VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa možda fotije i radi u fondu. još nisam naišao da je rekao nešto pozitivno o bilo kojoj dionici

Staklenici su igranka ko i ovo, platiš 500 evra članak u novinama i onda napališ par jebivetara ovde koji ganjaju zeca, al na kraju će da isteraju lisicu…

Al će da vas izrade i ovde.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

ok ekipa

to je to što smo čekali..

sad bi mogli malo o targetima ..

ja sam uskoro na nuli, razmisljam koliko želim zaraditi [shocked]

slijedi nam precesija


sad bi stvarno sjela i neka sluzbena informacija 🙂

prorok! [thumbsup]

kupnja nadmašuje prodaju :))))

Zaboravili ste na Bisakova…..

Savjet ovima koji su zaspali na asku-i dok traje blokada možete micati naloge na više razine. Ovo će prošišati do visokih razina…

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Pa bilo bi lepo od Hanfe da blokira trgovinu akcijama Vaba banke čisto dok se ne razjasni situasija jer ovo još nisam doživeo da neko obavšteva berzu o indikativnoj ponudi… to mogu ja da napišem na parčetu hartije i potpišem ili izmislim celu priču jer očito su Selebaju obećali i nešo akcija ovog djubriva ako nastavi varati narod i nastavi odugovlačiti s bankrotom…. ko zna kakve se tu sve spletke dogadjaju… Zanimljivo je da niko nije postavio ijedan nalog na Vabi od objave vesti…. a vi ste već napucali ovo jada.

Vi mene morete smatrati zločestim, ali ja sam i dalje poprilično siguran u to da će ova kompanija na kraju završiti u bankrotu. Ponavljam, neko će na kraju morat račun da plati…

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

do tada će se lijepo zaraditi. a što se vabe tiče trgovanje je u 13:00. pa ako netko želi kupiti neće sad počet dizat paniku

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama VLDS-R-A nastaviti u 12:17.
Na upit Upravi Drustva Validus d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje nisu dostavljene Burzi a mogle bi utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

fotije što si se sav zapalio….odi malo udahnut svježeg zraka na Frušku goru…jer netko tko i nezna baš nešto o dionicama ne mari za to na temelju čega je u kratkom roku zaradio 100% ako je ušao na 6,xxkn…a što se tiče obavijesti (što god da bude od nje) pohvalno je da se uopće objavila, što ukazuje na transparentnost Šelebajevih postupaka…

Al će sad trebati imati brz prst [bye]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

New Report

Close