VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@dormio

naprotiv!!! …. već je višekratno puta istaknuto da imovina vlds daleko (!) premašuje dugovanja i da je upravo to zalog odgodi potraživanja na 5g, jer bi se u protivnom ista ta imovina prodavala navrat-nanos na štetu svih – i dužnika i vjeorovnika …
sada je opća klima da se dogovori i odgode lakše postižu nego prije godinu-dvije … sviđalo se katastrofičarima, ili ne, snijeg se ipak lagano topi … :-))

pozz zajednici … posebno kolegici cerclage ;-)*



Samo se vi čudite , ovo će prvo odraditi 100% rasta , a okidač stiže , dan-tjedan , vamo – tamo.
Sijećat ćete se ove cijene , neki s ponosom , a mnogi će htjeti zaboraviti zbog najveće investitorske boli , a to je PROPUŠTENA MASNA ZARADA.

vidim da je lopina obradio još jednu žrtvu [lol]

[/quote]

Ne vrijeđajte gospodina compu.Nije on papagalo već iznosi vlastito viđenje razvoja situacije,koje
memi odgovara.A vama još nije kasno.Tučite po 8 dok ima.Ako krene po compinom možete
skinuti 100 %,a ako krene naopačke ne možete izgubiti više od 20%/6 kn/.
Pa ovih 8 kn je premala cijena i za stečaj.

Na Validusu će teće med i mlijeko ili ……kao što kaže moj prijatelj MedoBudo!

Joj joj,…
Krivim klikom sam kupil nekaj VLDS ispod 8. Zapel za miš slučajno. A ovaj bez pameti, uvijek u kontra smjeru. Kad treba gore on dolje. Burza lijevo – ovaj desno. Samo čekam da murja iskoči iz ekrana i čapi mi vozačku. Na vijest da sutra počinje WW3 ovaj bi porasto…

Bum bil poludel.


@dormio

naprotiv!!! …. već je višekratno puta istaknuto da imovina vlds daleko (!) premašuje dugovanja i da je upravo to zalog odgodi potraživanja na 5g, jer bi se u protivnom ista ta imovina prodavala navrat-nanos na štetu svih – i dužnika i vjeorovnika …
sada je opća klima da se dogovori i odgode lakše postižu nego prije godinu-dvije … sviđalo se katastrofičarima, ili ne, snijeg se ipak lagano topi … :-))

pozz zajednici … posebno kolegici cerclage ;-)*

A sudska vještakinja i privremeni stečajni upravitelj su "drukeri"… ZA UMRIJET OD SMIJEHA… slijepo vjerovati upravi Validusa…

OK, svakome njegov izbor!

@weraxion

Privremeni stečajni upravitelj je dobio otkaz 13. prosinca , tj. više ne postoji.

Kako ti se da cili dan kakit na ovoj temi , jeli to netko želi kupit ???

1.
16.12.10. | 10:02 Curiosity | privatna poruka | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 08.12.2010.

ocjena poruke
15%
zajednica –
moderatori
Validus izgelda i očito ipka nije dužan nikome ništa!!
Imaoci VLDS-a uživajte u ovoj novoj-staroj vijesti tj. od pojedinaca namjerno ili nemarno zanemarenih istina o Validusovom navodnom dugu "pardon poklonu od 150.000.000 KN"…
NOVI ZAPLET
Marinac i Šestak darovali Fimi čak 150 milijuna…
http://www.jutarnji.hr/ma…una-/776153/?pageNumber=2
2.


Neka je vijest samo ustajala. Bitna je njena srž cijele istine o navodnim dugovima ili ne stvarnim dugovima Validusa:
" Podravka je lani Fimi dala 80 milijuna kuna kredita, a Fima je u zalog stavila 54 posto dionica Mirne koje su završile u Podravkinim rukama. Da je riječ o još jednom iznimno nepovoljnom poslu, pokazuje i Mirnin godišnji izvještaj za 2009. u kojoj je ostvaren neto gubitak od 4,3 milijuna kuna

Iz revidiranog i konsilidiranog godišnjeg FI za 2009 za Mirnu točno je vidljivo da je Podravka po osnovi ugovorenog zaloga na "uloženih" 80.000.000 kn , vlasnik već 54% Mirne tj. okvirno 58.500.000 Kn, te da time još samo od Validusa potražuje okvirno 21.500.000 KN koje točna iznosu kojeg VLDS sa svojim portfeljom od 20,30% u MIRNI posjeduje http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=MRNA-R-A
– te je zbog istog iznosa i blokiran račun VLDS tj. čim se VLDS i Podravka dogovore (a najavljeno je da jesu) oko modaliteta prekjnižbe vlasništa nad MIRNOM cijela svijesno napumpana stvar, od pojedinih VLDS profitera, oko VLDS-a je riješena…

Revidirani i konsolidirani FI za 2009 god. Mirne Rovinj
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/MRNA-fin2009-1Y-REV-K-HR.pdf



@weraxion

Privremeni stečajni upravitelj je dobio otkaz 13. prosinca , tj. više ne postoji.

Kako ti se da cili dan kakit na ovoj temi , jeli to netko želi kupit ???

Jer mogu…




@weraxion

Privremeni stečajni upravitelj je dobio otkaz 13. prosinca , tj. više ne postoji.

Kako ti se da cili dan kakit na ovoj temi , jeli to netko želi kupit ???

Jer mogu…
[/quote]
Jučer si sa svojim tekstom neke male investitore potaknuo na prodaju.Najgore je što si kopirao
tekst iz poslovnog i to samo onaj loši donji dio.To nije fair.Ja sam nešto jučer kupio u padu,radio
si u moju korist. danas nisam uspio,jer je tuklo samo desno.A lude li dionice.
Poplašio si male,a veliki i dalje drže svoje dionice.Već 6 mjeseci stoje kao stina i čuvaju svoj udio.

Na Validusu će teči med i mlijeko ili….kao što kaže moj prijatelj MedoBudo.





@weraxion

Privremeni stečajni upravitelj je dobio otkaz 13. prosinca , tj. više ne postoji.

Kako ti se da cili dan kakit na ovoj temi , jeli to netko želi kupit ???

Jer mogu…
[/quote]
Jučer si sa svojim tekstom neke male investitore potaknuo na prodaju.Najgore je što si kopirao
tekst iz poslovnog i to samo onaj loši donji dio.To nije fair.Ja sam nešto jučer kupio u padu,radio
si u moju korist. danas nisam uspio,jer je tuklo samo desno.A lude li dionice.
Poplašio si male,a veliki i dalje drže svoje dionice.Već 6 mjeseci stoje kao stina i čuvaju svoj udio.

Na Validusu će teči med i mlijeko ili….kao što kaže moj prijatelj MedoBudo.
[/quote]

A koji je to dio teksta "dobar"? Onaj o muljanju Šelebaja ili direktora ĐĐ Stana?

Kolega Weraxion,
budući da ste kelegi Compa, kako dole stoji, replicirali da možete tj. naveli "Jer mogu…", najiskrenije se nadam da možete i argumentirano dokazati vašu tvrdnju da g. Šelebaj – predjsjednik Uprave Validus d.d. mulja.
U suprotnome mogli biste si eventulno, ako se za to utvrde bilo kakve valjane zakonske osnove, navući mnoštvo pojedinaćnih tužbi zbog klevete te na raznim pojedninačnim ili skupnim mogućim, vašim, a ne Validus ročištima, dokazivati opravdanost vaše negativne tvrdnje te insuacije o d.d. Validus te njegovim vlasnicima.

Shodno prethodno navedenom lijepi Vas uljudno i forumski kolegijalno molim da se u buduće suzdržite bilo kakvih neargumentiranih javnih tvrdnji.
Lijepi Vam pozdrav.
P.S:Kleveta može biti uperena protiv fizičke i prave osobe (poduzeće i sl.).
Izvor:
http://www.poslovniforum.hr/potrosac/zastita.asp
Antun Vrdoljak tu.i novinara i re.isera
zbog klevete
ZAGREB, 17. rujna . Hrvatski redatelj i èlan Meðunarodnoga
olimpijskog odbora Antun Vrdoljak podnio je privatnu tu.bu
protiv novinara Dra.ena Ilinèiæa i re.isera Hrvoja Hribara
zbog klevete. U privatnoj se tu.bi navodi da su optu.eni 9.
o.ujka 2000. godine u Veèernjem listu objavili èlanak pod naslovom
»Ne .elim da Vrdoljakov film pojede pola godi.njega
filmskog proraèuna«. U tom su tekstu, smatra Vrdoljak, objavljeni
.tetni navodi kao .to su da je Vrdoljak uhvaæen na utaji
poreza te da »neke hrvatske redatelje, ne samo Antuna Vrdoljaka,
optu.ivali su da muljaju s novcem koji im je dr.ava
dodijelila za filmove«. M.B.

Izvor:
http://www.vjesnik.hr/Pdf/2002%5C09%5C18%5C23A23.PDF






@weraxion

Privremeni stečajni upravitelj je dobio otkaz 13. prosinca , tj. više ne postoji.

Kako ti se da cili dan kakit na ovoj temi , jeli to netko želi kupit ???

Jer mogu…
[/quote]
Jučer si sa svojim tekstom neke male investitore potaknuo na prodaju.Najgore je što si kopirao
tekst iz poslovnog i to samo onaj loši donji dio.To nije fair.Ja sam nešto jučer kupio u padu,radio
si u moju korist. danas nisam uspio,jer je tuklo samo desno.A lude li dionice.
Poplašio si male,a veliki i dalje drže svoje dionice.Već 6 mjeseci stoje kao stina i čuvaju svoj udio.

Na Validusu će teči med i mlijeko ili….kao što kaže moj prijatelj MedoBudo.
[/quote]

A koji je to dio teksta "dobar"? Onaj o muljanju Šelebaja ili direktora ĐĐ Stana?
[/quote]

Mrgud kupio i jutros !!
Lijepi pozdrav forumu – forumašicama i forumašima !! Stojka od mene ?? [bye]

I very much love INGRA !!


Mrgud kupio i jutros !!
Lijepi pozdrav forumu – forumašicama i forumašima !! Stojka od mene ?? [bye]

I ja bio u zasjedii.I sada sam 99% u dionicama,a to je moj uobičajeni plan i cilj.

New Report

Close