VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mrgud kupio i jutros !!
Lijepi pozdrav forumu – forumašicama i forumašima !! Stojka od mene ?? [bye]

Kolega lp kad nam se vračate znate več kud najavili ste a još ste u Vlds.

Vidim da je netko samo jutros možebitno ostao bez eventualne buduće vikendice na moru ili lijepom jezercu…



Mrgud kupio i jutros !!
Lijepi pozdrav forumu – forumašicama i forumašima !! Stojka od mene ?? [bye]

Kolega lp kad nam se vračate znate več kud najavili ste a još ste u Vlds.
[/quote]

Uskoro prijatelju, uskoro.. sad uzimam danak u DLKV i HT-u. VLDS čekam, a onda … !!
LP cijeloj ekipi i mirno more !!

I very much love INGRA !!


Vidim da je netko samo jutros možebitno ostao bez eventualne buduće vikendice na moru ili lijepom jezercu…

Ma kakve vikendice???????? Ostao je, u najmanju ruku, bez hotela s pet zvjezdica!!!!!!!!!!!!!!! 😀

I na pitanje kako je podmireno dugovanje, priče dviju strana se razilaze. Direktor Đuro Stana Antun Bogović kratko je prokomentirao da je “potraživanje riješeno Validusovom uplatom na naš račun”. No, Šelebaj – Sellier takve tvrdnje odbacuje. “Ne znam zašto vam je tako rečeno jer Validus nije ništa platio Đuro Đaković Stanu, već smo se samo sporazumjeli oko povrata duga.

Da malo pojasnimo duh jezika, za one koji doslovno shvaćaju. Termin "muljanje" upotrijebljen je u smislu razilaženja izjava direktora ĐĐ Stana i Šelebaja – primjera radi konstrukcija "ŠTO ONI TO MULJAJU", ili "NEMOJ MI MULJATI" koristi se uobičajeno u smislu negiranja konkretnog iznošenja činjenica, a u što zasigurno ne spadaju termini "ne znam zašto, nismo znali, pa ja sam… itd. itd." od kojih je barem jedan korišten u predmetnom tekstu.


Kolega Weraxion,
budući da ste kelegi Compa, kako dole stoji, replicirali da možete tj. naveli "Jer mogu…", najiskrenije se nadam da možete i argumentirano dokazati vašu tvrdnju da g. Šelebaj – predjsjednik Uprave Validus d.d. mulja.
U suprotnome mogli biste si eventulno, ako se za to utvrde bilo kakve valjane zakonske osnove, navući mnoštvo pojedinaćnih tužbi zbog klevete te na raznim pojedninačnim ili skupnim mogućim, vašim, a ne Validus ročištima, dokazivati opravdanost vaše negativne tvrdnje te insuacije o d.d. Validus te njegovim vlasnicima.

Shodno prethodno navedenom lijepi Vas uljudno i forumski kolegijalno molim da se u buduće suzdržite bilo kakvih neargumentiranih javnih tvrdnji.
Lijepi Vam pozdrav.
P.S:Kleveta može biti uperena protiv fizičke i prave osobe (poduzeće i sl.).
Izvor:
http://www.poslovniforum.hr/potrosac/zastita.asp
Antun Vrdoljak tu.i novinara i re.isera
zbog klevete
ZAGREB, 17. rujna . Hrvatski redatelj i èlan Meðunarodnoga
olimpijskog odbora Antun Vrdoljak podnio je privatnu tu.bu
protiv novinara Dra.ena Ilinèiæa i re.isera Hrvoja Hribara
zbog klevete. U privatnoj se tu.bi navodi da su optu.eni 9.
o.ujka 2000. godine u Veèernjem listu objavili èlanak pod naslovom
»Ne .elim da Vrdoljakov film pojede pola godi.njega
filmskog proraèuna«. U tom su tekstu, smatra Vrdoljak, objavljeni
.tetni navodi kao .to su da je Vrdoljak uhvaæen na utaji
poreza te da »neke hrvatske redatelje, ne samo Antuna Vrdoljaka,
optu.ivali su da muljaju s novcem koji im je dr.ava
dodijelila za filmove«. M.B.

Izvor:
http://www.vjesnik.hr/Pdf/2002%5C09%5C18%5C23A23.PDF






@weraxion

Privremeni stečajni upravitelj je dobio otkaz 13. prosinca , tj. više ne postoji.

Kako ti se da cili dan kakit na ovoj temi , jeli to netko želi kupit ???

Jer mogu…
[/quote]
Jučer si sa svojim tekstom neke male investitore potaknuo na prodaju.Najgore je što si kopirao
tekst iz poslovnog i to samo onaj loši donji dio.To nije fair.Ja sam nešto jučer kupio u padu,radio
si u moju korist. danas nisam uspio,jer je tuklo samo desno.A lude li dionice.
Poplašio si male,a veliki i dalje drže svoje dionice.Već 6 mjeseci stoje kao stina i čuvaju svoj udio.

Na Validusu će teči med i mlijeko ili….kao što kaže moj prijatelj MedoBudo.
[/quote]

A koji je to dio teksta "dobar"? Onaj o muljanju Šelebaja ili direktora ĐĐ Stana?
[/quote]

[/quote]

10 naloga na kupnji od 40-200 komada [lol]. Prvidna potražnja [cry]!!!!!!!!!!! Sve sitni nalozi i male
vrijednosti a ima im mnogo, pa tko se upeca. Da je ova dionica tako sjajna kako
neki propovijedaju cijena joj nebi bila 7-8 KN nego 5-10 puta veća.

Doista je smiješno kako neki ovdje pokušavaju po osnovi trenutnih samo cca 3,2% VLDS dionica na prodaji, a od ukupnih 2.700.000 komada, dakle po osnovi cca 96,80% dionica koje "nisu na prodaji" na ZSE, "stručno" prikazivati navodnu bezvrijednost VLDS.

Naime od gore navedenih 3,2% na prodaji, samo je cca 30.000 kom na prodaji ispod 9 kn, a ostalih 57.500 kom na i preko 9 KN do visokih xy kn…

Dakle cca 96,80% vlasnika VLDS-a, valjda itekako puno bolje znaju pravu pozitivni istinu i visoku fer i realnu vrijednost VLDS, jer bi je inaće odavno dali na prodaju putem ZSE ili sl….
P.S. od cca 30.000 kom VLDS ispod 9 KN na prodaji, barem ih je cca 20.000 kom dnevno špekulantskih radi potencijalnog dokupa ili eventualne "day rizik" zarade – a ne radi rasporodaje zbog ne vrijendosti VLDS ili sl.

Vidim da mi pritisak na 7,97 ne pomaže mnogo pa se povlačim na vrijeme , jer vijesti su trenutačnog učinka , a povlačenje naloga traje.


Doista je smiješno kako neki ovdje pokušavaju po osnovi trenutnih samo cca 3,2% VLDS dionica na prodaji, a od ukupnih 2.700.000 komada, dakle po osnovi cca 96,80% dionica koje "nisu na prodaji" na ZSE, "stručno" prikazivati navodnu bezvrijednost VLDS.

Naime od gore navedenih 3,2% na prodaji, samo je cca 30.000 kom na prodaji ispod 9 kn, a ostalih 57.500 kom na i preko 9 KN do visokih xy kn…

Dakle cca 96,80% vlasnika VLDS-a, valjda itekako puno bolje znaju pravu pozitivni istinu i visoku fer i realnu vrijednost VLDS, jer bi je inaće odavno dali na prodaju putem ZSE ili sl….
P.S. od cca 30.000 kom VLDS ispod 9 KN na prodaji, barem ih je cca 20.000 kom dnevno špekulantskih radi potencijalnog dokupa ili eventualne "day rizik" zarade – a ne radi rasporodaje zbog ne vrijendosti VLDS ili sl.


Mojih 4xxx kom se uvijek nalazi na prodaji.Od toga samo 500 kom nešto ispred blokade.Sve ostale
su više.Razlog zbog čega držim sve na prodaji je debeli prst.Kako u tipkanju naloga često
falim pa umjesto da kupujem, prodajem.Danas sam prodao 250 kom po 7,50 a htio sam kupiti jer
nisam sve dionice ranije stavio na prodaju,a da sam imao taj nalog nebi proša,već bi me
upozorilo da nemam dovoljno dioinica.
Ista stvar i sa kešom,kojeg bogu hvala ,gotovo nikada nemam jer sam sklon kupnji,jer ako falim nalog može mi se dogoditi umjesto da prodam kupujem.
Ali to se događa sve rjeđe,jer sam do prije nekoliko mjeseci radio samo putem tel.naloga.

Sada sam već iskusan tipkač i manje griješim,ali dogodi se.

Svim aktivnim trejderima želim fini elegantni prst!

Na ZSE teče med i mlijeko!

Lopina, Ti si kralj … da te nema trebalo bi te izmislit

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Čekamo vijesti, čekamo vijesti….


Čekamo vijesti, čekamo vijesti….

Kolega, neki očito vole i uživaju kupovati te platit skuplje tj. uveliko još riskiraju misleći da će kupit ili dokupit VLDS jeftinije…
Naime, budući da je 29.11. Šelabaj najavio obustavu ispitivanje predstečajnog postupka
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/dBd2L0f93CSZLdVM3zqBpQ==.pdf
, a što je potom i 13.12. u potpunosti povrdio: http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/j6K8M17dMXrhnWM6WvWnWw==.pdf

Logički je, a po osnovi prethodnog navedenog/najavljenog/objavljneog, da je dogovor u svezi odblokada računa samo pitanje dana… tj. Božić je za par dana zar ne… te je time i najverovatnije i objava vijesti lijepo tempirana…

New Report

Close