VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega hrimar, poznavajući lopinu on se iskrcao na otvaranju danas ili jučer popodne. to što i dalje piše je potpuno nebitno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


TOP 10 na DKVS je i dalje isti, tamo isto nitko nije prodavao…
za ZDNK ne znam, nisam pratio…
a biti povodljiv za TOP 10 u ovim situacijama i nije najbolja smjernica za male dioničare…

Naravno da nije (iako ne malo puta može ukazati na razne stvari). Samo sam skrenuo pažnju na to da se struktura ulagača u TOP10 Đakovštine i Validusa drastično razlikuje – dok je u Đ dobra trećina u "državnom portfelju", kod Zdenke je to bilo preko 62% – ovdje je sve iz TOP10 u privatnim rukama. To naravno ne znači samo po sebi ništa, ali je činjenica. [smiley]

Platit će kaznu jer i idemo dalje po starom, kao uostalom i Baća prije njega i tada nitko nije od toga radio slona niti je bilo blokada. Da vjerovnici žele stečaj onda bi ga već davno Baća pokrenula i ne bi trebali Šelebaja.



koje zatišje!!! Kao pred buru. Ubija malo ta neizvjesnost

kako za koga kolega… Božićna čestitka je na putu:-)))
[/quote]

Upravo je stigla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Naravno da nije (iako ne malo puta može ukazati na razne stvari). Samo sam skrenuo pažnju na to da se struktura ulagača u TOP10 Đakovštine i Validusa drastično razlikuje – dok je u Đ dobra trećina u "državnom portfelju", kod Zdenke je to bilo preko 62% – ovdje je sve iz TOP10 u privatnim rukama. To naravno ne znači samo po sebi ništa, ali je činjenica. [smiley]

U krivu si, najveći vlasnik Validusa je Država preko HBOR-a samo to ne piše u SKDD.

A onda je sve jasno…
Tko ostane zadnji, neka ugasi svjetlo!

Jedno pitanje?U naslovu piše: DORH razmatra… A šta ako razmotri da je sve OK,tj, pa puti Šelu da spasi Validus? [sad]


kolega hrimar, poznavajući lopinu on se iskrcao na otvaranju danas ili jučer popodne. to što i dalje piše je potpuno nebitno.

tako je!!!
isto je radio na DKVS!!!
pisao je da kupuje DKVS a u tišini se iskrcao i onda zauvijek nestao sa teme!!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

-12% jutros, + 15% poslie podne
Zar nakon ovog potpuno nebitnog i isforsiranog novinskog natpisa za VLDS, ne slijedi komentar te očitovanje najnovije situacije u VLDS (zadnja faza nagodbe sa Podravkom) od Šelebaja
Nekima bi jutrošnja prodaja mogla dobrano prisjesti


-12% jutros, + 15% poslie podne
Zar nakon ovog potpuno nebitnog i isforsiranog novinskog natpisa za VLDS, ne slijedi komentar te očitovanje najnovije situacije u VLDS (zadnja faza nagodbe sa Podravkom) od Šelebaja
Nekima bi jutrošnja prodaja mogla dobrano prisjesti

s takvim stavom ćeš i bez gaća ostat ne samo novaca…

graditelj, 22.12.2010. u 11:00

bit ce plača ovdje

ovdje je vrijeme plača prošlo već davno. tko je bio na 200 pa pao na 20 pa pao na 8, što još može izgubiti. Ovdje je već izgubljeno 95% vrijednost dionce, ne znam zašto bi netko plakao za preostalih 5%. Sad je ionako svejedno onima koji su unutra. Plača bi moglo biti jedino ako se odblokira i poraste 200-300% u par dana.

Marcipane, marcipane, doista mi nije jasno što li pak ti ovdje visiš i za čima tolko željno, a po tebi Oskarovski bezvrijdeno, sliniš.
Kupuj druge jeftine prilike poput sada vrijedne INE i itd.

New Report

Close