VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nije jedini uvjet za stečaj VLDSa potraživanje đure đakovića, pitate li se za koliko i koliko dugo je blokiran račun ,što ako ostali vjerovnici ustraju u provedbi stečaja?

nema veze jedno s drugim. drugi vjerovnici moraju pokrenuti novi postupak… ali je puno neugodnija cinjenica da potrazivanje od 50kkn baca validus u stecaj!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


nije jedini uvjet za stečaj VLDSa potraživanje đure đakovića, pitate li se za koliko i koliko dugo je blokiran račun ,što ako ostali vjerovnici ustraju u provedbi stečaja?

to štima, ali ipak riješen je jedan problem koji je bio urgentan. nije to sad razlog za nekakav skok cijene, ali više ne bi trebalo biti niti pada ispod 7 kn već status quo na 7,5-8 kn dok ne dođu neke nove vijesti, pozitivne ili negativne

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


Pogledajte omjer Kupnja / Prodaja !! Ovo dugo bilo nije !!
LP [thumbsup]

BID 38,129
ASK 36,565

Trenutni prosjećni + VLDS 2,62%…
Deblokada svih računa nadalje pod velikim upitnikom…

Hm svašta se pisalo ovdje…Šelabaj ovakav, onakav, vidi šta je napravio tamo a šta u drugoj firmi, trećoj itd…neznam ali za sad šta je čovjek rekao za Validus dogodilo se…u pozitivnom smislu…



nije jedini uvjet za stečaj VLDSa potraživanje đure đakovića, pitate li se za koliko i koliko dugo je blokiran račun ,što ako ostali vjerovnici ustraju u provedbi stečaja?

O nevejrne Tome…je u pravu ste ovdje, je stečaj neminovan! Da ste upučeni u temu iti malo ne bi postavljali takva pitanja. A ovdje ide metla tek kada se račun odblokira!
[/quote]
veoma upućn u problematiku stečaja i pokretanja stečaja,blokade i deblokade računa, zakona o platnom prometu itd.Mislim da nije pošteno dovoditi u zabludu ostale potencijalne dioničare,što je tu je ,dok netko ne izgubi drugi ne može dobiti, sretno svim imateljima VADSa dao Bog da ih spasi Šelebaj



nije jedini uvjet za stečaj VLDSa potraživanje đure đakovića, pitate li se za koliko i koliko dugo je blokiran račun ,što ako ostali vjerovnici ustraju u provedbi stečaja?

nema veze jedno s drugim. drugi vjerovnici moraju pokrenuti novi postupak… ali je puno neugodnija cinjenica da potrazivanje od 50kkn baca validus u stecaj!
[/quote]

Jeste, trenutno je riješeno samo 57.000 Kn duga… a što i kako sa nedavno spomenutih te preostalih 170.00.000 KN duga…
btw: 30.343 kom dionica na kupnji tek na 7,22 i niže kn… što lako znaći da isti već spremaju izvući iz rukava spremne i moguće negativne vijesti… sve u svemu – više nego nadalje oprezno…

30. studeni 2010.| Ana Blašković
Šelebaj tvrdi da Validus neće u stečaj

Objavom na Zagrebačkoj burzi iz varaždinske tvrtke pokušavaju uvjeriti ulagače da im ne prijeti rasprodaja imovine po nerealno niskim cijenama ….etc

Zar mislite da bi se Šelebaj ovoliko trsio da nema uistinu potporu u onom što govori…da u tome nema i njegovog osobnog interesa..uostalom vrlo brzo ćemo svi saznati ,samo se bojim ne po ovako smiješnim cijenama…

šta je zlatna ribice? prije tjedan dana surotna retorika. očito si prodao a sad želiš ponovo unutra pa je malo panika [lol]


E pa ako sad neko prodaje ispod 10 kuna ovu dionicu -treba ga za jajca objesiti da se klati dok ga vrane ne počopaju. 5do12 lijepo sam ti rekao da će najkasnije u utorak biti objavljeno ali ti drukaš li ga drukaš da si nam svima zgadio ovu temu. Miriši li vam svima da je onda i dogovor o deblokadi računa vrlo blizu jer ne bi ovi povukli prijedlog za stečaj da se neće odblokirati račun????
Bye-bye predstečajni upravitelj,izvolite lijepo do Optime sada [lol] [lol] [lol] [lol]

Kolega Valter, ja ipak nadalje i do daljnjeg na miru i bez brige spavam a Vi?

Zahvaljujem se NN osobama koje su mi i danas omogučile kupnju VLDS po niskoj cijeni. Moderator može brisati i ovaj post ili ga prebaciti kao i nekidašnji istiniti post na dio foruma "Bez cenzure".
Ovo se tiče VLDS i rekoh Vam neki dan kao i sada da stečaja neće biti. Zašto ??
Mrgud from Sl. Brod !! [yawn]

I very much love INGRA !!

Mislim da treba biti realan u cijeloj situaciji. Ostaje pitanje poreznog duga. Prigovor na onaj zapisnik porezne su trebali predati prije par dana. Uskoro bi trebali dobiti porezno rješenje i dug postaje pravomoćan. Pitanje je samo koliki dio od onih 30-40mil otpada na VLDS.

New Report

Close