VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



hebiga,kad si isti ,klonirani lopina ,a on je isti klonirani split,a on je isti klonirani ivek123…koji je opet nasljednik ivek-a….

jednostavno, kada te čitam,a ne gledam autora,isto mi je .

sory,ali to je jače od mene..a neka ostali odluče za sebe .

NHF !


Nemoj se ljutiti prijatelju ali slabo kontaš, Upravo gledam "Lud, zbunjen, normalan"
Ne bih htio te vrijeđati jer to nije lijepo pa te tako molim lijepo se preispitaj, pitaj Deluxa, Sotomaic , Plutonicu, Spliću i neznam koga još ali ti velim Mrgud je Mrgud i bit će dok je ovdje. Doduše možeš i upitati osobe s EWT-a i tamo sam bio jedan jedinstveni, dok sam bio član EWT foruma.
LP
[/quote]
A da nam provjere DNK.l
Nisam znao da imam dvostruki ili trostruki ja.


Grafovi za nespavanje ili noćna mora !!
P.S: Tko još vjeruje u automatske glupe programe…. samo vilenjaci !!
LP

Kolega zašto ste se požurili s tim grafovima!?

Polakše

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
Kada nešto vidim i ako vidim to i objavim, ne s namjerom da netko proda ili kupi, nema svako TT ili RET ili Elwave, zato i stavim sve pa nek se ljudi odluče gdje će tržište UP ili DOWN, prem da ja osobno navijam za UP, prvenstveno radi sebe !!
LP [thumbsup]

I very much love INGRA !!

Nema me dva dana,ne izgleda baš dobro ovo šta vidim,INA je sve potegnila gore,a VLDS dolje.Šta se tu događa?

@cveba
konačno je počelo razdvajanje dionica na ZSE, na one s dobrom ili odličnom perspektivom i na one s lošom…zato neke rastu i po +20% na dan, a druge tonu i tonu [bye]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!



@cveba

konačno je počelo razdvajanje dionica na ZSE, na one s dobrom ili odličnom perspektivom i na one s lošom…zato neke rastu i po +20% na dan, a druge tonu i tonu [bye]

Nije valjda sve tako sivo.Ko zna možda se odblokira račun ove godine pa će 20% dnevno biti mali rast ove dionice!Ko zna?Zeko zna!
[thumbsup]

Validus izgelda i očito ipka nije dužan nikome ništa!!
Imaoci VLDS-a uživajte u ovoj novoj-staroj vijesti tj. od pojedinaca namjerno ili nemarno zanemarenih istina o Validusovom navodnom dugu "pardon poklonu od 150.000.000 KN"…
NOVI ZAPLET
Marinac i Šestak darovali Fimi čak 150 milijuna…
http://www.jutarnji.hr/marinac-i-sestak-darovali-fimi-cak-150-milijuna-kuna-/776153/?pageNumber=2

vijest ti je malo ustajala

Neka je vijest samo ustajala. Bitna je njena srž cijele istine o navodnim dugovima ili ne stvarnim dugovima Validusa:
" Podravka je lani Fimi dala 80 milijuna kuna kredita, a Fima je u zalog stavila 54 posto dionica Mirne koje su završile u Podravkinim rukama. Da je riječ o još jednom iznimno nepovoljnom poslu, pokazuje i Mirnin godišnji izvještaj za 2009. u kojoj je ostvaren neto gubitak od 4,3 milijuna kuna

Iz revidiranog i konsilidiranog godišnjeg FI za 2009 za Mirnu točno je vidljivo da je Podravka po osnovi ugovorenog zaloga na "uloženih" 80.000.000 kn , vlasnik već 54% Mirne tj. okvirno 58.500.000 Kn, te da time još samo od Validusa potražuje okvirno 21.500.000 KN koje točna iznosu kojeg VLDS sa svojim portfeljom od 20,30% u MIRNI posjeduje http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=MRNA-R-A
– te je zbog istog iznosa i blokiran račun VLDS tj. čim se VLDS i Podravka dogovore (a najavljeno je da jesu) oko modaliteta prekjnižbe vlasništa nad MIRNOM cijela svijesno napumpana stvar, od pojedinih VLDS profitera, oko VLDS-a je riješena…

Revidirani i konsolidirani FI za 2009 god. Mirne Rovinj
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/MRNA-fin2009-1Y-REV-K-HR.pdf


compa@

Može li link na taj zahtjev ZSE prema Validusu ?
[/quote]

_____________________________________________
From:
Sent: Wednesday, December 15, 2010 10:38 AM
To: ‘pitanja@zse.hr’
Subject: Zamolba u svezi slanja upita Upravi Validus
Importance: High

Poštovani,
ovim Vas kao dioničar Validus – VLDS-RA, umoljavam da sukladnu svim zakonskim propisima Republike Hrvatske, a u svezi jednih od zadnjih priopćenja Uprave Validus tj. odgovora na upit Zagrebačke burze/priopćenja VLDS-a na ZSE od 29.11.2010. http://www.zse.hr/default.aspx?id=49770
čim prije Upravi Validus uputite upit u svezi izjašnjavanja u svezi stanja/trenutnoj fazi dogovor sa Podravkom tj. dali je deblokada računa VLDS kako najavljeno dogovorena tj. kada se ista kako najavljeno očekuje.

Zahvaljujem Vam se unaprijed.
dioničar Validusa

[/quote]

Nekako ništa od traženog… čudno, jel???

Samo se vi čudite , ovo će prvo odraditi 100% rasta , a okidač stiže , dan-tjedan , vamo – tamo.
Sijećat ćete se ove cijene , neki s ponosom , a mnogi će htjeti zaboraviti zbog najveće investitorske boli , a to je PROPUŠTENA MASNA ZARADA.


Samo se vi čudite , ovo će prvo odraditi 100% rasta , a okidač stiže , dan-tjedan , vamo – tamo.
Sijećat ćete se ove cijene , neki s ponosom , a mnogi će htjeti zaboraviti zbog najveće investitorske boli , a to je PROPUŠTENA MASNA ZARADA.

vidim da je lopina obradio još jednu žrtvu [lol]

nego, jel razmišljate da bilo koji od vjerovnika može opet zbog duga od 50.000 ili 100.000 kn podnijeti novi zahtjev za stečaj i da će VLDS završiti u stečaju jer je predstečajni upravitelj jasno i glasno rekao da SU ISPUNJENE SVE ZAKONSKE PRETPOSTAVKE STEČAJA KOD VALIDUSA:

1. BLOKADA RAČUNA VEĆ DUŽE OD GODINU DANA NEPREKIDNO

2. IMOVINA VALIDUSA NE POKRIVA DUGOVANJE/BLOKADU!

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

New Report

Close