebajevih postupaka…

Baš se vratio pre par dana sa Romanije i mogu da ti kažem da je tamo mnogo lepše nego ovde, a i burek je bolji….

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

– A, koliko je to kuna ?
– Koliki je odnos Kuna/Dinar ?
PLIZ !

du du du .. nema nam pomoći

New Report

Close